• Новак
Big-E USB C до USB 3.0 Femaleенски OTG адаптер компатибилен со вашиот BMW 2020 X1 за целосен USB на плетенка грмотевици 3 на конекторот за кабел GO GO

Big-E USB C до USB 3.0 Femaleенски OTG адаптер компатибилен со вашиот BMW 2020 X1 за целосен USB на плетенка грмотевици 3 на конекторот

Вреднување на стоката:
DEN 891.20

Пристапност
Во достапна форма

USB-на-Go⭐ : Вклучете се и е компатибилен со вашиот BMW 2020 X1 за компјутерски периферни уреди, како што се флеш-уред, тастатура, центар, глувче и многу, ги прави вашите USB-C уреди компатибилни со USB дисковите и сите други USB уреди кои поддржуваат USB-на-движење0 Super Speed ​​Transfer⭐ : Full USB 3.0 Super Speed ​​Transfer до 5 Gbps, 10x побрзо од USB 2. Пренесете датотеки, HD филмови и песни на вашите USB-C уреди во секунди. Дизајн без затегнување-дизајн без заплет, овој USB 3.0 кабел е далеку посигурен од другите во неговиот опсег на цени. Премиум кабел додава дополнителна издржливост и без заплет. Трајно ABS најлон тело ⭐ : Изработено од трајни пластични легури на ABS, иновативно инженерство обезбедува издржливост и долг животен век. Она што е вклучено ⭐ : под услов овој USB C OTG адаптер со 12-месечна гаранција и 24/7 услуги на клиентите, доколку имате какви било прашања, ние ќе го решиме вашето прашање во рок од 24 часа. Компатибилен со сите USB C уреди. USB-на-Go⭐ : Вклучете се и е компатибилен со вашиот BMW 2020 X1 за компјутерски периферни уреди, како што се флеш-уред, тастатура, центар, глувче и многу, ги прави вашите USB-C уреди компатибилни со USB дисковите и сите други USB уреди кои поддржуваат USB-на-движење.0 Super Speed ​​Transfer⭐ : Full USB 3.0 Super Speed ​​Transfer до 5 Gbps, 10x побрзо од USB 2. Пренесете датотеки, HD филмови и песни на вашите USB-C уреди во секунди. Дизајн без затегнување-дизајн без заплет, овој USB 3.0 кабел е далеку посигурен од другите во неговиот опсег на цени. Премиум кабел додава дополнителна издржливост и без заплет. Трајно ABS најлон тело ⭐ : Изработено од трајни пластични легури на ABS, иновативно инженерство обезбедува издржливост и долг животен век. Она што е вклучено ⭐ : под услов овој USB C OTG адаптер со 12-месечна гаранција и 24/7 услуги на клиентите, доколку имате какви било прашања, ние ќе го решиме вашето прашање во рок од 24 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Меканиксити 50 парчиња Жици За Заптивка За Лемење Конектори За Задник Со Топлинско Собирање Комплет 26-10 WG Водоотпорна Морска Жица Стегање Со

DEN 335.84

Конекторите за заптивки за лемење главно се користат за поврзување на жици, широко користени во електри

Алипис 2 парчиња Десктоп Колачи Забави Послужавници Годишнина Контејнер Гроздобер Свадба И Организатор Складирање Поп Партија Десерти

DEN 1.00

НОГА ТОРТА плочаЕлегантен изглед и извонредна изработка, убава и деликатна ДЕСЕРТ КОЦКИсовршен избор з

Гулаб Жига, Гулаб Жига Тенон Дебеломер Алуминиум Метрички Царски Скала Картичка Мерење Дрво Алатка Гулаб Жига Столарија, Линеарно Мерење

DEN 217.12

МОНТАЖНИ ШИНИ : Гулабите Се направени со префабрикувани машки и женски шини за да се исполнат стандардн�

Трага Големи И Мали Шаблони За Калиграфија За Повеќекратна Употреба Курзивна Пластика САМ Занаетчиски Букви И Броеви Матрици За Повеќекратна

DEN 735.84

● ВИСОК КВАЛИТЕТ : шаблоните За Трагови се направени од подебела и издржлива пластика, шаблонот е мазен

SGS 72969 31-CCR јаглеродни композитни рутери, без крајно сечење, дијамантска облога, 1/2 Дијаметар на сечење, 1-1/2 Должина на сечење, 1/2 дијаметар

DEN 2.00

Го намалува разграничувањето и прекинувањето на влакна Пониски товари и притисок Ефикасно сечење за ви

Ljha Масажа кревет, преносна тетоважа физиотерапија кревет алуминиумска рамка за убавина салон за софа кревет масажа маса масажа маса

DEN 7107.04

▲ Супер лесна и висококвалитетна водоотпорна кожа, мека и без навредлив мирис, ви даваат целосен опуште

Rtbbyu Прилагодливи Затемнети LED Selfie Прстен Светлина Блиц RGB Фотографија Светлина Десктоп Камера Телефон Ринглајт Светилка За Живо

DEN 2030.72

Прилагодлива Осветленост и Светлина : Контролирајте го осветлувањето во 15 режими на осветлување за да д

Торба за Складирање Санитарни Салфетки, Торбичка За Тампон За Менструална Чаша, Организатор На Држач За Влошки За Жени Девојки, Вселенска

DEN 0.67

●Совршена Торба За Заштита На Приватноста+тоа е совршен организатор за хигиенски салфетки и влошки! Сп�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.