• Новак
3Д печатачи 3Д печатачи 3Д печатачи 3Д 3Д печатачи 1 ролна на професионален филамент за печатач 3D филамент за печатач ПЛА филамент 1.75мм 3Д Пенкалски рефил Impresora 3D Impresora

3Д печатачи 3Д печатачи 3Д печатачи 3Д 3Д печатачи 1 ролна на професионален филамент за печатач 3D филамент за печатач ПЛА филамент 1.75мм 3Д

Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Исклучителна изработка, добра текстура, без приклучување, без заостанување лесен за користење. Печатењето не ја блокира главата, бојата нема разлика во бојата и практична и издржлива. Можете да ги купите овие професионални нишки за 3 D печатење по многу прифатливи цени. Нашите филами за полнење имаат контрола на толеранција со прецизен дијаметар, се без меурчиња и непречено печатење. Направени од високо одделение PLA материјали, трајни, безбедни и без штета практично за употреба. Опис Овие се 3Д филамент за печатење, изработени од врвни материјали за PLA, практични и издржливи и можат да се користат долго време. Отпорен на абење, отпорен на висока температура, главно се користи за 3Д печатење и сликарство. Светли бои и мазно печатење. Карактеристики - боја : сина. - Материјал : Пла. - Големина : 19. - Нашите филами за полнење имаат контрола на толеранција на прецизен дијаметар, се без меурчиња и непречено печатење. - Направени од високо одделение PLA материјали, трајни, безбедни и без штета практично за употреба. - Печатењето не ја блокира главата, бојата нема разлика во бојата и практична и издржлива. - Исклучителна изработка, добра текстура, без приклучување, без заостанување.

Главните карактеристики

Избор на клиент

INOOMP 1pc Рачка За Кука Рачка За Вежбање Додатоци За Вежбање Ленти За Отпорност На Фитнес Лента За Затегнување Рачка За Тренингот Јаже Прилог

DEN 2.67

челик, ТПР ГУМЕНИ ЛЕНТИ за ВЕЖБАЊЕ Иако е едноставен во дизајнот, толку е практичен кога го користите...

НАГАРАКУ Лесно Вентилатор Мега Волумен Екстензии На Трепките 0,03 Ц навивам 12-14-16мм Мешавина Самоцутење Брз Автоматски Цвет 3 Слоја Меки

DEN 2.33

Пред индивидуалното продолжување на трепките, истражете и тестирајте дали гостинот е алергичен Потоа м

ЗИЈ Пливачки Прекинувач СО Кабел од 3 метри, Контролер На Ниво На Течна Вода Пополнете Или Празен Пловечки Прекинувач на Резервоарот

DEN 2.67

пластика Пливачкиот прекинувач може да го прилагоди нивото на течност, пливачкиот прекинувач започнув�

Ремен За Терапија со црвена Инфрацрвена Светлина - Комплет Од 2 Парчиња - Цело Тело-Олеснување На Болката-Релаксација На Мускулите-Елиминација

DEN 2.67

※€ Донгјанг дводелен сет на црвено светло безбедно и ефикасно затегнување на кожата; забрзување на зак

Глафија на Денот на вineубените Гноми ретро влечки меморија пена што не се лизга, папучи за спална соба за хотелски патеки спа-чевли за жени мажи

DEN 1363.20

【Погодна големина и бои】 Овие стилски влечки се достапни за големината М (САД 58) и L (САД 912) Средни влечк�

Менс Памук Боксери Машка Долна Облека Памук Боксер Цртан Филм Печатење Секси Млади Четири Сезони Средината На Половината Боксер Поддршка

DEN 2.00

мажи над коленото атлетски шорцеви шорцеви црни фармерки црни шорцеви машки машки велосипедски шорцев�

TC Electronic Unitune Clip Noir Наслов на црниот приемник за клип со строги и хроматски режими и 108 LED матричен дисплеј за бескомпромитиран квалитет

DEN 797.28

Ултрапрецизниот приемник за клипon ви дава резолуција од 0,02 проценти за крајни перформанси за подесувањ

Пиштол За Масажа Со Перкусии алкедо За Спортисти | Масажер За Мускули И Длабоки Ткива За Релаксација, Олеснување На Болката, Болки Во

DEN 1279.20

Крајно Решение За Подобра Масажа овој иновативен пиштол за масажа е природен начин да се помогне во бол

Висечки Држачи за Билети за работа 9х12-Сопственици на Билети за Продавници 9х12 - Нарачка За Работа Пластични Ракави За Хартија-Ракави

DEN 0.33

РЕФУС 30 ПАКЕТ овие јасни џебни ракави доаѓаат во големо пакување од 30 Купувањето на големо ви заштедува

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.