• Новак
Безбедност на Боле - Торонто, безбедносни очила за блокирање на сина светлина, ацетат, леќи за компјутерски планови

Безбедност на Боле - Торонто, безбедносни очила за блокирање на сина светлина, ацетат, леќи за компјутерски планови

Вреднување на стоката:
DEN 169.60

Пристапност
Во достапна форма

100% пластика Рамка на ацетат. Поликарбонат леќи. Облога на блокатор на сина светлина. [Comfort] Вградена технологија Problu 420 блокирајќи 80-82% од штетната сина светлина и 100% од UVA & UVB за да ги спречите работниците, скриерите и визијата на децата да бидат оштетени во сите околини. [Оптичка јасност] Надворешна анти-рефлективна обвивка што ги подобрува контрастите без да ја модифицира перцепцијата на бојата. [Отпорен] Поликарбонат леќи со тврда обвивка за да се спротивстави на гребење и влијание. [Лесна категорија] Метална рамка со стил на мажи. [Заштита на очите] во согласност со Стандардот за безбедност на 166.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Кожа компатибилна со Озарк Патека Шише Со Вода 64 Мл-Деко Риба | Заштитна, Издржлива И Уникатна Обвивка Од Винил Налепници | Лесна За Нанесување,

DEN 360.00

СТОТИЦИ ИЗБОРИ : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Моќни Кожи за Вашата Патека Озарк Шише со �

Winrase 20 парчиња Пренослив Уред За Мокрење За Еднократна Употреба, Женска Инка За Писоар До Стоечко Мочање За Бремени Жени, Повредени,

DEN 191.84

Изработен од висококвалитетен водоотпорен картон, Здрав И нетоксичен Целосно хигиенски и лесен за упот

Touhia 10pcs M4 Не'рѓосувачки челик за кревање на очите за очи на машка нишка Машини за кревање на рамото за кревање на прстените на прстенот

DEN 3.33

Завртката за очи која површина е мазна, прецизна обработка на нишка Тешката работа ringsвони со силна подд

Јосу Под Складирање Чевли За Кревет, Кутија За Складирање Чевли Со 12 Пакувања, Под Растворот За Складирање Контејнери За Кревети Со Јасни

DEN 1206.40

Цврсто Вклопување и Заштита : плакарот за чевли под креветот цврсто одговара на вашите чевли, обезбедув�

Кујна Решетка За Складирање Повеќеслојна Полица Подна Корпа Од Зеленчук повеќеслојна Корпа За Складирање Овошје И Зеленчук Кујна

DEN 1.00

Алатки, кутија, книги, облека, торба,мали апарати, кујнски материјали или што било што сакате да бидете о�

Piokngy симпатични панталони со висока половината за јога за жени со џебови, контрола на стомакот што работи спортски тренингот за вежбање

DEN 3.00

100% полиестер Повлечете го затворањето Само миење на рацете Дишењето и влагатахеланки за жени се израбо�

Вентилатор ЗА Таван СО Низок Профил СО Осветлување, Тавански Вентилатори Од 25,59 Инчи 3 Боја Променлива, Затемнета Вентилаторска Светилка

DEN 5498.56

● [НЕВИДЛИВ ДИЗАЈН на ВЕНТИЛАТОРОТ] Ги Комбинира предностите на таванските вентилатори и таванските с�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.