• Новак
LHLLHL метален USB микрофон за компјутерски кондензатор за снимање компјутер микрофон за Windows Gaming, подкаст, разговор

LHLLHL метален USB микрофон за компјутерски кондензатор за снимање компјутер микрофон за Windows Gaming, подкаст, разговор

Вреднување на стоката:
DEN 1019.20

Пристапност
Во достапна форма

Приклучок и репродукција : Микрофон за кондензатор со USB 20 податоци што се компатибилни со лаптоп или компјутер, вклучувајќи Windows и систем, нема потреба од инсталација на возачот и комплицирано дебагирање. Брзо допрете го мониторингот на копчето и нулта латентност : Микрофонот има четири копче за функции.Тач-клуч Нем/Исклучете го вашиот микрофон, (Сина светлина : Работа, црвена светлина : нем) и вградените светла на индикаторот за LED за да ви ја кажат работата статус. Модел за пикап на кардиод : Обезбедува висока чувствителност што го намалува пикапот на несакани звуци од страните и задните, подобрувањето на изолацијата на посакуваниот извор на звук за да се направи квалитетот на звукот е јасна и. Нашиот USB Professional Podcast микрофон вграден во високо-чувствителен чип за аудио обработка, го прави звукот да го собере микрофон, кристално појасно и пореално. Апликација со широк опсег : Овој чувствителен вокален десктоп микрофон може да направи јасни гласови, да работи одлично за подкаст, разговор, разговор со пријателите додека играте игри и стриминг. Опсег на фреквенција : 100 Hz -18000 Hz Опсег на напон на напон : -5 V MAX. Оперативен напон : -5 V Електрична струја : 3 MAPLUG и PLAY : микрофон на кондензаторот со USB 2.0 податоци што се компатибилни со лаптоп или компјутер, вклучувајќи Windows и систем, без потреба од инсталација на возачот и комплицирано дебагирање.Изгодно допрете го копчето за нечисто и мониторинг на нулта латентност : Микрофонот има четири копчиња за функции.

Главните карактеристики

Избор на клиент

10ft црна 3x штитови временски заптивки Внатрешни отвори RG-6 коаксијален кабелски месинг конектор 75 ом сателитска телевизија широкопојасен

DEN 196.32

Коаксијален кабел RG6 RG6 е супериорен во однос на RG59 за висока фреквенција и аналогни апликации Оваа комб

Џах Соба Термометар Електронски Термометар Хигрометар Висока Прецизност Голем Екран Температура Хигрометар Затворен Бебе Соба Стаклена

DEN 0.33

● Изработен од висококвалитетни материјали, отпорен е на високи температури и има долг работен век ● С�

ФРИТЏИЛ 600 Фунти Капацитет Панел Доли, Drywall Доли со 10 Пневматски Тркала За Движење, Прилагодлива Врата Доли, Тешки Дрво Двигател,

DEN 3679.68

Висококвалитетен челик со површина обложена со прав, способен за полнење до 600 килограми Лесно се движа�

ЈУДЕНОВА Голема Пречка за Перење Со Капак, Корпа За Валкана Облека ШТО Се Склопува 90 ЛИТРИ СО Рачка Преклоплива Корпа За Складирање Крпи

DEN 1324.80

Водоотпорна Ткаенина И Бамбус Точка на подобрување : држачите беа сменети од кревок бамбус во цврсти и и

Роботи Торба За Ручек За Момчиња Девојчиња Изолирана Кутија За Ручек Отпорна На Истекување Обновливи Роботи Торба За Ручек Со Прилагодлив

DEN 207.84

€_Супериорен квалитет, стилски и издржлив q : оваа торба за ручек е изработена од висококвалитетен 300d по�

Комерцијални Производи За руберма Универзална Лента За Глава Памучна Четка, 24-Унца, Тешка Индустриска Влажна Четка За Чистење На Подот

DEN 2.00

Идеален за чистење за општа намена Краевите со јамка го намалуваат расипувањето поврзано со исечените �

Паметни Контролни Панели За Домови Со Фм Пренослив Мини Патување Титаниумска Долна Плоча Рачна Машина За Пеглање За Домаќинство Мала

DEN 481.60

●Транспарентен Резервоар За Вода ● Пренослива Облека Железото, со Резервоар за Вода од 60 мл, Може Брзо �

Клип Клип Клипови клипови 8 парчиња Пешкир Црна Облека За Перење Цртан Филм Запечатување Клипови За Мачки Штипки За Облека За Плажа

DEN 950.40

КЛИПОВИ ЗА КРПИ за ПЛАЖАУлтра стегање на вашата облека што се разнесува Мазните рабови и забите без лиз�

УСАОПОЛ Супер Марио Брос Моќ До Игра Со Карти | Супер Марио Браќа Видео Игра Нинтендо Нес Уметнички Дела | Брза Игри Со Карти | Лесен За Учење

DEN 244.32

БЛЕФ, ТРГОВИЈА и УКРАДЕ вашиот пат до победа со вашиот омилен супер марио карактер Совршена игра за игра

Оптички 3D леќи со хемобло за величественост - 20 парчиња дијаметар од 42мм Двоен конвексни леќи 68мм фокусни должини Биконвексни леќи

DEN 220.64

3 D лупа на леќи : Нашите 3Д леќи имаат голем агол на гледање, кој е погоден за читање весници, книги, списан

АМОСФУН Божиќни украси Божиќен декор полимер глинен лингвип десктоп декорација украси деца подарок градинка декор за Божиќна забава

DEN 3.33

Божиќни украси, изработен од врвен полимер глинен материјал за трајна и долготрајна употреба, неопаѓач�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.