• Новак
Лиуз од 120 инчи Проектор Екран 4: 3 Преклопен домашен театар Бело преносен 3D HD Home Theater Wallид монтиран

Лиуз од 120 инчи Проектор Екран 4: 3 Преклопен домашен театар Бело преносен 3D HD Home Theater Wallид монтиран

Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Со двострани лепила и куки за лепење, лесно е да се инсталира на wallидот или да се симне од идот Ја шири проектираната светлина рамномерно и ќе доживеете совршено визуелно уживање со оптимална репродукција на слика и боја. Погоден е за повеќе наврати, одличен избор за филмови за домашно кино, обука во училницата, презентации на конференциски простории, јавен приказ, итн. Може да се склопи колку што е можно поквалитет, и нема да заземат простор, удобен за да земете со вас каде ти оди. Четирите црни граници можат да го подобрат контрастот на сликата. Покрај тоа, тој е универзално компатибилен со мнозинството LED, LCD или DLP проектори на пазарот. Со двострани лепила и куки за лепење, лесно е да се инсталира на wallидот или да се симне од идот. Ја шири проектираната светлина рамномерно и ќе доживеете совршено визуелно уживање со оптимална репродукција на слика и боја. Погоден е за повеќе наврати, одличен избор за филмови за домашно кино, обука во училницата, презентации на конференциски простории, јавен приказ, итн. Може да се склопи колку што е можно поквалитет, и нема да заземат простор, удобен за да земете со вас каде ти оди. Четирите црни граници можат да го подобрат контрастот на сликата. Покрај тоа, тој е универзално компатибилен со мнозинството LED, LCD или DLP проектори на пазарот. Карактеристики : Со двострани лепила и куки за лепење, лесно е да се инсталира на wallидот или да се симне од wallидот. Тоа ја дифузира проектираната светлина рамномерно, и ќе доживеете совршено визуелно уживање со оптимална слика и репродукција на боја. За повеќе наврати, одличен избор за филмови за домашно кино, обука во училницата, презентации на конференции, јавен дисплеј, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Пријателка 18 Парчиња Платнена Торба За Шминка Повеќенаменска Козметичка Торба За Патување Тоалет Торбичка За Пенкало Торба За Монети Празна

DEN 3.00

Информации за пакетот : пакетот доаѓа со 18 парчиња повеќенаменски козметички кеси, доволно количество м

Исус Е Начинот На Кој Молив Гуми Манометар Со Библиски Стих-Црна, Христијански Подароци За Мажи, Кул Гуми Манометар Пенкало со Светото писмо

DEN 159.84

Мерач На Гуми За светото писмо И Христијански Обележувач овој мерач на гуми за лесно читање е врежан Со

Yiser Поставува Празно Партија CoolersSoda Ракави Чаша Може Термокулери Пиво Пијалок Кујна,Јадење &засилувач; Бар Персоналните Кафе Кригла Во

DEN 1235.20

Расклопена Големина : 6,5 Х 6,5 Х 10 См Уживајте Во Постудени, Поостри Пива И Газирани Пијалаци Со Флексибилн

Паметни Часовници За Жени И Мажи, 1,8 Инчен Hd Целосен Трогателен Екран Паметен Часовник Фитнес Часовник Со Повик/Текст/Отчукувањата

DEN 559.84

Функцијата е 1,8инчен екран со голем екран, Bluetooth повик, допирање на цел екран, фонтови со висока дефиници�

Капак за рачка, Количка За Бебиња За Повеќекратна Употреба, Што Може Да Се Пере за Количка За Бебиња 18,5 * 5см Алатка За Количка За Бебиња

DEN 1.00

Заштитете ја рачката на количката и дајте свеж изглед на вашата количка Црната боја е убава што може да �

Кисангел Шетач Нечистотија Велосипед Бебе Штит Шетач Дожд Покрие Бебе Патување Времето Штит Со Патент Ветроупорен Од Снег За Шетач

DEN 2.33

Земете го со вашето патување, може да биде ослободен од влијанието на доброто или лошото време Транспар�

Детелина Денот На Свети Патрик Зелен Еднократно Ладен Кафе Ракав Со Рачка Неопренови Чаша Ракав За Сода, Млеко, Чај, Пијалоци, Пиво

DEN 633.60

●Издржлив Материјал●овој леден ракав за кафе е изработен од издржлив неопрен со висока густина со фле�

Исцелени 4 парчиња Држач За Кафе Шолја За Кафе Патничка Изолирана Фиока За Додатоци Силиконска Шолја Сет Ракави За Шишиња Ракави За

DEN 177.60

Неопренови ИЗОЛИРАН РАКАВ КАПАК ЗА ШИШЕ Ракавот За Кафе Е Направен од Густ И Густ Неопрен, кој Може Да го

Шише Со Вода Од картон за млеко 17оз Пластични Чисти Квадратни Шишиња Со Млеко Без Шише Со Вода Отпорно НА Истекување Бпа Преносливо Шише

DEN 102.08

Безбедно : нашето проѕирно шише со млечна вода е направено од нетоксичен материјал, безопасно и Не Ја ко�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.