• Новак
Стадеа PPW141X 5 Пол за полирање на гранит со дијаманти поставени за гранитни кварцни камења лак

Стадеа PPW141X 5 Пол за полирање на гранит со дијаманти поставени за гранитни кварцни камења лак

Вреднување на стоката:
DEN 1679.84

Пристапност
Во достапна форма

5 "Влажни гранитни кварцни дијаманти за полирање на дијаманти поставени за извонредна завршница на полирање со тврд камен Сет од 8 влошки, по една 5" подлога секоја за Grit 50, 100, 200, 400, 800, 1500, 3000, црна тампон. Грит 50, 100, 200 влошки може да се користат или влажни или суви. Дизајнирано да ги полира тврдите камења како што е гранитниот кварц, агат. Фабрика како сјај за гранит и кварцни рамни сурафици и полирање на работ. Агресивно, полуфлексибилно и издржливо направено со квалитетна смола импрегнирана дијамант во прав, многу добро настапува и на мермерното полирање. Оптимални вртежи во минута 2200, Max RPM 4500. 5 "Влажни гранитни кварц кварц дијамантски подлошки Пол. Грит 50, 100, 200 влошки може да се користат или влажни или суви. Дизајнирано да ги полира тврдите камења како што е гранитниот кварц, агат. Фабрика како сјај за гранит и кварцни рамни сурафици и полирање на работ. Агресивно, полуфлексибилно и издржливо направено со квалитетна смола импрегнирана дијамант во прав, многу добро настапува и на мермерното полирање. Оптимални вртежи во минута 2200, Max RPM 4500. Ultra D Series Stadea, сет на гранитни подлошки за полирање од 8 дијаманти за полирање за полирање на гранит и кварц. Тој е дизајниран за тврдо вештачко и природно полирање на тврди камења. Тој е многу ефикасен за гранит, кварц, агат и друго полирање со тврд камен што резултира во сјај на фабриката за завршување.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Невидливо носење мека силиконска G-SPOT простата анален масажер мастурбатор Оргазам Ограничувања на пенисот прстени. Задебени сексуални односи,

DEN 2.67

Невидливо носење : Лесно за носење, без чувство на туѓо тело, не е лесно да се испадне Спедејд и страст ко�

Решетката за складирање на метални решетки за складирање со тркала, прилагодливи полици, кујнски оставата, чајната кујна за оставата,

DEN 1.00

Дизајнот на корпите го прави складирањето поудобно и директно 360 степени бесплатно движење на тркалото,

ПАРКЕР 17А34Ц21А4БД Затвори го блиску дополнет филтер за три парчиња/регулатор/лубрикатор, 1/2 NPT, метална чинија со мерач на видување,

DEN 4687.52

Компресираните филтри за воздух ги отстрануваат загадувачите и подмикроничните загадувачи од чистиот

3x3 Сребрена метална слика со слика со фотографии со бисер и кристал декор, кралска круна дизајнирана за табела со врвен дисплеј, стакло

DEN 3.00

Квалитетен материјал Метална плетена со сребрена легура, стакло со висока дефиниција како предна обвив

Дрвена табла за бришење на табла Голема напредна волна волна табла Еразатор настава дрвена табла за бришење статички табла за бришење на табла,

DEN 0.67

Дрвениот материјал е многу природен и нема да биде штетен за човечкото тело, а трагите од креда можат ле�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.