• Новак
QISF 600PCS Премиум гуми за гуми на гуми - Замена на Valve Stem Core дел, Универзална за повеќето автомобили, RV, ATV и климатизација, мотоцикли и велосипеди

QISF 600PCS Премиум гуми за гуми на гуми - Замена на Valve Stem Core дел, Универзална за повеќето автомобили, RV, ATV и климатизација, мотоцикли

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Function Функција】- Замената на стеблото на вентилот на гумата е совршено јадро на вентилот за замена за професионалниот или DIYER 【FITS】-широко користете погодни за сите стандардни јадра на вентилите, како што се патнички автомобили, велосипед, мотоцикли, АТВ, електрични автомобили, Off-Road ET. 【Материјал】- јадро на вентилот за позлата на бакар, никел. 【Зошто изберете ја оваа ставка】- лесен за употреба; Дизајниран со заптивка прикачена на подвижен, пролетен натоварен пин што овозможува да помине воздухот под притисок кога се надува гумата. 【Содржина на пакет】- 600 парчиња јадра на вентили. Function Функција】- Замената на стеблото на вентилот на гумата е совршено јадро на вентилот за замена за професионалниот или DIYER. 【FITS】-широко користете погодни за сите стандардни јадра на вентилите, како што се патнички автомобили, велосипед, мотоцикли, АТВ, електрични автомобили, Off-Road ET. 【Материјал】- јадро на вентилот за позлата на бакар, никел. 【Зошто изберете ја оваа ставка】- лесен за употреба; Дизајниран со заптивка прикачена на подвижен, пролетен натоварен пин што овозможува да помине воздухот под притисок кога се надува гумата. 【Содржина на пакет】- 600 парчиња јадра на вентили. Карактеристики *Материјал : бакар, никел-позлатен дизајниран со заптивка прикачена на подвижен, пролетен натоварен пин што овозможува да помине воздухот под притисок кога се надува гумата.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Рачка за лажица од гума од гума од гума од гума за трева, моторцикл за трева, алатки за промена на гуми за гуми со 3 заштитници и 1 вентил

DEN 303.84

【Алатка за гуми за квалитет на премиум】 : Многу издржлива силна капка за автомобилска оценка фалсифику

Црна 35мм автоматска автомобилска бришачка рака на батеријата на батеријата за отстранувач на лежиштето за отстранување на лежиштето

DEN 1.67

Совршена алатка за отстранување на заглавената рака на бришачката рака што ја рацете Затегнете го ножн�

Doitool 6pcs Восочување сунѓер за убавина сунѓери за тампонирање на влошки за вежбање во водство на автомобили апликатор за полирање на возила

DEN 1.33

Сунѓер за тампонирање на автомобили : ?? Може лесно да се пени, што е погодно за да ја завршите работата за

Комбо со масло од вимето 1 | Филтри до 2,75 дијаметар | За автомобили и мали SUV | Комплет за промена на маслото за истурање | Информација

DEN 607.68

✅ Вклучувања : 1 hurde на масло x (филтри до 2,75 ") 1 магнетско масло од магдинг магшта Алатка за отстранување н

3PCS 5/6/6/7 инчен автомобил Волна Полска подлога за восочување на сунѓерски дискови за полирање за полирање на бои за поправка на автомобилски

DEN 625.60

Без оштетување : Полирајте ја површината до највисокиот сјај без оштетување Процесот е мазен и исклучит

Надграден 3-72V тестер за автомобилски коло со волтметар, тест за тестирање на полето за тестирање на тешка светлина на LCD-светло со 140

DEN 351.84

【372 V широк опсег на тестирање】 Во споредба со нормалното тест светло 48 V / 60 V на пазарот, оваа професиона

T-ya DC 24V 80W само-примирлива бустер за бустер дијафрагма пумпа за вода автоматски прекинувач за притисок 300L/ч за миење на автомобили

DEN 684.00

TYA DC 24 V 80 W самопримирлива бустер за бустер дијафрагма за вода автоматски прекинувач за притисок 300 L / ч з�

Тестер за батерии на автомобили, Анализатор на батерии од 12V Анализатор Обратна заштита Функција Добра електрична спроводливост Висока

DEN 125.44

Применлива сцена : Компатибилен со сите системи за полнење 12 V, вклучително и за автомобили, виklушкари, ч�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.