• Новак
30CMX300CM Фрижидер Мат мултифункционален фрижидер за фрижидер ладилки за ладилки за фиоки за табели со мали декорни табели сет

30CMX300CM Фрижидер Мат мултифункционален фрижидер за фрижидер ладилки за ладилки за фиоки за табели со мали декорни табели сет

Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Материјал со висок квалитет : Фрижидерот душеци е изработен од високо квалитетен материјал, нелизга, здрав и издржлив Добра за складирање на овошје и зеленчук во фрижидер. Функција : Подлога за фрижидер, анти-нафта, анти-стагнална вода, лесна и лесна за чистење. Лесно за сечење : Ултра широка не -леплива полица со големина, може да се исече на која било големина и форма за да се вклопи во вашиот фрижидер или за посакувано вклопување. Сосема нов и висок квалитет. Повеќенаменски : Не може да се задржи фрижидер за да се задржи овошје и зеленчук посвеж, но исто така може да биде лагер за полици, кујна, лагер за фиоки, полици за книги, лагер за кабинет, шкаф, табела за ладилници, трпезариска маса, биро за вино, решетка за вино, Контра -врвот, може да биде на многу места. Материјал со висок квалитет : Фрижидерот душеци е изработен од високо квалитетен материјал, нелизга, здрав и издржлив. Добра за складирање на овошје и зеленчук во фрижидер. Функција : Подлога за фрижидер, анти-нафта, анти-стагнална вода, лесна и лесна за чистење. Лесно за сечење : Ултра широка не -леплива полица со големина, може да се исече на која било големина и форма за да се вклопи во вашиот фрижидер или за посакувано вклопување.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Upkoch 3 парчиња гроздобер за пиење забава за застаклена рипл керамика порцелански рачно насликан јапонски вино елегантен сервер бар токкури или

DEN 488.16

Sake Supplies : Безбедно е ,, и не е лесно оштетено Sake Shoth and Cup Set : Modern Design и ја обезбедува нејзината популарност...

Се разбира, јас разговарам со себе, понекогаш ми требаат стручни совети - 11oz керамичко кафе - смешни саркастични канцелариски подароци за шеф,

DEN 1.67

Цврста кригла за топли или ладни пијалоци со лесна зафат, голема рачка Бесплатно / олово бесплатно на к�

Pmuybhf зачинета тегла стаклена тегла кујна за зачинување тегла за зачинување на масло за масло за масло за масло за масло за масло од кутија

DEN 62.08

Издржливи материјали Нашите кутии се изработени од PP+PS материјал, без мирис, стабилен и потрајни од ста�

Луксузни кујнски ножици од живина од говедско месо од говедско месо смолкнување ножици од месо од не'рѓосувачки челик златен цинк легура

DEN 1.33

не'рѓосувачки челик Ножици за храна за храна : Специјално дизајнирани за кујна храна, можат да ви помогн�

Црна кујна за складирање на садови за садови за тркалање или кујнска количка што може да се ротира метална полица за садови има 4-5

DEN 4412.00

Количките за мобилни комунални услуги, дизајнирани за најразлични апликации и работни околини, можат д�

SJYDQ кујна за складирање на кујната, мултифункционална сад за мозоци, држач за кујнски прибор, пластична чинија за садови, кујна за еднократно

DEN 2.00

Боја : беж, сина, розова, бела Материјал : стр Големина : околу 31 x 24 x 33см Не само што е лесно да се исцеди, ту

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.