• Новак
Сервер за пита од не'рѓосувачки челик Towle Living Bave -

Сервер за пита од не'рѓосувачки челик Towle Living Bave -

Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Овој сервер за пита е изработен од 18/0 не'рѓосувачки челик и има огледало Произведен од челик третиран со топлина за да се создаде потежок мерач со супериорна дефиниција. Современата рачка на бранови со бази со пристрасност, даваат модерна табела модерен изглед. Совршено за сервирање на пита со јаболка или pumkpin, колачи, курви, кафеави и многу повеќе. Безбедна машина за миење садови; Никогаш не треба полирање. Овој сервер за пита е изработен од 18/0 не'рѓосувачки челик и има огледало. Произведен од челик третиран со топлина за да се создаде потежок мерач со супериорна дефиниција. Современата рачка на бранови со бази со пристрасност, даваат модерна табела модерен изглед. Совршено за сервирање на пита со јаболка или pumkpin, колачи, курви, кафеави и многу повеќе. Безбедна машина за миење садови; Никогаш не треба полирање. Формиран прибор за живеење на Towle Living Bave е направен од супериорна 18/0 не'рѓосувачки челик, со огледало-финиш. Се одликува со современа заоблена рачка со база на пристрасност, давајќи му на вашата маса поставување модерен изглед. Безбедна машина за миење садови. Серверот за пита е совршен за да ви служи омилени пити, колачи, па дури и пица.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Бобер-34 мл Класично Шише Со Вакуумска Изолација Од Нерѓосувачки Челик Со Капак За Чаша-Ги Одржува Пијалоците Топли 48 Часа и Ладни 72

DEN 326.40

ИСКЛУЧИТЕЛНА КОНТРОЛА на ТЕМПЕРАТУРАТА : одржува студ до 72 часа и топло до 48 часа Вакуумската изолација

Машини за машини за машини Kubeier Старомоден мануелен машина за пишување, класична носталгија преносна ретро мануелна машина за пишување,

DEN 1.33

♦ Оваа традиционална мануелна машина за пишување е преносна и подготвена за одење! Нема ништо позадово�

Изворите на компресија се погодни за повеќето поправка I 1 парче кафеава многу тешка оптоварена калап за компресија Надворешен дијаметар 8мм ×

DEN 1.67

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба Мат�

AEXIT 10PCS 12 mm прекинувачи навој SPST Вклучено/Исклучено 2 Позиција метална метална метална стапала прекинувач за прекинувачи портокалово

DEN 1065.60

Име на производот : Прекинувач за вклучување; Земја на производство : Кина; Материјал : Метал Нето тежина

TWDYC 10PCS Нова најлонска дрвена рачка боја четка за боја за деца акварел гуаче цртање на сликарство за сликање уметнички материјали

DEN 1720.16

Најлон коса, не лесно деформирана Разумен дизајн, пријатен за одржување Погодно за масло за сликање, акр

Комплети за сликарство за дијаманти за возрасни, комплет за уметност во Пикачу 5д Дијамант за занаетчиски декор за занаети за занаети

DEN 3.33

【Комплети за сликање со дијаманти за возрасни деца】 : Целосна вежба дијамантска уметност е комбинациј�

Кливленд 2575T Кобалт челик за вежбање на челик, бит, широкопојасен параболен флејта, обложена со калај, тркалезна шипка, точка од 135 степени,

DEN 3290.56

Со хеликс од 38 степени Алатките за челик Кобалт се слични на челикот со голема брзина, но со повеќе кобал

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.