• Новак
Ouligay 72pcs железо на букви закрпи број закрпи шијат на апликации со бели почетни закрпи Декоративни закрпи за поправка Англиска буква А-З, Броеви 0-9 Апликација за обле?

Ouligay 72pcs железо на букви закрпи број закрпи шијат на апликации со бели почетни закрпи Декоративни закрпи за поправка Англиска

Вреднување на стоката:
DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Пакет : 2 комплети на закрпи со букви со голема големина А-З, 2 комплети од 0-9 броеви закрпи, вкупно 72 парчиња Секоја лепенка е околу 1,97 инчи (висина). Лесен за употреба : Апликатните букви имаат лепило за заптивка на топлина на задниот дел и можат лесно да се пеглаат или зашиваат на повеќето видови облека. Детални упатства за употреба може да се најдат во упатството. Одлично занаетчиство : Белата буква закрпи е изработена од висококвалитетна неткаена ткаенина со јасни обрасци и без несакани навои. Со лепило за заптивка на топлина на задниот дел, може лесно да се пеглата или зашие. Прилагодете ја декорацијата : Везените букви можат да се користат од вас за да дизајнирате различни стилови според вашите сопствени идеи и да направите уникатни пароли за да ги направите поуникатни и привлечни. Широка апликација : Ironелезо на букви е погодно за сите видови кошули, јакни, бејзбол униформи, капи, торби, итн. Може да се користи и за разни DIY украси за да изгледа поуникатно и убаво!. Пакет : 2 комплети на закрпи со букви со голема големина А-З, 2 комплети од 0-9 броеви закрпи, вкупно 72 парчиња. Секоја лепенка е околу 1,97 инчи (висина). Лесен за употреба : Апликатните букви имаат лепило за заптивка на топлина на задниот дел и можат лесно да се пеглаат или зашиваат на повеќето видови облека. Детални упатства за употреба може да се најдат во упатството. Одлично занаетчиство : Белата буква закрпи е изработена од висококвалитетна неткаена ткаенина со јасни обрасци и без несакани навои. Со лепило за заптивка на топлина на задниот дел, може лесно да се пеглата или зашие. Прилагодете ја декорацијата : Везените букви можат да се користат од вас за да дизајнирате различни стилови според вашите сопствени идеи и да направите уникатни пароли за да ги направите поуникатни и привлечни.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Симпатични цветни каваи иглички, емајл пински брошеви научник емајл иглички ранец иглички естетски пролетни цветни иглички поставени за јакни

DEN 143.68

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

24 Парчиња Иглички За Копчиња За Фармерки, Без Шиење Отстранливи Иглички За Инстант Јеапан За Панталони, Еднократно И Прилагодливо - Вклучен

DEN 79.84

●Пакетот Вклучува 24 парчиња капачиња за копчиња, 24 парчиња навртки за навој, 1 еез шрафцигер Дијаметаро�

30 парчиња Инсертер за шиење на риба од типот на риба, брз пластичен навој на игла за машина за шиење со кутија за занаетчиски занаетчии за

DEN 95.84

【Пакетот вклучува】】 willе добиете 30 парчиња алатка за игла за навој за брзо шиење, вклучително и жолти, з

Форма на фустан со женски манекенски торзо Форма на тело - 145-180см висина прилагодлива дама облекување со глава, раце и метална база на правоаголник

DEN 5371.52

♥ 【Formенски манекенска форма на телото на висината на висината】 : Прилагодливиот штанд може да достигн�

Мерка за лента за кучиња Galpada: 2 парчиња слатко кученце што може да се повлече мини мерна лента мекото за шиење на телото за мерење на

DEN 0.33

Катеја за мерка на табелата со клучеви за клучеви, можете да ги имате клучевите за вашата соба, кои се ма�

Суартс 30 парчиња гроздобер копчиња за тресење мешани антички бронзени бои со тркалезна форма цветна шема врежани метални копчиња за

DEN 1.67

големина : приближно 14мм диа; Големина на дупката : 2,3 мм; Дебелина : 7,4 мм (2 / 8 ") Ние нудиме 30 парчиња, 50 пар�

SELCRAFT 3MM Шарени Маска Еластична Гумена Лента Стринг Маска Уво Виси Јаже Круг Еластична Лента Кабел DIY Занаети Шиење Облека Додатоци-3mm-10yards

DEN 1.00

ДОБРА ЕЛАСТИЧНОСТ : Висококвалитетното еластично јаже е добра еластичност, а во рамките на дозволениот

Занаетчиски блок за занаетчиски пена - Полистирен блокови за изработка на моделирање на скулптури за скулптурирање дома 20см/7,87inch x 20cm/7,87inch,

DEN 1.00

Одлично за занаетчиство лесен за работа Мазна табла за пена може да се исече, изшкурка, може да се обои с

Везени цветни златни бои во ринстон секстони чипка за чипка за зачеки одлично за DIY деколте Тело -венчаница за венчавки Трамо фустан

DEN 3.00

30x66cm Боја : златна боја Цветна јака извезена чипка јака закрпи за лепенки налепници за закрпи за шиење на

Hedonghexi 2 пакет со тасели со тасели со јамки, рачно изработени занаети за занаетчиски занаети, додатоци за DIY за декорација на домови

DEN 191.84

Материјал : Клучните ресни се изработени од бујниот полиестер, мек и допир удобно Големина : Клучни ресн�

Реткостепен Сет За Лепенки 2 Еез. Бубамара Зелена Симпатична Везена Симпатична Цртана Налепница Лепенки Апликација Вез Железо На Значка

DEN 127.84

Големина : 2Х2, 2 / 8 инчи Пакетот ќе биде испратен директно од Тајланд преку Дхл Глобална Пошта или Тајланд

Прво нешто закрпи со железо на бела боја бр.2 Две мали везени за јакна облека ранец од кошула фармерки капаче капаче висока 3 инчи

DEN 111.84

Состојба : Ново Производство : Тајланд Симпатична убав и уникатен начин за украсување капа, кошула, јакн�

Пластични брави со пластични кабели од тиаобуг 50 парчиња, двојни дупки на пролетта за торби, паракорд, јакни, багаж црвена една големина

DEN 79.84

50 парчиња пластични брави на кабелот со двојни дупка брави на пролетниот кабел за завршување на стопери

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.