• Новак
Внатрешни светла RV светла, 3 светла во боја на кампери, затемнети 12 волти LED светла, тела за светло од 12V RV, двојно купола, со осветлување на светлината на прекинувачот

Внатрешни светла RV светла, 3 светла во боја на кампери, затемнети 12 волти LED светла, тела за светло од 12V RV, двојно купола, со осветлување

Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Заштедете енергија : Посветли 120*SMD LED диоди, 1100 лумени, 2,5 пати посветли од другите 12 V RV светла, додека 2,5 пати помала потрошувачка за да ја зачувате енергијата на вашето возило Квалитетен материјал и сигурни перформанси, отпорни на топлина и антикорозивни. Надграден дизајн : Во споредба со повеќето ентериери на RV светла, нашиот дизајн од 2022 година е најновиот што може да се менува осветленоста и температурата на бојата може да се менува. Симулира природна светлина, осветлувањето е меко и не е заслепувачко. Променлива температура на бојата : Дизајн на притискање на копчето за промена на температурата на бојата во 6500 K, 4000 K и 2700 K. Можете да контролирате и прилагодувате како што сакате. Прилагодливо осветлување : Можете лесно да ја прилагодите каква светлина сакате, ротационото копче ви е дозволено да се менува од осветленоста од 1-100% . Одлична функционалност во која било област за осветлување и таа е широко користена како идеална светлина за замена за автомобили, РВ, приколки, кампер и морски чамци. Лесно за инсталирање : Површинската монтажа е едноставна и брзо, користете 8 завртки за да ја монтирате светлината на рамна површина, завртките ќе бидат сокриени зад капачињата на дупката за завртки, со што вашиот RV ќе изгледа подобро. Оваа RV LED светло со ултра-тенко тело од 0,99 инчи, 4,6 "x11,78", повеќе го заштедува вашиот внатрешен простор. Тенок и издржлив. Заштедете енергија : Посветли 120*SMD LED диоди, 1100 лумени, 2,5 пати посветли од другите 12 V RV светла, додека 2,5 пати помала потрошувачка за да ја зачувате енергијата на вашето возило. Квалитетен материјал и сигурни перформанси, отпорни на топлина и антикорозивни. Надграден дизајн : Во споредба со повеќето ентериери на RV светла, нашиот дизајн од 2022 година е најновиот што може да се менува осветленоста и температурата на бојата може да се менува. Симулира природна светлина, осветлувањето е меко и не е заслепувачко.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Подароци за тато од ќерка син, сите во една алатки за опстанок Алатки Хамер Мултитул Кампување додатоци, Ден на роденден Денот на таткото

DEN 3.33

[Тешка и издржлива] Направена од висококвалитетен не'рѓосувачки челик, силен и издржлив, отпорен на кор�

Олвон сообраќајни конуси 6 пакувања - 28 инчи, рефлексивни ленти за ноќно, отпорен ПВЦ, безбедносен конус, повеќенаменска употреба, за паркирање,

DEN 2.67

✔ Тие нема да поминат незабележаноОлвон сообраќајните конуси 6пакувања се традиционална светла порток

Исцелување кристали Индија Природни скапоцени камења и кристали сфера, кристален декор Вика обезбедува лековити камења, заздравување на аура

DEN 3.00

Сферите создаваат енергија во сите правци подеднакво подвижна енергија низ целата околина Сферата пре�

NB-Aero 2ea гасови со гасови за гасови на вратите од камиони со гас удари со гас гас гасни лифтови 19,55 продолжена должина x 11,83 Компресирана

DEN 2.67

Продолжена должина : 19,55 “(Центар до центар на топката на приклучокот) Компресирана должина : 11,83" Сила : 36

FZZDP звучник со висок квалитет на звук субвуфер дома 3Д опкружувачки преносен автомобил со висок волумен со двојна звучна звучник аудио

DEN 566.40

50 / HIFI квалитет на звук / силна компатибилност / шокантна звучна ефекти CNC Sandblasting + Тридимензионално грави

Диви најважни работи без драма лама за впуштање на есенцијално масло за дифузер со лаванда, лимоноса, пеперминт, масла од портокал, 8

DEN 271.84

Ароматерапија во движење : Одличен освежувач на воздухот за секое возило, нашиот дифузер за вентил за ес

Додатоци за минијатурни кукли Кокија, мебел за куќи за куќи, кутија за накит Преносен кутија за складирање на накит за приврзок ѓердан,

DEN 0.67

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Frcolor 6 парчиња решетки на плоштад, рамен парфем Направете шише со жито, про transparentирно течно патување со стакло за патување со стакло,

DEN 747.20

Празни шишиња со парфеми за спреј за парфеми : Малиот и компактен дизајн е погоден за да носите наоколу П

Филмски филм Атекги, сферичен меур филм, 300 метри логистичко пакување торба за полнење со шок-апсорбирање, добар ефект на амортизација,

DEN 2.67

★ Амортизирање, густо и издржливо ★ Направено од висококвалитетен пластичен материјал, нетоксичен, ек�

3-пакет приватна сопственост Нема знак за престапување, 24-часовни знаци на надзор на видео на отворено со zipties, водоотпорен УВ печатено

DEN 1.67

Покрај кабелските врски што ги нудиме, можете да користите различни алатки за да ги поправите овие прив�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.