• Новак
Триклстар 180-ти-УС-6CX ТВ ТИКЛЕСТРИП-Заштеда на енергија Напредно моќ

Триклстар 180-ти-УС-6CX ТВ ТИКЛЕСТРИП-Заштеда на енергија Напредно моќ

Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Заштита на високо квалитетна, огноотпорна заштита Стоп за вампир/моќност на подготвеност. Прилагодлив праг на префрлување. Прекинувач за ресетирање на колото, тешки 6 -тина кабел, автоматски/вклучен прекинувач. Обезбедува висококвалитетна, огноотпорна заштита од наплив и ја запира вампирската енергија што ја троши ТВ периферните уреди. Производот ги исклучува периферните уреди кога ТВ е затворен. Кога ТВ е на производот ќе ги вклучи сите периферни уреди. Спротивно на тоа кога ТВ е исклучен, производот ќе ги исклучи сите периферни уреди. Производите вклучуваат прилагодливи прагови на префрлување кои обезбедуваат целосна компатибилност со скоро сите уреди CE и исто така може да се постават да функционираат во автоматски режим или како стандардна Powertap обезбедуваат Prower и Surge Preate. Заштита на пренапони за кабелска кутија или ТВ.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Bigstone 28 ПАРЧИЊА Гундам Модел Алатки Комплет Хоби Градежни Алатки Во Собата За Автомобили, Авиони, Згради, Gundam, Роботи Модели Градење

DEN 2.33

1 Х пенкало нож и 5 Х сечилото 1 Х Електрична машина за мелење и 5 парчиња глава За Мелење 1 Х Дијагонални кл

Vnurnrn мачки молив торбичка торбичка голема капацитет за пенкало, симпатична торбичка за молив 3 оддели Пенка за пенкало Организатор

DEN 1.33

【Голем капацитет】 Големина на случајот со молив : 9 Нашиот голем случај со моливи има голем простор за с

Џексин 48 Еез Благодарност На Наставникот Подароци Силиконски Нараквици Смешна Гума Инспиративна Понуда Нараквици 2023 Дипломирање Нараквици

DEN 2.33

Доволно за Да Ги Задоволите Вашите Потреби : ќе добиете 48 парчиња нараквици за благодарност на наставни�

100x Торбички За Пијалоци Пластични Колби За Пиење За Еднократна Употреба Торба За Пакување со Пакување со Ротирачка Млазница Рачни Чисти Кеси

DEN 3.00

СиленИзработен од пластика за храна, издржлив и без мирис, што може да поднесе силен притисок Лесен за У�

Вејсат 100 Парчиња Стаклени Сламки За Повеќекратна Употреба Масовно Стакло Сламки За Пиење Смути Слама За Милкшејкови Коктел Од Сок

DEN 2.33

Идеален Пакет За Задоволување На Вашите Потреби : пакетот вклучува 100 парчиња јасни сламки за повеќекра�

ПАТИКИЛ М10х1. 0 15х6мм Светилка Завршна Капа Копче, 20 Пакет Рамен Завртка Капа Навртка Завртка Капак Женски Навој Светлина Тела Декорација

DEN 174.24

Боја : Шампањско Злато; Материјал : Јаглероден Челик; Големина На Конец : М10х1; Вкупна Големина : 15х6мм / 0, 5

Czdyuf Сензор Корпа За Отпадоци Паметна Корпа За Отпадоци Интелигентна Корпа За Отпадоци Со Автоматско Рачно Затворање 10l Корпа За Отпадоци Кујна

DEN 3.00

Малку за да се обезбеди тивка животна средина Нов ажуриран сензорски чип, опсег На Брз Сензор 25 см;интел�

СЕР ИУС ПРЕДВОДЕНА А1 Супер Светла 1в 360 Степен LED Светилки За Внатрешни Автомобил Светло Инструмент Табла Регистарска Табличка Купола

DEN 2.67

Пакет од 6, Компактен дизајн 168 / 194 / 2825 лед сијалица за внатрешно светло за автомобил и камион или светло �

Кусвуеви Маска За Лице Ленти, Маска Носителот Прилагодливи Маска Јаже Со Клипови Лице Ѓердан Држач Ремен За Жени Мажи Удобно Околу

DEN 1291.20

7 парчиња Разнобојни Врвки;должината на ременот за маска е 25,5 инчи (65 см),преклопената должина е 12,25 инчи (

3 Во 1 Алатка За Чистење Прозорци За Автомобил Внатрешни Отворени Високи Прозорци, Гумен Прозорец Со Спреј, Комплет Опрема За Чистење Прозорци

DEN 111.84

●ДОАЃА со ШИШЕ СО СПРЕЈ ● Нашиот автомобилски гумен доаѓа со шише со спреј за да можете да испрскате по�

UMI 110V до 220V Засилен напон конвертор LX-300C тороиден трансформатор за 220V уреди што треба да се користат во САД, едноставна бела пластична

DEN 3.00

1 Засилете го конверторот на напон 300 W, претворете го 110 V во 220 V Тоа е идеален производ да ви овозможи да к�

Игра Складирање кула, Игра За Складирање Диск Организатор Полица Стилски Мултимедијални Складирање Не-Лизга Универзална Простор-Заштеда

DEN 1.33

Изработен од висококвалитетен АБС материјал, цврст, издржлив и долг работен век Исклучителна изработка

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.