• Новак
Поддршка за рамо за боење на косата, сад за боење на вратот на вратот ПВЦ, фризер за фризерски салон за бербер берберница

Поддршка за рамо за боење на косата, сад за боење на вратот на вратот ПВЦ, фризер за фризерски салон за бербер берберница

Вреднување на стоката:
DEN 513.60

Пристапност
Во достапна форма

Работ има мали дупки, можете да го на кука кога не се во употреба Може да го стави производот на фиоката за да спречи паѓање на капките на земја. Заштитена облека од загадување за време на боење на косата или перминг. Направено од квалитетен ПВЦ материјал, кој е издржлив и долго време. Ергономски дизајн, вклопете го вратот, направете го корисникот поудобен. Работ има мали дупки, можете да го на кука кога не се во употреба. Може да го стави производот на фиоката за да спречи паѓање на капките на земја. Заштитена облека од загадување за време на боење на косата или перминг. Направено од квалитетен ПВЦ материјал, кој е издржлив и долго време. Ергономски дизајн, вклопете го вратот, направете го корисникот поудобен. Изработен од квалитетен ПВЦ материјал, кој е издржлив, а долго време употреба. Ергономски дизајн, вклопете го вратот, направете го корисникот поудобен. Може да го стави производот на фиоката за да спречи паѓање на капките на земја. Заштитена облека од загадување за време на боење на косата или перминг. Еџот има мали дупки, можете да го на кука кога не е во употреба. Спецификација : СОСТОЈБА : 100% бренд Newуитим Тип : Алатки за фризерски материјали : ПВКопцијална боја : роза црвена, црна боја : приближно.

Главните карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Hairdressing Tool
Material:
PVC
Optional Color:
Rose Red, Black
Size:
Approx. 310x320mm/12.2x12.6in
.w-e-text table td,.w-e-text table th,;.w-e-text table,:
Package List:
1 x Hairdressing Neck Tray :

Избор на клиент

Розова Спа Навлажнувачки Гел Чорапи За Суви Стапала Глуждови Испукани Петици Поправка Третман За Нега На Кожата Омекнување На Стапалата

DEN 143.84

УБАВИ ПОДАРОЦИ : гел спа навлажнувачките чорапи овозможуваат мало истегнување потребно за најмногу да �

Исклучок Преносен таблет камин, компактна биоетанол оган јама, правоаголен сад за оган, мал камин без отвор, за затворено на отворено

DEN 2568.32

➹ Современиот и компактен дизајн го прави одлична декорација на домот Поставете го постојното камин од

100 компјутери налепници за видео игри, водоотпорни налепници за шишиња со вода VSCO лаптоп Телефон компјутер, Божиќни подароци за тинејџери деца

DEN 127.84

? Willе се појават обрасците прикажани на главната слика Овие слатки налепници можат да донесат различни �

Изолирана торба За Рамо За Ручек и Торба за Торба, Екстра Голема Чанта За Ручек Отпорна НА Истекување, Издржлива Ладилна Торба За ручек

DEN 1.67

ВИОЛЕТОВА ТОРБА за РАМО : Со 8 Џебови не е шега!!! Оваа торба за ручек (12"h x 15"L x 65"W) се одликува со главна пре�

Албегла За Iphone 12 Случај/iPhone 12 Pro Случај [Двонасочен Држач], Супер Анти-Лизгачки Браник Отпорен На Удари Тенок Мек Флексибилен Проѕирен

DEN 1.33

[Двонасочна Силна Метална Штанд] : можете да го ставите овој 61 инчен IPHONE 12 ТЕЛЕФОН случај / i Phone 12 ПРО СЛУ�

Партија LED светлосна плоштад столче Светилка на дворот на отворено во затворено ноќно светло светло безжично декоративно затемнето

DEN 3.33

Ултра забава 16 нежни тонови во боја плус 8 нивоа затемнување, 4 ефекти за промена на бојата плус контрола

Јардве Божиќно декор 24 парчиња чај за кампување на отворено бели бели свеќи за ноќни светла предводени светлосни светло за полнење

DEN 3.33

Сончеви светилки предводени од свеќи : Пријавете се на градина, внатрешен двор, двор, балкон, патека, сва�

Кошница За Перење Мермер Текстура За Перење Со Рачки Преклоплива Попречувачка Торба За Складирање Валкана Облека За Спална Соба,Бања,Книга

DEN 399.84

Со Мек Зафат Дизајнот На Рачката На Корпите За Перење Е Многу Удобен И Зајакнат За Лесно Носење Таа Е По�

Вајлиси 4000мах Осветлување На Видео Конференција, Меко Светло За Видео Конференции, Светло За Зумирање За Лаптоп со Клип,Компјутерско Светло

DEN 1.33

ЛЕД светлото е 5,5 "должина, 3,2" ширина, 0,8 " дебелина и тежи 0,330 кг,само големината на дланката,лесна за изве�

ЈУСДФ Хигрограф Внатрешен Електронски Термометар За Домаќинство Влажен И Сув Дигитален Дисплеј Маса За Собна Температура Поставена

DEN 1.67

Топло и влажно користете две птици со камен Лцдекранот од 2,1 инчи е попогоден за читање Закачете ја след�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.