• Новак
Mudgearенски женски флексен компресија за компресија - 6 -инчен инсејм, џебови - трчање, јога црна

Mudgearенски женски флексен компресија за компресија - 6 -инчен инсејм, џебови - трчање, јога црна

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

50% полиестер, 25% памук, 25% рајон Затворање на влечење. Flex-Fit ткаенина за удобност и контрола : gookе изгледате и ќе се чувствувате прекрасно во нашата премиум четири-насока ткаенина за компресија на истегнување. Опремената сопствена поли -мешавина комбинира перформанси, удобност и цврстина за да ги создаде овие неверојатно стилски и разноврсни шорцеви за компресија. Без разлика дали го погодувате вашиот нов сквотен ПР во теретана или легнувате низ куќата, овие шорцеви се за вас!. Безбедни џебови за задно и странично-мрежи : Стилските џебови од страна на мрежа се совршени за држење на вашиот телефон или клучеви меѓу комплетите во салата. Безбедно чувајте ја вашата расправа за исхрана, клучеви, телефон, паричник или други работи во џебот од патент, дизајнирани да го минимизираат движењето за време на пешачење, трчање, кревање и многу повеќе!. Затворање на високи и прицврстувачи - Нашето контролирање на половината за слабеење на стомакот нуди компресија, удобност и поддршка. Флекс-фит ткаенина удобно го гушка вашето тело и обезбедува овие шорцеви да останат на место за време на тренингот. Затворањето на низа за цртање додава безбедност и вклопување во „Само-во случај“, за да можете да бидете сигурни и удобни за време на секоја активност. Квалитетна конструкција : Првично дизајниран за пречки во трки како „Тегл Мудер“ и „Спартанска трка“. Овие шорцеви за компресија можат да се справат со сè што ќе фрлите на нив. Нашата уникатна ткаенина од поли-мешавина е многу дише, влага и не-гледање. Меки и дишења од трева од тревога, нудат додадена вентилација и дренажа на вода. Загарантирано од 100% задоволство : Сите производи се тестирани од страна на тркачи за пречки, први испитаници, медицински сестри и спортисти од сите типови од 2012 година. Ние сме толку сигурни во нашите производи што ако не сте 100% задоволни од вашата набавка, едноставно контактирајте не за нас брза наплата или размена. Краткото за компресија на Flex-Fle Flex-Fit е нашиот одговор на безброј барања од тркачи за пречки да испорачаат кратко специфично жени на OCR. Овие шорцеви ја покажуваат заштитата на нозете и компресијата на про-ниво што спортистите очекуваат од Mudgear, додека испорачуваат исклучително ниво на удобност и перформанси за спортисти од сите нивоа.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Runhit женски долги ракави кои работат со компресија кошули целосна патент лесна тренинг атлетска јакна за голф кошули за пешачење за

DEN 335.84

87% полиестер, 13% спандекс Затворање на патент Оваа женска јакна е строг стил Ако сакате лабава, ве молиме

Работна капа со копчиња и врски со лента за жени 2 парчиња Апстрактни ветерни ласерски стил прилагодливо унисекс хируршки капаче

DEN 3.33

100% полиестер Еластично затворање 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот дел има засиле�

Womenените Божиќна обична џемпер со долги ракави Божиќно џуџе градиент печатење кукавички преголем гроздобер туничен џемпер виолетова

DEN 1398.40

100% полиестер Портокал кардиган џемпер половина кардиган свадба кардиган качулка палто Чунки волна кар�

Џемпери на женски раглан долги ракави Секоја девојка и треба малку рипна во кошулите на фармерките, врвови на врвот на обична лабава

DEN 1.67

Topиновите врвови, маички и блузи Испорака Испорака за миење или машина за миење на машината : Стандардна

Обични облеки со долги патеки поставени потти од потсетници за тренинзи за жени за жени со полу-зипер што одговараат на џогери со 2 парчиња

DEN 751.84

Овие обични закули се изработени од висококвалитетна ткаенина Материјалот што е пријателски за кожата

Работно капаче за цвеќиња во Мерсов со копче и џемпери 2 парчиња за еднократна употреба хируршка хирургија Капчиња за конска опашка мулти

DEN 223.84

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Женски поштенски јакни на отворено со џебови со долг ракав водоотпорен спортска облека јакна со качулка со патент плус големина кардиган

DEN 2.33

100% полиестер Направени во САД или увезени Затворање на чипка Women Blazer Casual Brown Blazer Feather Blazer Green Womens Blazer Jacket Ove

Yutrd zcjux Постави женски есенски зимски брадавици, буква со долг ракав плетен џемпер, долги панталони, женски лабава сет на две парчиња

DEN 5617.92

Sequins Квалитетот е прв со најдобра услуга Клиентите сите се наши пријатели Моден дизајн, 100% сосема нов, ви

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.