• Новак
Daly BMS 10S 36V 20A Li-Iон модул за заштита на батерии PCB PCB заштита со баланс води жици BMS за 18650 батерии 36V

Daly BMS 10S 36V 20A Li-Iон модул за заштита на батерии PCB PCB заштита со баланс води жици BMS за 18650 батерии 36V

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

【Заштита на преполн преку преполн】 - 18650 ли-јонски батерии ќе престане да полне кога еден напон на ќелијата ќе достигне 4,25 V и ќе престане да празне кога неговиот напон ќе достигне 2,7 V 【Заштита на температурата】 - Ниска температура -20 ℃ Заштита на батерија и висока температура 70 ℃ Заштита на празнење на батеријата. 【Заштита на краток спој】 Кога има дефекција или оштетување на колото, BMS ќе го исклучи целото коло. 【Гаранција за квалитет】 - Одобрено ISO/ FCC/ ROHS/ PSE/ CE. Испораката ќе биде одложена според регулативата за национални празници. Достапни информации за следење. 【Што ќе добиете : 】 Оценето 3,7 V Li-Ion BMS (без функција за паметна комуникација)+Соодветна балансна жица+Сензор за температура+Упатство за инструкции. 【Заштита на преполн преку преполн】 - 18650 ли-јонски батерии ќе престане да полне кога еден напон на ќелијата ќе достигне 4,25 V и ќе престане да празне кога неговиот напон ќе достигне 2,7 V. 【Заштита на температурата】 - Ниска температура -20 ℃ Заштита на батерија и висока температура 70 ℃ Заштита на празнење на батеријата. 【Заштита на краток спој】 Кога има дефекција или оштетување на колото, BMS ќе го исклучи целото коло.

Главните карактеристики

Избор на клиент

NHYAMX 10 пакет мини дрвен дисплеј сеил држач за таблети со таблети и 10 пакувања 4x6inch сликарски табли со платно панели 5,9 инчи уметнички

DEN 223.84

Мали дрвени екрани за екранот изработени од висококвалитетно дрво и памучно платно, површинската текст

Резервоар за риби/Аквариум резервоар личност креативна тркалезна златна рипка резервоарот Аквариум дневна соба мода аквариум десктоп

DEN 2.67

Рибата со миленичиња плива благодатно пред вас, подобро потопно искуство Секој детал го одразува конце�

Играчка Крава Кукла Перница За Автомобил Бебе Меки Играчки Кадифен Полнети Животни Цртан Филм Крава Кадифен Играчка Животни Перница Кадифен

DEN 210.24

Автомобили Играчки : Користејќи кадифен материјал, оваа кукла зајаче е издржлива и еластична, има подол�

Женска кошула со качулка со долги ракави со долги ракави со целосна зипска јакна капка рамо атлетски преголем пулвер врвови со џебови

DEN 111.68

Материјал : полиестер Висококвалитетен материјал Направени во САД или увезени Обични врвови, трендовск

Сирена дрвена кутија знак рустикален lубител на плажа дрвена кутија знак декоративна земја знак блок плакета за домашна плажа куќа биро табела

DEN 0.67

Димензија : 5 x 5 инчи Дрво материјал : Оваа дрвена кутија е изработена од висококвалитетни дрвени материј

70 еез Патриотски Балони Црвено Сино Бел Латекс Конфети Балони Меморијални Балони Патриотски Балони За Војници Балони За Денот На Независноста

DEN 1.67

? Ќе добиете 70 патриотски балони, вклучувајќи 7 различни модели, вклучувајќи 10 за секоја шема за да ги зад

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.