• Новак
Застанете и монтирајте за Motorola Moto E5 - PivotTrack360 Selfie Stand, Pivot Stand за следење на лицето за Motorola Moto E5 - Зимско бело

Застанете и монтирајте за Motorola Moto E5 - PivotTrack360 Selfie Stand, Pivot Stand за следење на лицето за Motorola Moto E5 - Зимско

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

? ? [Лесно за употреба] Нема потреба да се грижите за поврзување со какви било апликации Селфи -штандот Pivot Track360 е подготвен да оди веднаш штом ќе го вклучите. Многу лесен и удобен за употреба! Само кликнете го вашиот Moto E5 или во режим на портрет или пејзаж и започнете со снимање!. 🗜 [Стабилност и јачина] Подлогата по стативите нозе овозможува стабилно снимање дури и додека екранот се движи! Со својата способност да се склопи и компресира, овој штанд е лесно да се однесе со вас до која било дестинација. Компатибилен со сите видови на платформи за емитување во живо, и многу забавно за употреба!. ? ? [Лесен пристап] Телефонскиот зафат расте и се намалува за совршено да ги вклопи димензиите на вашиот Moto E5 и да го одржува безбедно во место!. ? ? [Лесно за употреба] Нема потреба да се грижите за поврзување со какви било апликации. Селфи -штандот Pivot Track360 е подготвен да оди веднаш штом ќе го вклучите. Многу лесен и удобен за употреба! Само кликнете го вашиот Moto E5 или во режим на портрет или пејзаж и започнете со снимање!. 🗜 [Стабилност и јачина] Подлогата по стативите нозе овозможува стабилно снимање дури и додека екранот се движи! Со својата способност да се склопи и компресира, овој штанд е лесно да се однесе со вас до која било дестинација. Компатибилен со сите видови на платформи за емитување во живо, и многу забавно за употреба!. ? ? [Лесен пристап] Телефонскиот зафат расте и се намалува за совршено да ги вклопи димензиите на вашиот Moto E5 и да го одржува безбедно во место!. Претворете се во интернет starвезда со селфи -штандот Pivot Track360! Ова возбудливо ново парче технологија го следи вашето лице и се врти за да го следите секое движење! Со својата ротација од 360 степени, селфи -штандот Pivot Track360 го користи следењето и препознавањето на лицето за да ве следат додека ја снимате вашата содржина! Selfe Selfie Stande има интелигентен леќа со автоматски можности за следење на лицето и предмети.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ЕЛИЗА &засилувач; ФОНДА CP159 USB Порта За Полнење Анти Прашина Приклучок Малку Цреша Цвет Приврзок Телефон Шарм за iPhone 11/ XS MAX/XR/X/8 Плус/7/6S/7/SEVIPAD

DEN 127.84

USB порта или приклучок за полнење анти прашинаПогоден за сите производи На Apple со Молња Пристаниште, как�

Полнач Штанд За Apple Watch, Вклучен Кабел За Магнетно Полнење, Хориме Алуминиум Безжичен Iwatch Полнење Приклучна Станица Поддршка Ноќен

DEN 1.67

Епл Гледајте Серија 7 Епл Гледајте Серија 6 и Епл Гледајте СЕ Епл Часовник Серија 5 : Епл Часовник, Епл Час�

Идна медицинска сестра Hearbeat мобилен телефон стол за преклоплив прилагодлив држач за десктоп за мобилни телефони компатибилен со таблети

DEN 271.84

Пластика Направени во САД или увезени Стенд за виткање на мобилни телефониДостапно во црна, бела и розо�

Волк дух страв Ноќта на вештерките тиква квадратни мобилни телефони прстен држач за држач за држач за универзална поддршка за поддршка

DEN 3.33

Големина : Големина : 3 x 6cm; Големина на слика : 2,8 x 2,8 см Класификација : Носител на телефон Функција : Удобн

Компатибилен Со Опрема Одговара 2 Бенд/Опрема Одговара 2 Про Бендови, Нахаи Меки Силиконски Замена Бендови Нараквица За Samsung Опрема

DEN 1166.40

Изработен од Прилагоден Мек Силикон со високи перформанси, Спортскиот Бенд е издржлив и силен, но сепак

Универзален адаптер за патувања низ целиот свет, двојни USB пристаништа сите во еден полнач на wallидови, европски адаптер за патувања

DEN 1.67

[Најдобар патнички партнер во светот] Ако сакате да патувате низ целиот свет, потребен ви е еден адаптер

Етерналикс Монтирање На Магнетни Автомобили Минималистичка Магнетна Монтажа, Држач За Мали Телефони И Таблети, Универзална Монтажа

DEN 0.33

ДОДАДЕТЕ БЕЗБЕДНОСТПокрај тоа што ќе ви помогне да заштедите простор во внатрешноста на вашето возило,

Компјутерско Светло За Прстен За Осветлување На Видео Конференции-Светло За Зумирање На Биро За Лаптоп со Држач за Држач &засилувач;

DEN 1.00

`+Широка Апликација Ако правите онлајн бизнис и сакате да фотографирате и да правите видеа конференции,

Атфоликс пластично стакло заштитен филм компатибилен со Lenovo Watch X Glass Protector, 9H хибриден стаклен FX стаклен екран заштитник на пластика

DEN 203.04

Подобро од стаклото : За разлика од вистинското стакло или калено стакло, овој заштитник на пластиката н

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.