• Новак
TotalElement 1 x 1/2 инчен челичен блок, празно метални плочи за штрајк

TotalElement 1 x 1/2 инчен челичен блок, празно метални плочи за штрајк

Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Сигурен квалитет : направен со висококвалитетен челик за долготрајна издржливост и перформанси Прецизна земја : Обичните рамни плочи се дебели 1 мм (0,04 инчи). Совршено за магнети : Магнетите ќе бидат екстремно привлечени од овие метални празнини за употреба како штрајкови и на улов, брави, кутија и други механизми за затворање. Високо разноврсна : Идеална за правење кабинети и мебел, столарија и обработка на дрво, направете се сами, уметност и занаетчиство, работилница, хоби, мало, научни, едукативни и производствени потреби. Што е вклучено : Пакет од 150 челични блокови. Сигурен квалитет : направен со висококвалитетен челик за долготрајна издржливост и перформанси. Прецизна земја : Обичните рамни плочи се дебели 1 мм (0,04 инчи). Совршено за магнети : Магнетите ќе бидат екстремно привлечени од овие метални празнини за употреба како штрајкови и на улов, брави, кутија и други механизми за затворање. Високо разноврсна : Идеална за правење кабинети и мебел, столарија и обработка на дрво, направете се сами, уметност и занаетчиство, работилница, хоби, мало, научни, едукативни и производствени потреби. Што е вклучено : Пакет од 150 челични блокови. Може да се користи на местото на магнети - заштеда на пари Овие челични празнини нудат дополнителна флексибилност при работа со магнети. За почетниците, тие можат да се користат на местото на магнет во некои апликации, затоа што тие прават идеална цел за другите магнети да привлечат и да се прицврстуваат.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Торба за Јога Мат Со Џеб Со Голема Големина И Џеб Со Патент, Екстра Дебела Торба За Јога Носач За Јога За Вежбање Мултифункционална Торба

DEN 335.84

®Одговара За Повеќето Големини На Подлоги, Изработени специјално за носење јога душеци во Лесна, Родово

Канти За пакување За Подвижни Закачалки Лавици За Складирање Лавици За Складирање Држачи За Монтирање На Ѕид Лепило Или Дупчат Цврсто

DEN 256.00

Пластичен Материјал Изработен Од Пластика, Издржлив И Лесен За Чистење Дизајн Монтиран На Ѕид Може Да С�

Рекреирана уметност Добар дрвен гајба, дрво гајба недовршено, дрвени гајби за приказ, дрво гајби за складирање, дрвени гајби недовршени, 18 x 12,5

DEN 1.67

Овој дрвен гајба 18 "x 12,5" x 9,5 "доаѓа од одржливи шуми што е силно, издржливо и направено во САД Оваа декорат

Фубидо Гроздобер Тема, Преклоплива Голема Корпа За Влечење Алишта Со Рачки, Жена На Уметничко Сликарство Во Езерцето, Склоплива Со Рачки

DEN 0.67

[Опис на материјалот] ткаенина Од оксфорд, силна и издржлива,може добро да стои,водоотпорна,може да ја од

ПРО+Аква Елита СЕРИЈА ГЕН2 ПРО-100-Е 3-Фаза Цела Куќа Филтрација На Вода Систем За Градот И Добро Вода Со Мерачи На Притисок, Отстранува

DEN 3.00

Совршено дизајниран за мали и средни домаќинства со 13 бањи и на бунарска вода и на градска вода, Елитнат�

30 Еез Проѕирни Стаклени Шишиња Со Капалка Есенцијално Масло Примерок Од Шишиња Парфеми Вијали Течни Козметички Контејнери Стаклени Шишиња

DEN 2.00

Материјал : Стакло, Боја : Јасно; вклучени 30 парчиња, доволно повеќе за да ги задоволат вашите потреби Мин

Само Една Девојка Која Сака Пингвини Кујнски Крпи Крпи за Садови 24 x16, Симпатична Цртан Филм Пингвин Семејство Јадење Крпи Бања Крпи Рака

DEN 2.67

1Големина : Секоја крпа има димензии околу 16 х 24 инчи што е соодветна големина за да биде погодна за задов

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.