• Новак
Полки за полирање на волна SPTA, 3 парчиња 6 -инчни подлога за сечење волна, подлога за волна, волна, тампон за волна и тркала за волна за волна за 6 -инчни полисер за авто?

Полки за полирање на волна SPTA, 3 парчиња 6 -инчни подлога за сечење волна, подлога за волна, волна, тампон за волна и тркала за волна

Вреднување на стоката:
DEN 303.84

Пристапност
Во достапна форма

【Напредна технологија за производство】 : Направено од високо квалитетна имитација волна, мека и издржлива, нема да ја оштети површината Може да се користи за да се наслика огледало полирано. 【Лесен за употреба】 : Со мала тежина и лепило за поддршка, навистина лесен за склопување, можете да ги менувате влошките само за неколку секунди. Може да се користи во пневматска или електрична машина за полирање или за полирање со детали за автомобили. 【Висок квалитет на материјал】 Подложни влошки за волна SPTA се изработени од 100% природна волна кука, еластични и чисти природни материјали, кои се еколошки и нема да остават коса да лебдат за време на употребата. Волна перница може да се перат, повторната употреба, да се намалат трошоците, економската економија. 【Добри перформанси】 Полската подлога за волна нема да скокне и се надеваме на целата работа и нема да создаде премногу топлина, што не ја запали бојата. 【Широка примена】 Полнење на подлогата оксидирана боја, кора од портокал, длабоки гребнатини, гребнатини за пескарење на боја и тврди горните палта и јасни палта. Отстранување на ознаки и гребнатини и оксидација од обоени автомобилски и дрвени подни површини погодни за сечење. 【Напредна технологија за производство】 : Направено од високо квалитетна имитација волна, мека и издржлива, нема да ја оштети површината. Може да се користи за да се наслика огледало полирано. 【Лесен за употреба】 : Со мала тежина и лепило за поддршка, навистина лесен за склопување, можете да ги менувате влошките само за неколку секунди. Може да се користи во пневматска или електрична машина за полирање или за полирање со детали за автомобили.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Eaglerich EM410 Автомобилски електронски стетоскоп, автомобилски мотор и моторни абнормални детектори на звук Поправете ја најдобрата

DEN 3.00

LED светло ја означува јачината на сигналот на активниот канал Брзо и точни укажува на бучава и локација �

KXDFDC BT280 Електричен кола за електрична енергија за електрична енергија за напојување на електричен скенер за електричен систем тестер

DEN 14960.00

Тестерот за електричен систем BT280 е покриен со сеопфатни параметри на мултиметар, тој може брзо да го те�

Црна 35мм автоматска автомобилска бришачка рака на батеријата на батеријата за отстранувач на лежиштето за отстранување на лежиштето

DEN 1.67

Совршена алатка за отстранување на заглавената рака на бришачката рака што ја рацете Затегнете го ножн�

Прирачник за влечење, 3-вилица Внатрешен лежиште за влечење на тешки пилотски ракави за ракав за извлекување алатка за екстрактор за влечење

DEN 471.84

Структурниот дизајн, нежно свртување на мал клуч може да произведе силна сила за влечење Комбинација на

Комплет за алатки за прицврстување на ореви со рачен рачен сет за ритвер, 16 алатки за комплет за ривнут, рачно слеп ривертер со 110pcs навртки

DEN 518.40

TPR увезена гумена рачка, ергономскиот дизајн на рачката ви овозможува лесно да ја притиснете рачката, 50%

Zerodeko 10 парчиња полирање на автомобили со сунѓер за убавина за убавина сунѓер за полирање на автомобили подлога бранови автомобил

DEN 207.52

Комплет за убавина четка за миење на прозорецот; Миење на автомобили сунѓери за бришење на автомобили с�

Комплет за метрички комплет за хеликоил комплет за поправка на конец за хеликоил 50pcs жица, вметнете ракав за грб заштитени заштитени

DEN 1.00

Функции : ракавот со навој на жица е прицврстувач за женски нишки со одредена еластичност, што може да ја

Висвиќ 3 парчиња/Постави хидрауличен цилиндер клипни шипки запечатете ја алатката за инсталација U-cup автоматски додатоци корпа за

DEN 399.84

Да се ​​направи помала големина од дупката за жлезда со вртење на заптивката во форма на омега може да �

Управувачки прачки, надградба на RC Повлечете се постави за замена на прилагодливи делови за метална врска со завртка за воен камион за WPL

DEN 3.33

Отпорност на 'рѓа и издржливост : Изработено од материјал за легура со добар квалитет, поседуваат високи

Тестер за дигитален тестер на светлина од 3-60V DC со волтметар, автоматски тестер за циркути со LCD дисплеј за задниот дел и индикација за

DEN 1385.60

[Поширок опсег на напон] Во споредба со автоматскиот електричен тестер на пазарот, максималниот измерен

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.