• Новак
Ретро шема на пеперутка 1 Печатен држач за десктоп за десктоп за десктоп, прилагодливи додатоци за биро за патници за патна канцеларија

Ретро шема на пеперутка 1 Печатен држач за десктоп за десктоп за десктоп, прилагодливи додатоци за биро за патници за патна

Вреднување на стоката:
DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

пластика Направени во САД или увезени. Материјал : Овој смешен држач за мобилни телефони што може да се преклопи е изработен од пластика, лесен, здрав и издржлив, набори рамни за патување или складирање, компактен големина за носење во торбата и секојдневниот тоте. Дизајн : Постои резервирана дупка за полнење што е погодна за да ги наплатите вашите уреди додека го користите овој штанд, полесно за приклучување, доволно простор за поставување на кабел, без оглед како е поставен мобилниот телефон, нема да има грижи. Преносливост : Десктоп на држачот на мобилниот телефон со модерен, но едноставен дизајн е лесен за прилагодување, ја прави вашата работна површина добро организирана, преклопен дизајн за лесно носење, зазема многу малку простор. Прилагодлив : Телефонскиот штанд е целосно склопувачки, може лесно да се прилагоди на идеалната позиција, да го ослободи заморот на вратот, да ги ослободи рацете, што е добар додаток за биро, можете да уживате во игри, видеа и видео разговор за да ги ослободите рацете. Неопходно за патување : Овој држач за мобилни телефони е совршен придружник за патување, само извадете го држачот на задниот дел и можете да гледате преземени филмови во авионот, со него, вашиот живот ќе биде полесен и преносен. Направени во САД или увезени. Материјал : Овој смешен држач за мобилни телефони што може да се преклопи е изработен од пластика, лесен, здрав и издржлив, набори рамни за патување или складирање, компактен големина за носење во торбата и секојдневниот тоте. Дизајн : Постои резервирана дупка за полнење што е погодна за да ги наплатите вашите уреди додека го користите овој штанд, полесно за приклучување, доволно простор за поставување на кабел, без оглед како е поставен мобилниот телефон, нема да има грижи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ЗПЈПЛКС За Фитбит Верса 4/Смисла 2 Метални Бендови За Мажи Жени, Компитапл со Фитбит Верса 3/Смисла Нерѓосувачки Челик Часовник Бенд

DEN 1.33

Компатибилен Со Фитбит Верса 4 / Смисла 2 / Верса 3 / Смисла Нерѓосувачки Челик Часовник Бенд, Бендот за гле

Zerokor 65W/24,000mAh Преносна банка за напојување со пакет за излез за наизменична струја за итни случаи за кампување дома, портокалова+зелена

DEN 1.67

Пакетот за електрична енергија на лаптоп AC на лаптоп вклучува преносна електроенергетска банка 65 W / 88,8 W

Магнетско вшмукување на Cymmpu Магнетско вшмукување, 15W Брзо полнење на голема калем, безжичен полнач-1С Брзо индукција-Мобиле Телефон Брзо

DEN 3.33

【1 S брза индукција + силна магнетна привлечност】 избор и место со една рака, полнење со една суштина, оп�

Метални Ленти Компатибилни со Apple Watch 38mm 40mm 42mm 44mm Ремен За Нерѓосувачки Челик Линк За Замена На Нараквица Спорт Спорт Мек Дише За Iwatch

DEN 1916.64

Компатибилносттоа е луксузен ремен за замена За Часовник 6 / СЕ / 5 / 4 / 3 / 2 / 1 серија Постојат две големини �

Ммбај Анти-Пот Црна Гумена Силиконска Лента за Часовници 18мм 20мм 22мм 24мм 26мм Спортска Нараквица Додатоци За Ремени За Часовници Одговараат

DEN 189.60

Уникатен Дизајн : дизајнот на жлебот во средината на ременот обезбедува висока дишење и отпорност на по�

Камен Телефон, Држач За Стисок На Камен Телефон Олеснување На Анксиозноста Емоционално Балансирање На Обликот На Срцето Медитација

DEN 1.00

ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕФОН : Држачот за Држење се користи за поддршка на вашиот телефон со удобен стисок, така што �

Графити Тениски Рекет Држач За Телефон За Автомобил Телефонски Држач За Телефонски Држач За Долга Рака Универзален Држач За Автомобил

DEN 303.84

Држачот за мобилни телефони го прифаќа принципот на триаголна потпора, која го заклучува центарот на гр

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.