• Новак
Клипови за шофершајбни за шофершајбни во Панглонг Клуб се вклопуваат во 1 x1 цевка за DS/преседан и темпо голф количка OEM#1014441-01 1021630-01

Клипови за шофершајбни за шофершајбни во Панглонг Клуб се вклопуваат во 1 x1 цевка за DS/преседан и темпо голф количка OEM1014441-01 1021630-01

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Универзално вклопување : Клипови за шофершајбна за голф, кои се вклопуваат 1 "" x1 "" цевка за клупски автомобил ДС, преседан, колички за голф ? Добра големина : должина = 11,6inch (280мм); Ширина е 1 инч (25мм). ? Заменува клупски автомобил OEM : Whindsthage Chart Whindshield Sash за 1014441-01、1021630-01、102163001. ? Супер материјал : Клупскиот автомобил на шофершајбната на шофершајбната со добар квалитет тврд пластичен материјал и лесна инсталација, држете цврсто и совршено вклопувајте. Вклучен пакет : 2 парчиња клубски автомобилски шофершајбна. Лесната ширина на инсталацијата е 1 инч (25мм). ? Заменува клупски автомобил OEM : Whindsthage Chart Whindshield Sash за 1014441-01、1021630-01、102163001. ? Супер материјал : Клупскиот автомобил на шофершајбната на шофершајбната со добар квалитет тврд пластичен материјал и лесна инсталација, држете цврсто и совршено вклопувајте. Вклучен пакет : 2 парчиња клубски автомобилски шофершајбна. Лесната ширина на инсталацијата е 1 инч (25мм). Заменува клупски автомобил OEM : шофершајбна за голф-количка за 1014441-01、1021630-01、102163001. Вклучен пакет : Club Club Cul Car Whindhlest Sash. Супер материјал : Клупскиот автомобил за шофершајбната со автомобили со добар квалитет тврд пластичен материјал и лесна инсталација, држете цврсто и совршено вклопете.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Флексибилен прилагодлив меч, wallидна кука за меч за меч Универзален меч држач за меч wallид за меч, гулаб, секира, тастатура, итн - без

DEN 179.20

Количина : 2 парчиња Држете 2 оружје Не е вклучено оружје Универзална одговара на сите видови оружје Пор�

Технички тренинг за обука на одбојка за одбојка за одбојка за одбојка за одбојка, сервирајте соло тренер за почетници кои вежбаат да служат

DEN 351.84

Идеална комбинација за да ги задоволите вашите потреби : ќе добиете 8 помагала за обука за одбојка, вклуч

Пливачки Стационарен Систем За Пливање, Ремен За Отпорност На Пливање, Ремени За Пливање За Пливање, Ремен За Базен,Ремен За Обука

DEN 367.52

Посилно Одговара На Секој Човек За Надземни Базени / Мали Базени Дополнителна Заштита Премиум Материја�

Дазлор памук џегингс за жени со висок половината се протегаат слаби мото-моторци за велосипедисти на глуждот, плетенка, тенок панталони

DEN 159.84

【Материјал】 висококвалитетен памук и полиестер 【Белешка】 Нашата големина е азиска големина и ќе бид

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.