• Новак
Компресирајте ја пролетта, конусна, 302 SS, 5/8x0.850

Компресирајте ја пролетта, конусна, 302 SS, 5/8x0.850

Вреднување на стоката:
DEN 135.20

Пристапност
Во достапна форма

✅ Компресирајте ја пролетта, конусна, 302 SS, 5/8x0 ✅ Wireица Дија : 0,055 in. ✅ Целокупната должина : 5/8 in. ✅ Мала надворешна дија. ✅ Материјал : 302 не'рѓосувачки челик. 1 NDN9 Компресија на компресија, конусна, 302 не'рѓосувачки челик, завршна рамнина, целокупна должина 5/8 во, тркалезна жица, жица диа 0,055 во, квадрат на крајот и не земја, голема надворешна диа 0,850 во, мала надворешна диа. 0,438 in, LD @ 50% бесплатна должина 6,58 фунти, оптоварување @ цврста 10,84 фунти, пролетна стапка 21,05 фунти/во, се среќава/надминува ASTM A313.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Сурфање момче Божиќен украс Персонализиран украс за сурфање на плажа за одмор на плажа Подароци за сурфер момче, loversубители на сурфање

DEN 1.00

Орнаментот не поддржува персонализација од страна на продавачот бидејќи директно се исполнува Можете �

Eyhlkm Мултифункционална пластична облека за возрасни пластични закачалки за палто за закачалка за закачалка за закачалка за закачалка

DEN 5113.44

1 Направено од пластичен материјал Куката е дизајнирана во парче и не се деформира Хуманизирана рамка з�

Кобалт Вежба Битови, Хсс Пресврт Вежба Битови Во Собата Дупчалки Сет Кобалт Вежба Малку Во Собата 135° Оксидирани Злато Кобалт За Дрво За

DEN 241.60

Челичен Материјал Со голема Брзина : ова е вежба за пресврт со кобалт челична вежба со голема брзина, кој

Перница За Одмор На Раката За нокти, Кожен Потпирач За Раце Од Микрофибер За Акрилни Нокти, Потпирач За Раце За Нокти За Нокти, Потпирач За

DEN 1.33

?Супериорна Перница За Одмор На Раката За Нокти : Изработена од врвна кожа од микрофибер, потпирачот за р

Организатор на багажникот на автомобили, повеќе-функционална автомобилска водоотпорна складирање нето-џеб-сајт за SUV, камион, џип , MPV,

DEN 175.84

【Висок квалитет на материјал】 : Нашата торба за организатор на трупот на автомобили е изработена од тк�

Замена на алфаботот за замена на влошки WS-24 Електричен липа, 2 сиви чистачи влошки за дневно чистење на подот, 2 бели влошки за четки

DEN 271.84

Компатибилен со електричен моп Alfabot WS24 Вкупно 4 парчиња 2 сиви меки за дневно чистење на подот, 2 бели влош

HFEIX 140mm Компјутер Вентилатор Филтер За Прашина Компјутер Случај Вентилатор Магнетна Рамка Филтер За Прашина Фина Пвц Мрежа, Должина

DEN 3.33

€ Перформанси : со магнетната рамка, лесно ќе се адсорбира на дупките за вентилација на вентилаторот и к

COLVWOFA 24 Пакет Бебе Прстени Линк Играчки За Виси Играчки, Поврзување Прстени Играчки За Новороденче Момче Девојка, Рано Учење Играчки Автомобил

DEN 0.33

МНОГУМИНА ГО КОРИСТАТ чувството за вид, различни текстури и површини развиваат способност за допир и фа

Чаша За Шише Со Печатење На Прсти од Хаити Со Капак Изолирана Чаша Од Не ' Рѓосувачки Челик Двојна Ѕидна Канцеларија Домашни Чаши

DEN 431.84

304 нерѓосувачки челик Произведено во САД Или Увезено Големина : оваа прилагодена чаша изолирана од нерѓ�

Пренослива Решетка За Сушење Во домаќинството За Перење Алишта, Електричен Фен За Облека Со Голем Капацитет Со 3 Нивоа заштеда на Енергија

DEN 4252.48

1000wx2 двоен домаќин со голема моќност, моќна функција за греење, ротирачка облека за сушење од 360° Сеопфат

192 Парчиња 8 Кутии Притиснете На Ноктите Виножито Бадем Лепак На Ноктите Кратки Шарени Вител Лажни Нокти француски Целосна Покривка

DEN 223.84

Доволно Количини : пакетот содржи (8 кутии) 192 парчиња лажен печат на нокти за жени девојки со 4 кутии лепа�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.