• Новак
Акрилна десктоп за акрилична десктоп за Mac Studio, држач за рамен штанд компатибилен со Mac Studio M1 M2 Mac Mini

Акрилна десктоп за акрилична десктоп за Mac Studio, држач за рамен штанд компатибилен со Mac Studio M1 M2 Mac Mini

Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Направено од високо квалитетен акрилен, издржлив и стабилен Застанете на дното со 4 мали влошки против лизгање против лизгање, спречете го вашето Mac Studio да падне. Нема собрание, практичен и естетски избор за вашето скапо Mac Studio и Mac Mini. Висината од 0,4 инчи му овозможува на Mac Studio да ја расипе топлината од сите страни, оставајќи многу простор за ладење. Многу едноставен и елегантен додаток на основата на вашето Mac Studio/Mac Mini за подобар проток на воздух и мобилност. Спецификациите се точни за Mac Studio M1 M2 ,. Компатибилен со Mac Mini 2012 - 2020. Компатибилен со Mac Mini M2 / Pro 2023. Mac Studio Stand - Универзална големина, дизајниран за Apple Mac Studio M1 Max / Ultra Chip и исто така е компатибилен со Mac Mini 2010-2023 M1 / ​​M2 / M2 Про чип. Премиум материјал - Направен од висококвалитетен акрилик, овој десктоп Mac Studio Mount Stand е елегантен и издржлив. Не е потребен собрание, многу лесен за употреба. Подобра дисипација на топлина - штандот со висина од околу 0,4 "остава доволно простор за ладење, му овозможува на Mac Studio да ја расипе топлината од сите страни. Заштитно и стабилно - стојат дно со 4 мали гумени влошки против лизгање, спречете го вашето Mac Studio од паѓање надолу. Оптимизирајте го десктоп просторот - ставање на вашето Apple Mac Studio или Mac Mini на држачот на Flat Stand, изградете уреден и организиран простор за вашата работна маса.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нингменгфенг Оџачар Најлон Четка Комплет За Чистење Оџаци Флексибилен Оџак 6/8/10/12 Прачки Оџачар 6м 8М 10М 12М Оџачар За Чистење Огревно

DEN 1.33

Издржливи најлонски прачки Комплетот За Флексибилно Чистење Кимни вклучува 6 / 8 / 10 / 12 прачки, секоја пр�

Срање Емотикони На Жолто Дрво Книга завршува 2 ПАРЧИЊА Нелизгачки Дрвени Книги За Домашна Канцеларија Декор Тешки Книги/ЦД/Филмови 5 х3, 1 х3,

DEN 2.00

Главниот материјал на производот е изработен од висококвалитетно буково дрво, со цврста метална основа

Поддршка за Бебешка Глава За Автомобилско Седиште-Поддршка За Глава На Седиште За Седишта За Мали Деца-Потпирач За Ленти За Ремени

DEN 1.00

ЕМАИЛ* * * * * * * * * ве Молиме користете го под надзор на возрасни! Осигурајте се дека е доволно затегнат на г

Организатор за шетачи за бебиња за бебиња црн волк со црвени очи додатоци за колички за животни торба голем простор со 2 држачи за чаши повеќе

DEN 1.33

100% полиестер ♥ Премиум материјал : Оваа вреќа за висечки пелени е изработена од врвен квалитетен полиес

ТОРБА ЗА Складирање Санитарни Салфетки ОРИУКАН, Пренослива Торба За Менструација За Жени Девојчиња Торбичка За Менструална Чаша, Цртан

DEN 143.84

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

Руменило обесено возач - 10,5 Екстра долга реална дилдо со топки - дебела лента од 2,5 на компатибилна цврста вшмукување чаша за слободна

DEN 2.00

Вистинско чувство повеќе од 10 инчи од големо реално задоволство Дебела и задоволувачка Дополнителна г

Deorbob Симпатична цртана филмска пингвин поларна мечка електрични затоплувачи на рацете USB полнење со греење H05F Грејачи канцеларија

DEN 575.84

Брзо греење : Моќното PTC керамичко загревање му овозможува на овој вселенски грејач да испраќа топол воз

Напнати Итни Пешачење Материјали Преносни Големи Отворено Торба Преклопен Капацитет Кампување Кампување &засилувач; Пешачење фао-442

DEN 342.40

1 Лесен Мобилен Дизајн, Што Ви Носи Поголема Погодност Ротарис Ја Покрива Главата, Која Може Да Се Затегн

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.