• Новак
BHVXW Телефото леќи серија Зум монокуларен телефонски фотоапарати телескоп леќи + мини статив за паметен телефон

BHVXW Телефото леќи серија Зум монокуларен телефонски фотоапарати телескоп леќи + мини статив за паметен телефон

Вреднување на стоката:
DEN 1012.80

Пристапност
Во достапна форма

Ова е нова дизајнирана леќа за зумирање на оптички телескоп со мини статив, ги задоволува вашите различни потреби на фотографија Можеме да го ставиме телефонот во цврстиот прилагодлив статив откако беше прикачен леќи. Користете го и стативот како мини селфи стап. Целосно мулти-обложено, произведено со напредно оптички стакло за слики. Погодни за повеќето видови на мобилни телефони, вклучително и скоро сите други паметни телефони на пазарот. Се вклопува во вашиот џеб и лесен за инсталирање, носење и чување, фотографирање на фотографии за забава, музички фестивал, кампување, пешачење, патување, гледање птици итн. И чувајќи ги сите ваши пријатни спомени. Ова е нова дизајнирана леќа за зумирање на оптички телескоп со мини статив, ги задоволува вашите различни потреби на фотографија. Можеме да го ставиме телефонот во цврстиот прилагодлив статив откако беше прикачен леќи. Користете го и стативот како мини селфи стап. Целосно мулти-обложено, произведено со напредно оптички стакло за слики. Погодни за повеќето видови на мобилни телефони, вклучително и скоро сите други паметни телефони на пазарот. Се вклопува во вашиот џеб и лесен за инсталирање, носење и чување, фотографирање на фотографии за забава, музички фестивал, кампување, пешачење, патување, гледање птици итн. И чувајќи ги сите ваши пријатни спомени. Ова е нова дизајнирана леќа за зумирање на оптички телескоп со мини статив, ги задоволува вашите различни потреби на фотографија.

Главните карактеристики

Magnification:
28X /36X / 60X
Material:
Aluminum Alloy+ABS plastic
Length:
199mm
Construction:
6 Elements 4 Groups
Interface:
M17xP0.75
Package includes:
1x telescope lens:
1x universal metal clip :

Избор на клиент

Држач за монтирање на телефонот на автомобилот AmericanZap, безжичен полнач, монтирање на воздухот, стеги и го наплаќа вашиот мобилен

DEN 287.84

Телефонски монтирање за автомобил што автоматски се чувствува, стега и го наплаќа вашиот телефон и му т�

Акварела Паун Златна шема Печати мобилен телефон штанд компатибилен со таблетите за прекинувач за iPhone, прилагодлив прилагодлив држач за десктоп

DEN 987.20

пластика Направени во САД или увезени Стенд за преклопување на мобилниот телефон Достапно во црна, бел�

Статив за камера со камера со камера од 2 следење телефонски фотоапарати телефонски статив за смартфон ротација Трипод камера следење

DEN 653.28

Прилагодлив телефонски штанд хоризонтална ротација од 360 степени без мртов агол автоматско следење Држ

Универзален прозорец за шофершајбна на шофершајбната, држач за вшмукување на чаша за вшмукување на чаша за девица / мобилна мобилна

DEN 0.67

Точка 1 : Универзална монтажа на автомобили за шофершајбна Флексибилниот пиедестал инсталира директно �

Моќна Кожа За Окулус Рифт С - Визионерски | Заштитен, Издржлив И Уникатен Капак за обвивка Од Винил Налепници | Лесен За Нанесување,

DEN 2.00

ИГРА ВО СТИЛ : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Моќни Кожи за Вашиот Окулус Рифт С! Не ви се д�

Пенкало со пенкало за Фикихп Механичка Тастатура К1-Капацитивен Игла Со Куршуми, Мини Пенкало Со Јамка За Клучеви За Механичка Тастатура

DEN 191.20

? [НОВ НАДГРАДЕН МОДЕЛ] најдоброто само што стана подобро! Капацитивното Игла со Куршуми сега може да се �

Суоман За Apple Watch 40mm Заштитник На Екранот Случај , [ Изгледа Како Ултра Заштитник Случај ] Калено Стакло Уникатен Дизајн Случај Покритие

DEN 207.84

●Компатибилен Модел®Одговара Само За Apple Watch Серија 6 / 5 / 4 / Серија SE 2 40mm Уникатен Дизајн Заштитник На Ек�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.