• Новак
Kurt S. Adler HA0573 Hollywood Cheshire Cat Nutcracker, мулти-боја

Kurt S. Adler HA0573 Hollywood Cheshire Cat Nutcracker, мулти-боја

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Високи 15 инчи Дизајнирано од Холи Адлер. Дел од колекцијата „Курт Адлер Холивуд“. Направено од дрво, смола и боја/мика. Дизајнирано од Холи Адлер. Дел од колекцијата „Курт Адлер Холивуд“. Направено од дрво, смола и боја/мика. Со децении уметникот Холи Адлер дизајнира уникатни и чудесни оревици исклучиво за Курт С. Адлер АД, познат како холивудски оревици. Гледајќи ја нејзината работилница, ќе се видат скици, резби од дрво и прототипови што ја покриваат секоја површина заедно со книги, тегли со боја, четки, лента и многу повеќе - сето ова дел од креативниот процес на Холи Адлер. Откако нејзините дизајни ќе бидат финализирани, тие се испратени до Курт С. Адлер АД за да одат во официјален развој и производство. Холивудските оревици имаат најразлични дизајни кои ставаат „пресврт на традицијата“ : Постојат блескави кралеви со текови на капаци, светло обоени војници со необични капи, ликови од вашата омилена бајка, дури и волшебници за врзувачки магии! Холи верува дека оревокрсерите изработени денес се богати со чаршафи и наследници утре. Секоја година холивудските оревици додаваат на разновидноста на креативни и колекционерски ликови што ќе ви донесат насмевка на лицето и ќе ви помогнат да го трансформирате вашиот дом за празниците.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Хахи Божиќни Украси Торба За Подароци Неткаени Божиќни Чорапи Украси Цртани Божиќни Чорапи Божиќни Чорапи вклучете Божиќна Венец

DEN 1.33

Божиќните Чорапи Ќе Ги Задоволат Сите Ваши Потреби За Украсување Одлични се За Закачување На Камини, Бо�

Дома Genин Декорација на новогодишна елка Комбо | Сет за декорација на дрво на Божиќ | Среќни украси за новогодишни елки за декорација | Поставен

DEN 0.33

Совршени украси за елки за новогодишни елки Најдобриот комбо за украсување на новогодишни елки, вклучи

Абаодам 4 парчиња Божиќен Декор Сечи На Дрвја Пластични Борови Шишарки Црвено Овошје Пластичен Декор Што Се Користи За Славење На Божиќ

DEN 147.20

Изработени од еколошка пластика, невкусни и нетоксични, не се лесни за бледнеење, долго време на зачувув

Компјутерска Тастатура Елка Здолниште Мек Кадифен Црвен Покриен За Божиќна Забава Празнични Украси Затворен Надворешен Простор

DEN 1.00

Полиестер Произведено во САД Или Увезено Ткаенината е удобна и мека, а моделите се шарени и полни со пра�

Снешко Мушка Венец Новогодишна Елка Орнаменти Божиќ Дрвена Фарма Мушка Рустикален Виси Мушка Карирана Мушка Реследник За Божиќ Виси Партија

DEN 0.67

Доволно количество : ќе добиете 6 парчиња венци од снешко, секоја венец е навојна со 3 мониста, 1 црна мушк�

Xigua симпатична цртана пингвин Пингвин Божиќни чорапи бели кадифен манжетни за порибување на подароци за украси за украси за забави

DEN 0.67

Полиестер 【Големина】 17,71 инчи x 12,2 инчи, отворање : 8 инчи; Пакетот вклучува 1 пакет Ова порибување е добр�

Божиќни украси за оревчери за оревици 4 парчиња Божиќни оревчери украси дрвени оревици фигури војник оревчери кукли фигура елка виси украси

DEN 217.44

? Дрвена фигура на оревница Божиќни украси на оревци 6 парчиња Божиќни оревци украси, искра оревци фигур

Хомојојо 1 Комплет Декорација ЗА САМОСТОЈНИ Десктоп Розови Мини Орнаменти Декор На Лак Украси На Дрвја Блескава Светлина Со Големина Божиќен

DEN 2.00

ИЗЛОЖБА УКРАССовршен За декор спалната соба, работната површина, комодата, го прави најсовршениот божи�

Landua LED LED срцев во форма на срцев стринг светло светло висечки завеси светла жица мрежа Божиќна забава декор романтични декорации ламби

DEN 867.20

Водопад завеса лесен кревет завеса Декорација соба романтична спална соба трепкачка светлина жица。 Ст

Лвешоп Снешкото Носи Капа Елка Здолниште Луксузна Тркалезна Внатрешна Надворешна Подлога Рустикални Украси За Одмор На Новогодишна

DEN 1.33

Крзно ?€Висок Квалитет : 2019 Нова Надградба Крзно Направено од Висококвалитетни Изшкуркани Ткаенини за �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.