• Новак
Seco-LARM ST-UV12-S1.0Q 12VDC напојување

Seco-LARM ST-UV12-S1.0Q 12VDC напојување

Вреднување на стоката:
DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

6-метарски кабел со приклучок од 2,1 мм (позитивен центар на центарот) Хоризонтален дизајн за зачувување на просторот на лента за напојување. Ниска потрошувачка на енергија. Регулиран излез од 12 VDC. Универзален влез 100-240 VAC. 6-метарски кабел со приклучок од 2,1 мм (позитивен центар на центарот). Хоризонтален дизајн за зачувување на просторот на лента за напојување. Ниска потрошувачка на енергија. Регулиран излез од 12 VDC. Универзален влез 100-240 VAC. Ова е регулирано напојување со заштеда на простор 12 V 1250m A (1,25А) со конектор од 2,1 мм, кој ќе одговара на најчестите производи за домаќинство, за кои е потребна DC моќност со низок напон.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Алуминиумски алуминиумски легура Алуминиум Телефон монтаж со безжичен полнач за безжичен полнач и вибрации, прилагодлив водоотпорен

DEN 0.33

[Безжично полнење] Телефонски моторцикл монтирање QI 15 W безжичен полнач компатибилен со сите режими за б

ZLP Божиќен Божиќ украс за карант карант приврзок Две страни печатено керамичко дрво виси 2021 година за да се сетите на подарокот за украси

DEN 3.33

Димензии и брза испорака : Нарачката ќе се испорачува од магацин во рок од 23 работни дена по поставување�

Емеливор цртан филм диносаурус во вода шише вакуум изолирано шише со вода од не'рѓосувачки челик со слама капаче 20oz вода болтлт за спортска

DEN 351.84

~ 【Лесно за носење】 : Големината е 10,8*2,8 инчи, а капацитетот за шише со вода од не'рѓосувачки челик е 20oz То

Дебел паметен мини звучник подарок магија безжичен аудио преносен интелигентен интелигентен индукциски држач за засилувач за домашен

DEN 1446.40

*Компатибилен со сите уреди за паметни телефони *Нема потреба од Bluetooth врска, нема потреба од пренос на с�

Организатор на држачи за глава на девојки на NICENEEDED, почувствувано складирање на додатоци за коса, закачалка за складирање на големи капацитети

DEN 1563.20

Заштедете простор : Овој држач за ленти за глава е идеален начин за централизиран дисплеј и погодност за

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.