• Новак
Amornphan 18 mm пакет од 100-форма на цвет од 2 дупки мешана боја насликани дрвени копчиња Цветни образец печатено занаетчиско дрво замена за шиење, занаети, DIY, рачно израбо?

Amornphan 18 mm пакет од 100-форма на цвет од 2 дупки мешана боја насликани дрвени копчиња Цветни образец печатено занаетчиско дрво

Вреднување на стоката:
DEN 143.84

Пристапност
Во достапна форма

Неверојатни уметности и занаети : Оставете ја креативноста да ја преземе водството со копчињата за разновидни Аморнфан! Шарени, практични и отпорни, овие слатки копчиња се идеални за создавање на проекти за DIY за очи, додавање на навестување на боја, сјај и текстура на какви било уметнички дела Супериорен квалитет : Овие копчиња за шиење се направени со дрво со врвен квалитет, што е вонреден и сигурен материјал. Копчињата се водоотпорни, густи и силни, со мазна завршница што ги прави копчињата полесно да се справат и да се прикачат на кој било материјал. Материјал : Направено од висококвалитетно дрво, со свеж вкус на дрво кога ќе ги однесете близу. Издржливи и деликатни, мазни површини, копчето е ваш добар избор. Дизајн : Овие симпатични копчиња имаат цветните обрасци со две очи на нив во темни и светли бои, работат добро кога сакате да ја направите облеката или занаетот убав изглед. Широки апликации : Без разлика дали сте обожавател на занаети или сакате да започнете ново хоби, нашите украсни копчиња се од суштинско значење за вашата работа. Тие се совршени за шиење, плетење, капчиња, проекти за DIY, домашни занаети, украси за книги, украсување, правење облека, правење картички, детска облека и друго. Тие се совршена големина и работат совршено за она што го правевте. Она што го добивате : Во сетот Amornphan вклучува шарени копчиња со форма на цвет од 18мм. Комплетот е разновиден што им служи на сите потреби за шиење и занаетчиство. Ак и светли бои, добро работете кога сакате да ја направите облеката или занаетчискиот ретро изглед.

Главните карактеристики

Избор на клиент

9 парчиња череп везени закрпи, железо на закрпи, шијте на апликација закрпи , закрпи за везови, ладни закрпи за мажи, жени, момчиња,

DEN 2.00

Ightе железо со висок квалитет на лепенка, деликатно и исклучително везено, погледнете на сликата за дета�

3 парчиња лепенки за букви од Chenille Iron на закрпи сјајни варсити букви закрпи извезена лепенка златна граница шијат на закрпи за торба

DEN 111.84

Основни информации : receiveе рецитирате 3 парчиња Chenille азбучен крпа железо на закрпи (исти букви) Ветуваме �

Deokdam 9 парчиња искачуваат планинска мечка и лисица железо на шиење на извезена лепенка за јакни ранец фармерки и облека значки за знак

DEN 191.84

Материјал : ткаенина Боја : Како што покажува сликата Големина : Како што покажува сликата Висококвалите

Пожарникар со секира шиење на лепенка - шарено железо на закрпи за пожарникари - Диво популарен подарок за противпожарна бригада

DEN 143.52

Едноставно и лесно се справува поради леплива обвивка! 【Да се ​​железо на】 Нанесете со железо за 1 мин�

Tassels на WYFDP за правење накит, привлечност за прицврстувачи на тасели, најголемиот дел, свиленкаста рачно изработени ресни за обетки ѓердани

DEN 4464.16

Овие рефус на ресни се совршени за правење обетки, нараквици, ѓердани и други накит што прават занаетчис

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.