• Новак
Комплет за основни плочи на рутер, Универзална транспарентна база на акрилен рутер, дијаметар од 164мм, дебелина од 7,5 мм, големина на средна дупка од 30,5 мм, за за Бош/М

Комплет за основни плочи на рутер, Универзална транспарентна база на акрилен рутер, дијаметар од 164мм, дебелина од 7,5 мм, големина

Вреднување на стоката:
DEN 327.36

Пристапност
Во достапна форма

【Транспарентен акрилик】 рутер база на плочата е изработена од високо -квалитетен транспарентен акрилик со одлична видливост, лесен за набудување на работната површина и намалување на погрешните движења 【Широка компатибилност】 Оваа рутерска основна плоча е дизајнирана со повеќекратни дупки за дупчење, кои можат беспрекорно да соработуваат со повеќето исечени рутери, вклучително и за Bosch/Makita/Ryobi. 【Брз и практичен】 доаѓа со месинг за центрирање на месинг, центарот на основниот планер Collet може да биде брзо и прецизно усогласен. Опремено со разни завртки за да се прилагодат на разни големини на рутерот. 【Силен и здрав】 дизајниран со 1/4 дебел чист зацврстен акрилик, кој нуди исклучителна видливост на проектот, додека може да се пофали со силна и многу издржлива опција за да одговара на секое сценарио за рутирање. 【Функционална употреба】 Ако го користите вашиот рачен рутер за да работите бесплатно, ќе ја разберете важноста да ги видите вашите дрвени работи/линии за едноставна вметнување. Направено од високо -квалитетен транспарентен акрилик со одлична видливост, лесен за набудување на работната површина и намалување на погрешните движења. Доаѓа со игла за центрирање на месинг, центарот на основниот планер Collet може брзо и точно да се усогласи. Опремено со разни завртки за да се прилагодат на разни големини на рутерот. Оваа основна плоча на рутерот е дизајнирана со повеќе претходно дупчат дупки, кои можат беспрекорно да соработуваат со повеќето исечени рутери, вклучително и за Bosch/Makita/Ryobi.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Паметен Автоматски Со Опрема За Прикажување Ату - 10 Qrp Автоматски Приемник За Антена 0.91 Во Радио Приемник За Прикажување со Bnc Конектор

DEN 175.84

НПО КОНДЕНЗАТОР : сите високонапонски кондензатори се изработени од нпо материјал, со издржлив напон ОД

ТОРБА ЗА Складирање Санитарни Салфетки ОРИУКАН, Торбичка За Менструална Чаша Преносни Санитарни Влошки За Салфетки Торби За Складирање

DEN 1.33

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

Sewacc rattan Декоративни топки со топки од лозови топки 10 парчиња 4 см плетени ратан топки природни висини виси украси за свадба забава дома

DEN 117.92

Спецификација на големината : Големината на ратан топката е околу 4x4x4cm Receiveе добиете 10 ткаени топки од ра

Заштитник на LCD екран со 3-пакети со калено стакло, компатибилен со дигитална камера без огледала на Canon EOS R6 R7 [0,25мм 2,5d висока дефиниција

DEN 3.33

Статичката адхезија не остава леплив остаток 0,25мм ултратенко калено стакло Повеќе слоеви на заштитен м

Топ Столар Печатени Круг Малку Куче Кавалер Кралот Чарлс Спаниел Керамички Подлоги Со Плута Поддржан За Кафе Пијат Чаша Мат Абсорбента

DEN 293.28

МАТЕРИЈАЛ : Изработен од абсорбента керамички камен, обложен со нелизгачка подлога од плута за заштита �

Алипис Алатка Тркалаат Торба ролна торба Џебови Без Прибор Кампување Алатки Готвач Џеб Држач Случај За Штитници За Ремени Готвач Торба

DEN 503.84

Пренослив Готвач Нож Случај : прибор за Јадење готвач Торба удобност рачка за леснотија на транспорт Ка�

3 Парчиња Срцеви Кутии За Цвеќиња Денот На Мајката Кутии За Подароци Во Форма На Срце Со Проѕирен Капак На Прозорецот Кутија За Срце Со

DEN 1.33

Количина на пакет : пакетот содржи 3 парчиња цветни кутии Во форма на срце На Вљубените со проѕирен прозо

Uqiangy Грав Херметички За Кафе Кафе Свежи Дрвени Контејнер Основи Домаќинство &Засилувач; Организаторите Под Кревет Контејнер За Складирање

DEN 0.33

Затегнатост На воздухотНе Претпоставувајте Дека Колку Е Покомплициран Уредот, Толку Подобро ќе Биде За

ZCSDLH 8 Преносни Автомобил Вентилатор, 12V RV Ладење Вентилатор Со Клип Запалка Приклучок 2-Брзина Прекинувач 180° Авто Ротирачки 20w Сите

DEN 459.84

?●Вентилаторите се Поздрави Од Климатизерите} Со користење на климатизери за автомобили долго време, л�

Абаодам Свадба Декор Свадба Декор Свадба Декор Макраме Декор Елегантен Сатен Свадба Цвет Девојка Кошница Чипка Рачка Боукно Цвет

DEN 278.24

?Карактеристики одлична изработка и фини детали Оваа кошница може да создаде елегантен и природен изгл�

Ирски Шамрок Печатење Кригла Кафе Тамблер Керамички Чај Чаша Смешни Подарок Со Логото Дизајн За Канцеларија Дома Жени Мажи - 11 Мл Бело

DEN 375.84

Керамика Произведено во САД Или Увезено Кафе Кригла11оз / 330мл; 3 Лесно за чистење керамичките чаши лесн�

Организатор На Кутија За Складирање Обетки ЈУФОНГ 3 Фиоки Држач За Акрилни Кутии За Складирање Накит Транспарентен Држач За Дисплеј За Накит со

DEN 2.67

●Исчистете Ја Кутијата За Накит ● кутијата За Накит е изработена од кристално чист материјал, го одржу�

Женски Хигиенски Салфетки Влошки Чанта Дами Менструална Чаша Торбичка Девојки Пренослив Период Торба За Складирање Тампони Зеленчук

DEN 1.33

€Висококвалитетни Материјали}торбата За складирање хигиенски салфетки е изработена од ткаенина за со�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.