• Новак
Milescraft 5223 Drea Mate 450-15oz. Прецизно шише за лепак од дрво - диспензерот за лепак против пијалок и дрво, 16 мл БТЛ, капе помалку

Milescraft 5223 Drea Mate 450-15oz. Прецизно шише за лепак од дрво - диспензерот за лепак против пијалок и дрво, 16 мл БТЛ, капе помалку

Вреднување на стоката:
DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Производ 1 : има 15oz од лепак од дрво или други течности. Производ 1 : Прецизност Дизајн на двојна комора го дистрибуира лепак лесно и непречено. Производ 1 : Вклучува два совети - Прецизен врв на врвови и рамен врв на бисквити. Производ 1 : Лепак за дисперзии под кој било агол. Производ 2 : нема да капе или истури. Производот 2 : 2 комора систем турка лепак од дното до 2 -та комора. Производ 2 : Лепак-бот смрди лепак назад внатре кога ќе престанете да стискате. Производ 2 : Остава чист, без затнат. од лепак од дрво или други течности. од лепак од дрво или други течности. Milescraft 5223 Drea Mate 450-15oz. (450мл) Прецизно шише за лепак од дрво - Вклучени се совети за борба со двојки и бисквити - Дизајн на мулти -комора со лесен проток - идеален за обработка на дрво Glue Mate450 од Milescraft е совршен додаток за лепак за секого. Од господар занаетчии до прв пат DIY, ова 15oz. Напредно шише за лепак прави брза и точна примена. Големата големина има доволно лепак за да биде вашето секојдневно решение за лепење. Тајната е дизајн со две комори. Кога се нанесува притисок, лепилото се испраќа од дното на комората за складирање до помалата комора за апликации. Ова ви овозможува да го контролирате протокот и да испорачате само количина на лепак што ви треба. Дури и дозволува вертикална примена - можете да ставите лепак насекаде, и под кој било агол! Вклучени со Glue Mate450 се 2 различни совети за апликација. Апликатор за конус со фино точка ви овозможува да поставите фино мушка лепак на тесни табли или во дупки на дупки или други зглобови. Врвот на апликаторот за рамен бисквит има широк профил што го прави одличен за спој на бисквити, или само ширење на поширока мушка лепак на поголеми табли.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Држач за Тоалетна Хартија Со Полица, Мат Штит За Чување Хартија ОД Хиктон Тоиелт, Погоден За Кујнска Бања, Држач За Тоалетна Хартија-Полица

DEN 1400.00

Изработени од издржлив премиум нерѓосувачки челик со мат црна завршница Спакувани со екстра долги завр

Doitool пешкир кука 36 парчиња над палта Ханер клипови решетката ставка кука клип бања организатор не'рѓосувачки закачалки крпи закачалка

DEN 3.00

Клипови за закачалки за вратите од тушлесно да се користат, едноставно висат над вратата, кога сакате да

Куки за крпи за бања Ulifestar, куки монтирани со тешки wallидови, куки за комунални услуги од не'рѓосувачки челик за пешкири за бања, облеки

DEN 315.04

Цврсти куки од wallидови од не'рѓосувачки челик за организатор на плакари за кујна за бања Направено од ку

1:12 кукла куќа мини шкаф, дер метални шарки, кабинет за врата, задникот, златни 12 парчиња куќи куќи мебел атрактивна и мода атрактивна

DEN 564.80

КУТИ : Пакетот на пакетот вклучува 12 мини шкафови на вратите со завртки за замена од шарката, погодна за �

Кутија И Мачка Кујна Копчиња За Кабинети Гардероба Кристално Стакло Копчиња Фиока Копчиња Повлекува Кабинетот Рачка Хардвер Црн Сет

DEN 271.84

Висококвалитетен Материјал : Изработен од сунѓер, оксфордски материјал, нашата торба за шминка не се кр�

ДОИТУЛ 3 Комплети Комплети За Амортизери На Вратата На Шталата Додатоци Алатка За Поправка На Вратата Пружина Амортизер Железничка

DEN 434.72

Вратата Песна Железнички Ролери : можете да го инсталирате без удирање дупки во ѕидот на вашиот ѕид Лизг

Ravinte прилагодлива топката на вратата на топката, вратата на вратата на вратата на плакарот, силниот погон за затворање на вратите

DEN 3.00

Сите улоги на метални топка : улов на вратата од топката се состои од 5 дела, прилагодлива и силна цврста �

Копчиња На Кабинетот QYJIAJUG, Копче За Метална Фиока Од 25 Пакувања 1-1/5 Инчен Кујнски Ормар Влече Свиткани Рачки На Кабинетот со 2 Големини

DEN 2.00

[ПРЕКРАСЕН ИЗГЛЕД] со површина во облик на дијамант Површината на копчињата за комода е рачно фалсифику�

Држач За Тоалетна Хартија За тоалетна Хартија Со Држач За Тоалетна Хартија Без Полица Држач За Ролна За Тоалетна Хартија Со Метален Диспензер

DEN 2.33

Заштеда на простор : овој штанд за тоалетна хартија може да собере до 3 резервни ролни и да издаде 1 Исто т

Zouoou daakou910 1pcs Античка бронзена пеперутка hasp заклучување гроздобер легура декор старо моден кинески стил накит хардвер на градите

DEN 1553.60

Одлични мали брави Убави детали, и овие ќе додадат убав завршен допир Античкиот заклучување и исклучите

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.