• Новак
20PCS 12x12x7.3mm Tactile Push Switch, LED моментално прекинувач за тактилно копче за тактилно копче, копче за копче на копчето за копче за електронски производ

20PCS 12x12x7.3mm Tactile Push Switch, LED моментално прекинувач за тактилно копче за тактилно копче, копче за копче на копчето за копче

Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Погоден за ТВ, аудио опрема, компјутери и други електронски производи и уреди за домаќинства, итн Погоден за притискање на капачињата, нежен слој на површината, обработка на фини детали, за добро чувство на рака. Изберете високо квалитетен шрапнел од не'рѓосувачки челик за да го направите производот да има силна еластичност и добри перформанси во контакт. Користете материјали отпорни на висока температура како производ, можат да постигнат континуирана отпорност на температурата над 200 ° C / 392 ° F. Направено од врвен материјал ABS, издржлив во употреба и долго време на услугата, димензионално стабилен без деформација. 100% гаранција за задоволство : Ние се фокусираме на потребите на нашите клиенти, со цел да им обезбедиме на клиентите висококвалитетни алатки за производи и најудобно искуство. Ако има проблем со производот, ве молиме комуницирајте со нас навреме. Погоден за ТВ, аудио опрема, компјутери и други електронски производи и уреди за домаќинства, итн. Погоден за притискање на капачињата, нежен слој на површината, обработка на фини детали, за добро чувство на рака. Изберете високо квалитетен шрапнел од не'рѓосувачки челик за да го направите производот да има силна еластичност и добри перформанси во контакт. Користете материјали отпорни на висока температура како производ, можат да постигнат континуирана отпорност на температурата над 200 ° C / 392 ° F.

Главните карактеристики

Item Type:
Tactile Push Button Switch
Material:
ABS
Rated Electric Load:
50mA DC12V
Contact Resistance:
≤100mΩ
Insulation Resistance:
≥100mΩ
Life:
>100000 Cycles
Package List:
20 x Tactile Push Button Switch:

Избор на клиент

Групи за осветлување 42 Реверзибилни Ретро Тавански Вентилатори Што Се Повлекуваат Со Лед Далечински Управувач 4 Невидливи Кафеави Абс Сечила

DEN 3566.24

€Иновативен Дизајн Q Тавански Вентилатори Што Се Повлекуваат и LED Лустерот 2 Во 1 Парите На Истиот Произв

ВЕВЕЛ 22мм 26мм Бенд За Часовници Со Брзо Ослободување Додаток За Нараквица Од Легура На Титаниум За Гармин Феникс 6 6Х Про 5 5Х Плус 935

DEN 885.60

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

Мама Мечка Музика Шминка Торба Козметички Торбичка Голем Капацитет Преносни Патување СТП Кожа Тоалет Торба Додатоци Организатор

DEN 3.33

стп Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа смешна торба за шминка козметичка торбичка е израбо�

Мотоцикл за заклучување, Тешка Брава Против Кражба Прилагодлива Брава На Рачката на Велосипедот со 2 Клучеви Заштитете Го Вашиот Мотоцикл Улица

DEN 265.44

Одлични Карактеристикибравата за држење на мотоциклот има силно држење, нема да создаде гребнатини на �

2.2 Кубни Надградба Безбедна Кутија Огноотпорни Водоотпорен, Безбедност Дома Безбедно Кутија Со Дигитална Комбинација, Електронски

DEN 2.33

ДОМА БЕЗБЕДНО ОГНООТПОРНИ ВОДООТПОРЕН ?●БРЗ ПРИСТАП со лозинка ● не Ви требаат никакви клучеви, тие се

Футрола За Футрола ЗА Футрола ЗА Чест X10 5G, Рачно Изработена Футрола За Телефон Од Вистинска Кожа, Кожна Торбичка По Нарачка, Вертикална Футрола

DEN 214.40

Изработени од најквалитетна природна мека кожа Секој дел од кожата има уникатен стил, така што секоја т�

ШЗБЦДН Фин Надворешен Компас, Метален Флип Компас За Пешачење Кампување Геологија Истражување На Активности На Отворено, Мерлив Наклон Издржлив

DEN 400.00

Мал и пренослив, компактен дизајн, лесен за носење, лесен за ставање во џеб Позиционирањето на бирачот с�

ACLBLK 48 Инчи Нордиско Цврсто Дрво Таванот Вентилатор Светилка ПРЕДВОДЕНА Креативни Акрилик Вентилатор Лустерот Едноставност Хардвер Со Вентилатор

DEN 5871.84

● Ова светло на вентилаторот на таванот е изработено од хардвер+акрилна абажур+сечило на вентилаторот �

Сохефа 3 во 1 Алатка За Чистење Прозорци За Автомобил Внатрешни Отворени Високи Прозорци, 2023 Нова Двострана Алатка За Чистење Прозорци За

DEN 2.67

3 ВО 1 АЛАТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ ПРОЗОРЦИ ЗА АВТОМОБИЛ ВНАТРЕШНИ ОТВОРЕНИ ВИСОКИ ПРОЗОРЦИ Уморни од добивање по�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.