• Новак
Класичен хидрауличен бербер стол стилизинг хидраулична пумпа бербер стол професија салон за сечење столици за сечење на коса салон

Класичен хидрауличен бербер стол стилизинг хидраулична пумпа бербер стол професија салон за сечење столици за сечење на коса салон

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Столчето со тешки салони : Бербер столот е изработен од тешка рамка, поставена со сунѓер со висока густина и покриен со кожена пуп Преголема анти-лизгачка шасија : штандови на нашиот салон стол на цврста кружна хромирана челична основа, која има гумен прстен за да го заштити вашиот под од гребнатини. И гумениот прстен на бербер стол, исто така, го спречуваат суровиот звук при движење на столот за салони. Уживајте во едноставното склопување : столот за салони е лесен за инсталирање, деталните чекори за инсталација се вклучени во упатството, сите додатоци се вклучени во картонот. Совршена обработка на детали : Пакетот за столчиња за салони ги вклучува сите додатоци, пакување со голема јачина ги штити сите додатоци од оштетување, бербер стол Секоја завртка е внимателно направена. Понудете удобност, како и стил секој бербер посакува. Испорака : Fed Ex ќе ја достави предметот до вашата куќа во 3-5 БУИНСИ дена откако ќе нарачате. Ние ја спакувавме оваа ставка колку што можеме, ако има оштетени делови, ве молам, известете ми и дајте слики од оштетени делови за да го решиме проблемот како што сакате. Столчето со тешки салони : Бербер столот е изработен од тешка рамка, поставена со сунѓер со висока густина и покриен со кожена пуп. Преголема анти-лизгачка шасија : штандови на нашиот салон стол на цврста кружна хромирана челична основа, која има гумен прстен за да го заштити вашиот под од гребнатини. И гумениот прстен на бербер стол, исто така, го спречуваат суровиот звук при движење на столот за салони. Уживајте во едноставното склопување : столот за салони е лесен за инсталирање, деталните чекори за инсталација се вклучени во упатството, сите додатоци се вклучени во картонот.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Божиќни џемпери на нархбг за женски долг ракав Хенли врвови пукач со патент случајно лабава вклопена в-вратија Туника јакна јакна

DEN 2.33

2022 Божиќни врвови за жени Направени во САД или увезени ✿✿ Ве молиме, прочитајте ја табелата со големина

Nuobesty Калиграфија за пишување четка 2 парчиња кинеска калиграфија четка за акварел четка за пишување четка за акварел бои четки јапонски

DEN 236.80

Пенкала за четки за калиграфија Овие професионални четки работат за кинеска калиграфија Преносни пенк�

Коваури Случај За Samsung Galaxy S23, Pu Кожа Паричник Фолио Флип Случај Патент Џеб Картичка Држач Магнетно Затворање Шок Отпорен Заштитен Случај

DEN 383.84

€ Компатибилни Модели : Специјално Дизајниран само За samsung Galaxy S23 (ослободување 2023), [не е компатибилен со

Womenените врвови со 3/4 ракави со должина од лабава обична маичка атлетска качулка, пад на долги ракави блузи врвови на отворено дуксери

DEN 305.60

shirts for women dressy casual womens short sleeve tops short sleeve shirts for women v neck short sleeve shirts for women leopard print womens short sleeve tops with collars shirts for wome

ТОРБИПАМЕТНА Тоалетна Торба За Мажи, Торба За Тоалет За Широко Отворање За Мажи, Комплет За Допинг Водоотпорна Хигиенска Торба За Бричење

DEN 2.67

Голем Капацитет Големина : 11 х 6,7 х 5,9 инчи Тоалетна торба може совршено да ги организира вашите потребни

Охраз 3-пакет Лусит Мезуза, покритие, 10 см траен чист акрилик, со затворени иглички со затворен заден дел, го одржува безбедно скролување,

DEN 207.84

Издржлив и изграден за да трае изработен од високо квалитетен акрилен материјал што не само што ќе го по

Држач За Визит-Картички ЈОКИВЕ, Организатори За Собирање Канцелариски Картички Со Алуминиумско Биро За Одржување Уредно, Одлично

DEN 3.00

●ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ нашиот држач за визиткартички е одличен за канцеларии, дом, изложби и хотели и е погод�

АМЕРИКАНСКО Знаме ЦРВЕНО Запомнете Сите Распоредени Тв Држачи За Далечински Управувач Организатор Кутија Пенкало Молив Биро За Складирање

DEN 2.00

Стп Кожа Висококвалитетни материјали отпорни на гребење, чекоркако минималистички дизајн Одлично скла

Лавеи Голема Стаклена Тегла За Складирање Храна - 100 Fl Oz Стаклени Канистри За Храна Контејнер Со Херметички Капаци Од Бамбус Тегли За

DEN 175.84

Пакет : 1 пакет Големина : 5,9 x 7,8 инчи (15cm x 20cm), држете околу 100 fl oz(3000ml) течност Материјал : Чистата тегла за с

Парчеста 4 парчиња Брзо ослободување на клучеви за клучеви за клучеви за клучеви за клучеви за клучеви за клучеви за клучеви за клучеви

DEN 3.33

Повлечете го затворањето Специфични информации : Постојат вкупно 4 парчиња ланци за одвојување на легур

Мбета Кутија За Складирање Со Тркала Мултифункционален Пренослив Голем Пластичен случај Канцелариски Материјали Кутија За Складирање

DEN 1.33

Силно носење Задебелување на материјалот Транспарентен и видлив Инсталација без алатки, лесна и брза и�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.