• Новак
K jingkelai uva uvb reptile светлина 75W uva + uvb целосен спектар Сончева ламба УВ греење ламба за желка аквариум Акватик влекач гуштер, E27/E26 приклучок за приклучок, 110V, 75W, 6 пакет

K jingkelai uva uvb reptile светлина 75W uva + uvb целосен спектар Сончева ламба УВ греење ламба за желка аквариум Акватик влекач гуштер,

Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

★ (Пакет од 6) 75 W 110 V UVB светло UVA сијалица Влезниот напон е 110 V, моќноста е 75 вати. Валидни понуди ПЕТ Дневно Потребно за внесување на долги бранови UVA ултравиолетова светлина. Подобрување на искачувањето храна за домашни миленици за да се промовира апетит и да се помогне во варењето на храната и исхраната избалансиран раст. ★ целосен спектар. (97%) УВА го стимулира апетитот, активност и плодноста, (3%) УВБ ја промовира синтезата на витамин Д3. Може да помогне во здравиот раст на влекачи, целосно апсорбирајќи го калциумот, кој содржи витамин Д3. Рептил лесно поставен во најразлични околини. Видлива светлина за да се создаде природен ефект, да се промовира формирање на Д3, соодветна апсорпција на калциум, помагајќи да се искачи здравиот раст на миленичињата. ★ Големина : 1,97 инчи (50мм); E26/E27 база на штекер. Едноставно и лесен за инсталирање, само заврткајте го во стандардна основна завртка E27/E26. Вакуум стаклена цевка, кварцно стакло. Време на живот до 2000 часа. Намалување на оксидацијата на филаментот, UVA UVB ламбата го проширува животот на ламбата. ★ Белешка : Користете 1-2 часа на ден, прекумерната употреба е штетна за желките. Не вртете ја светлината повторно веднаш по крајот на употребата, бидејќи ненадејниот пулс плус претходната висока температура може да ја оштети ламбата. ★ Погодно за широк спектар на влекачи и водоземци, вклучувајќи брада змејови, гекоси, змии (питони, бои, итн.), Желки, желки, игуани, гуштери, камелеони, жаби, жаби, сини јазици, итн. (Пакет од 6 ) 75 W 110 V UVB светло UVA сијалица. Влезниот напон е 110 V, моќноста е 75 вати. Валидни понуди ПЕТ Дневно Потребно за внесување на долги бранови UVA ултравиолетова светлина. Подобрување на искачувањето храна за домашни миленици за да се промовира апетит и да се помогне во варењето на храната и исхраната избалансиран раст. ★ целосен спектар. (97%) УВА го стимулира апетитот, активност и плодноста, (3%) УВБ ја промовира синтезата на витамин Д3. Може да помогне во здравиот раст на влекачи, целосно апсорбирајќи го калциумот, кој содржи витамин Д3. Рептил лесно поставен во најразлични околини. Видлива светлина за да се создаде природен ефект, да се промовира формирање на Д3, соодветна апсорпција на калциум, помагајќи да се искачи здравиот раст на миленичињата. ★ Големина : 1,97 инчи (50мм); E26/E27 база на штекер. Едноставно и лесен за инсталирање, само заврткајте го во стандардна основна завртка E27/E26. Вакуум стаклена цевка, кварцно стакло. Време на живот до 2000 часа. Намалување на оксидацијата на филаментот, UVA UVB ламбата го проширува животот на ламбата. ★ Белешка : Користете 1-2 часа на ден, прекумерната употреба е штетна за желките. Не вртете ја светлината повторно веднаш по крајот на употребата, бидејќи ненадејниот пулс плус претходната висока температура може да ја оштети ламбата. ★ Погодно за широк спектар на влекачи и водоземци, вклучувајќи брада змејови, гекоси, змии (питони, боас, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент

VXB Бренд Јапонија MJC-55CS-ebl 15mm до 24mm Вилица-Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар: 24mm Должина Спојување: 78 Спојување Надворешниот

DEN 6392.32

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 15мм Спојување Создаден 2 Дијаметар : 24мм Должина На Спојување : 78 Спојување �

Влезни топки со жив - 100 парчиња мали топчиња за отскокнување - топки со отскокнување од 1 инчи - топчиња со трескање со три бои за деца

DEN 0.33

Мали топчиња со жив се топки од 25 мм / 1 инчи за деца Одликувајќи се со футуристички свитлен дизајн, овие

Здраво. Фенси 1 пакет метално пенкало, кутија за подароци со сунѓер, мали кутии со моливи, кутија за метални моливи, организатор на канцелариски

DEN 511.84

Изобилна количина : ќе добиете кутија за подароци од 1 пенкала во практична и функционална елегантна кут

Компанија за кошула во Тренц Georgiaорџија Худи Фудбалски тим Боја црвена и црна Georgiaорџија Бак Фама Смешни булдоги со дуксер со качулка

DEN 639.84

50% памук; 50% полиестер Направени во САД или увезени Повлечете го затворањето Неверојатно вклопување : Ов�

Капро - 781 Ниво на кутија за генеза - се одликува со хоризонтална вијала и место со двојна глетка - Сертифициран VPA - Алуминиум - 48 инчи

DEN 1.33

ТочноПрофесионалниот степен Капро 781 Битие на ниво на генеза се карактеризира со VPA овластени, рачно кал

Розова Цвет Лисја Бубамара Перење Торба Со Рамо Ремени Перење Ранец Торба Врвка Затворање Виси Попречува За Стан Колеџ Студентите

DEN 287.84

●Капацитет ОД 100 ЛИТРИ;нашата големина на торбата за ранец за перење е : 14,5 (дијаметар) x 29,3 со капацитет 10

MUNKCARE Овошје &засилувач; Зеленчук Живот Продолжувач Лагер за Фиоки Фиоки Лагер Пена Фрижидер Фиока Полица Мат Се Протега Животот На Производство

DEN 127.84

Висококвалитетната облога за храна со специјален материјал за слободно дишење што ги штити овошјето и �

ЗАШТИТНИК на ТВ-Екранот против Сина Светлина 32-75 Инчи Против Отсјај/Лцд-Заштитен Филм Против Гребење, Олеснување На Напрегањето На Очите И Ви

DEN 1.67

За разлика од другите стаклени или филмски капаци, нашиот заштитник на екранот против сина светлина доа

VXB бренд Јапонија MJC-65-Wh 1 1/8 инчи до 32мм Флексибилно спојување на типот на типот на вилицата ДОГОВОР 2 Дијаметар: 32мм Должина на спојувањето:

DEN 8504.32

Спојување на носење 1 дијаметар : 1 1 / 8 инч Спојување со 2 дијаметар : 32мм Должина на спојување : 90 Спојувањ�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.