• Новак
АДСРБ гумен јога мат 5мм фитнес салата спортски пилатес душеци вежба за тенок салдо за обука на рамнотежа

АДСРБ гумен јога мат 5мм фитнес салата спортски пилатес душеци вежба за тенок салдо за обука на рамнотежа

Вреднување на стоката:
DEN 191.84

Пристапност
Во достапна форма

Совршена дебелина : Подлогата со висока густина може да го апсорбира влијанието на зглобовите и да обезбеди силна поддршка за корисниците од сите нивоа (особено почетниците) Водоотпорен и анти-лизгач : Специјалниот дизајн го прави јога-матката да има одличен зафат и анти-лизгање дури и кога потекнувате често. Мека и дополнителна густа, може да се вала и чува во компактни простори. Гума од природа, текстура против лизгање обезбедува совршен зафат со секаков вид на подот, помагајќи ви да одржувате стабилна и рамнотежа. Здрав избор : Нашиот јога мат е дизајниран да издржи најразлични вежби за фитнес, како што се Аштанга, Вињаса, моќ, хата, бикрам, топла јога, пилатес, баре, итн. Тоа е дефинитивно добра инвестиција за ваша. Совршена дебелина : Подлогата со висока густина може да го апсорбира влијанието на зглобовите и да обезбеди силна поддршка за корисниците од сите нивоа (особено почетниците). Водано и анти-лизгање : Специјалниот дизајн го прави јога-матката да има одличен зафат и анти-лизгање дури и кога Потењето често и дополнително густо, може да се вала и складира во компактни простори природна гума, текстура против лизгање обезбедува совршен зафат со секаков вид на подот, помагајќи ви да одржувате стабилен и баланс на изборот : Нашиот јога-мат , како што се Ashtanga, Vinyasa, Power, Hatha, Bikram, Hot Yoga, Pilates, Barre, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Женски силиконски прстен жени тенки и стабилни силиконски прстени свадбени бендови ветуваат прстени силиконски венчален прстен

DEN 159.84

✅ Изразувајте ја вашата посветеност на loveубовта и бракот со Maui Rings Elegant Stackable Rings Collection 7 бои и 3 комплети �

Поставени ленти за отпорност на HPYGN, поставени до 150 bs вежбаат фитнес ленти со сидро на вратите, рачки, тренингот за мускули за обука на мускули

DEN 383.52

【5 различни нивоа】 Опсерите на отпорност доаѓаат со 5 различни нивоа на отпорност 10 bs, 20 bs, 30 bs, 40 bs и 50 bs в�

Клипчиња за отпорни ленти за отпор за истегнување на лентата за отпорност на педали, мека отворена лента за истегнување, дополнителна

DEN 1.67

Отпорни ленти за жени жени : Држеви колатерали, ја регулираат циркулацијата на крвта, плантарниот фасци�

Домашна спортска сала „Водфитерс“ со 4 ленти за отпор, сет на постави и сидро на вратата за целосни вежби за тело дома за неколку минути

DEN 1467.20

Погодно, преносно и забавно Домашната салата „Водфитерс“ е погодна, преносна и забавна! Ви овозможува

6мм дополнителен густ јога мат, црвен змеј портрет печати еко-пријателски вежби за вежбање душеци пилатес мат со јога, тренингот, основна

DEN 2.67

Со TPE материјал со голема густина, душекот ќе биде лесен за миење Дизајн дебел 6мм, фитнес душеците обезб�

Womenените ветуваат прстени креативни едноставни лисја свадба прстен ретро личност дизајн отворен прстен прилагодливи прстени за ангажман бохо

DEN 2.67

Девојки боемски ретро гроздобер прсти на зглобовите прстени златни прстени поставени за жени мажи шупл

Хемотон 1 парчиња ладно спортски крпи апсорбирачки крпи пешачење крпа за брзо сушење пешкир леден пешкир за трчање крпи за преносна

DEN 160.96

Ладење партали за спорт одличен придружник за време на трчање, возење велосипед, кампување и фитнес Youе �

Атај тежина клупа за комунални услуги за тренингот клупа на врвна табла за фитнес столче Дома мултифункционална клупа Прес абдомен табла

DEN 3.33

Table Табела за тежина на преклопување】 Целосно прилагодлива, цврст широк дизајн на основата, 6 агли за пр�

Женски случајни отворени предни кардиган со долги ракави со долги ракави, канцеларија јакна со палто за надворешна облека надолу кошули

DEN 0.67

crop tops for women crop tops for women white crop tops for women crop tops sexy workout crop tops black crop tops for women cute crop tops for women crop tops trendy plsize casual summer wo

МАРИЈА V-врат Зипер Краток ракав Основни вградени маици за мажи 2022 тенок вклопување обичен моден салата фитнес тренингот на врвовите на врвовите

DEN 2.33

65% памук, 35% спандекс Функција1 (Специјален дизајн)Марија е фокусирана на создавање прифатлива, висококв�

Пил дигитална мултифункционална спортска зглобна часовник - паметен фит класичен мажи жени спортски трчање за обука фитнес менувач w/ монитор

DEN 3.00

Асистент за обука : Дигиталниот часовник Pyle Sports Multifunction служи како ваш сопствен личен тренер кој ви обез�

Прилагодлива клупа за тежина на AOHMG, клупа за вежби за печатот, преклопување на наклон на апс -клупи рамна клупа, за кревање тегови

DEN 2.33

? Повеќенаменска клупа : Наменета за повеќе вежби, цели на повеќето главни мускулни групи, обликувајте г�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.