• Новак
Нолог ygqzw полица за туширање, златен трислоен метал без дупчење собрани полици за складирање на организатор за кујна за кујна за кујна за кујна

Нолог ygqzw полица за туширање, златен трислоен метал без дупчење собрани полици за складирање на организатор за кујна за кујна за

Вреднување на стоката:
DEN 464.00

Пристапност
Во достапна форма

[Слоевит] : повеќеслојно складирање, лесно да се постават предмети, да се користи целосна употреба на просторот [Добра работа] : Работ е мазен, допирот е замрзнат, нежен и убав. [Мулти-сценарио применливо] : Може да се примени на тоалети, кујни, канцеларии, итн. [Подлога за стапало] : спречува гребење на површината за контакт и спречува лизгање. [Водоотпорен и доказ за влага] : Прекрасен изглед, водоотпорен и доказ за влага, предметите нема да 'рѓаат. Име : Решетка за повеќе слоеви за складирање. Материјал : ПП + железна цевка. Големина : 25,7*18*28cm, 25,7*18. Спецификации : Два слоја, три слоја. Нето тежина : 680g, 1140g. Цврст и издржлив : Направено од високо квалитетни железни цевки и пластични конектори, цврсти за употреба. Дизајн на мрежен слој : Одлично за поставување мали работи, овозможува циркулација на воздухот и го намалува вградениот прашина. Складирање за заштеда на простор : Оваа полица може да ви обезбеди повеќе дополнителен простор за складирање за да ги одржувате предметите уредни. Лесна инсталација : Брза и лесна за склопување, за да можете да го направите сами за неколку минути. Мултифункционална употреба : Обезбедува складирање и организација за кујна, таванот, бања или канцеларија, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Стилски Држач За Кожна Кутија За Ткиво СТП, Држач За Ткиво На Лицето Со Магнетно Дно, Правоаголен Држач За Салфетка Што Пумпа Диспензер За Кутии

DEN 374.40

Тие се многу убави и практични Ткивата може да се отстранат од нивното оригинално пакување и да се става

Рокфат Автоматски Диспензер За Сапун Без Допир, Диспензер За Рачен Сапун За Пенење Со Водоотпорен Дизајн, 3 Прилагодливи Нивоа, Дозер За Сапун

DEN 3.33

Поместете ја раката во областа на сензорот и земете сапун Чувајте ги рацете почисти со помал контакт от�

Aexit 255mm x Домашен хардвер 200мм 304 не'рѓосувачки челик полиран хромирана завршница за бања за туширање, модел на корнер за корпи: 76AS637QO320

DEN 0.67

За инсталација на агол; Големина : 10инчен должина x 8инчен ширина Добар корнер корпа за туширање со модер�

Имирел Зелена Еукалиптус Роуз Туш Завеса 60Wx72H Инчи Акварел Цветни Зелени Лисја Растенија Ботаничка Бања Дома Декор Ткаенина Водоотпорен

DEN 1270.40

100% Полиестер Материјал : 100% премиум полиестер со силна способност за водоотпорност Машина за перење : не

Кабилок 3 парчиња Канцелариска Пластична Пренапонска Жица Двоен Решетка Скривач Полици Домашна Ѕидна Врата Снабдување Електрична

DEN 575.84

Пвц КАБЕЛ ОРГАНИЗАТОР КУТИЈА Безжичен Wi Fi Рутер Кутија За Складирање Модем Рутер Покритие Дрво Полица М

ОКСО Добри Зафати Едноставно Држач За Хартиена Крпа за Хартија  - Нерѓосувачки Челик &засилувач; Добри Зафати Диспензерот За Сапун

DEN 2.00

Производ 1 : Раскинете едно парче хартиена крпа самостојно, работ на хартиена крпа е секогаш достапен и н

Тоалет Златна Четка За Тоалет Додатоци За Бања Четкано Злато Четка За Тоалет Алуминиумска Четка За Тоалет Држач За Керамичка Четка

DEN 0.33

Не грижете се за купување на нашите производи Ако не сте задоволни со купувањето, ветуваме целосна напл�

Држач за сунѓер на кабилок 1 сет апсорбираат премиум кујна сина брза дијатоматска лента за ооези Компактен држач за вода за сушење

DEN 1072.00

Сапун крајбрежници Нашето сапун за сапун е изработено од високо квалитетен материјал, многу издржлив, м

Шише со Пумпа за кабилок 2 ПАРЧИЊА Пумпи За Лосион Од Нерѓосувачки Челик Пумпи За Сапун За Домашен Шампон Регенератор Мејсон Тегли

DEN 274.88

Headономската глава на пумпата е лесна за контрола Идеален за помошник во домот, кујната и бањата, и ќе раб

Електрично Греење Решетка За Пешкири За Сушење Бања Решетка За Крпи За Домаќинство Интелигентна Прачка За Греење Со Постојана Температура

DEN 2.00

●ДИЗАЈН на РЕШЕТКАТА за ПЕШКИРИ + електрична загреана решетка за греење на крпи има издржливи тркалезн�

Кроди Бања Ѕид Прилог Огради Зграби Бар Шини Туш Помош И Безбедност Поддршка Потпирач За Рака Грабне Бар, Безбедност Бакар Стари Парапет Луксузни

DEN 1403.20

Лесен За Инсталирање : На Ѕидовите На Бањата, Особено За Бремена Жена, Постари Лица, Попреченост, по Опер�

Цвеќиња Зајаци Држач За Памук Контејнери За Бањи Тегли Со Капаци Поставете Тегла Со Тркалезна Подлога За Памучни Кругови За Шминка

DEN 303.84

€_ИДЕАЛЕН КОНТЕЈНЕР за СКЛАДИРАЊЕ на ГОЛЕМИНА q : нашиот држач за памук мери : 475 (D) СО капак, големината б�

Пенгфеи када кади фиока, проширување на бамбус бања над када со држач за стаклени пешкири, водоотпорен организатор за бања за складирање

DEN 2.67

【Кади за проширување на бања】 Кади за када е прилагодлив што може да се прошири 74,5 см до 95 см, одговара н

Кутија За ткиво/Држач За Мултифункционална Кутија За Ткиво Креативен Дизајн Кутија За Ткиво Едноставна Кутија За Ткиво Дома Дневна Соба

DEN 3.00

1 Едноставна кутија за ткиво : заоблена аголна кутија, елегантна и безбедна, различна од обичната на паза

К9 Автоматски Диспензер За Сапун Без Допир Дигитални Рачни Диспензери За Сапуни На Ѕид Монтирани На Ѕид Со ЛЦД-Екран За Училишна Заедница Во

DEN 897.60

Диспензерот К9 лесно може да ги открие рацете со насочување на мерната сонда кон дланката како миење рац

1сет Простор Глава Тоалет Бања Четка Челик Стил Ноктите-Лесно Дома Виси Заштеда Ѕид Лизга Најблиску Столче Клипот Ѕид-Додатоци Четки Сад Длабоко

DEN 787.20

Четка За Тоалетна Чинија : оваа четка за тоалет е погодна за повеќе локации, бањи дома, хотел, канцелариј�

ИСИП Бела Када Стојат Со Удобна Бања Перница, Када Телескопски Решетката Одбор, Мултифункционален Када Маса Када Мост, Проширување

DEN 1564.80

Високо цврсто дрво, отпорно на временски услови и отпорно на влага , идеално за бањи природно убаво и до�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.