• Новак
Bzdzmqm Безжична Рачна Правосмукалка, Правосмукалка За Автомобили 9000Pa, Пренослива Правосмукалка, Правосмукалка За Суво/Влажно Рачно, Мала Правосмукалка За Домашен Ав

Bzdzmqm Безжична Рачна Правосмукалка, Правосмукалка За Автомобили 9000Pa, Пренослива Правосмукалка, Правосмукалка За Суво/Влажно Рачно, Мала Правосмукалка

Вреднување на стоката:
DEN 271.84

Пристапност
Во достапна форма

Дозвола, Магацин, Магацин работи за 5 долари кул работи под 10 долари 5 долари 4 долари предмети за тинејџери 5 долари евтини работи под 5 долари за мажи случајни работи под 5 долари работи за долар работи за 10 долари работи за купување кул работи под 100 долари 25 долари предмети работи за долар 10 долари предмети за мажи кул работи под 5 долари евтини кул работи 5 долари работи 3 долари за тинејџери 24 долари работи. зделки за црн петок 2023 женски женски зделки женски зделки за црн петок 2023 година под 20,00 долари предмети за жени необјавени палети за продажба рефус денешни зделки денешен договор денес дневни зделки на денот премиер денес само денешни молњи зделки денес шоу зделки на денот за жени денес се занимава со тадејс се занимава со летен клиренс специјални зделки денес само на предмети од премиер продажба денес премиер продажба и се занимава денес да бидат доставени во очекување на нарачки палета продажба за 1. ①Разноврсна и ефикасна ● оваа пренослива правосмукалка работи беспрекорно на речиси секоја површина. Може да ја исчисти внатрешноста на вашиот автомобил, софата, тепихот, мебелот, па дури и тастатурата! Обезбедете поголема погодност за вашата работа за чистење, користете додатоци разумно за различни сценарија. ●Уживајте во безжичната слобода●Чистете ги дури и тешко достапните места со леснотија, бидејќи граничните жици повеќе не ве врзуваат. Оваа рачна правосмукалка му овозможува на корисникот мобилност за слободно движење за чистење на вашиот дом, автомобил или тесни свиоци без кабли. ●Брзо Полнење И Батерија ● Рачна правосмукалка со батерија и технологија за брзо полнење за одлични перформанси. Рачната правосмукалка има заштита од температура, заштита од влезен напон влезна струја, заштита од краток спој за да се обезбеди безбедност на уредот во текот на целиот процес на полнење. Правосмукалката за автомобили може да работи континуирано 30 минути откако ќе се наполни целосно 3 часа.При полнење, усб-светлото ќе покаже црвено за нормално полнење и зелено за целосно полнење. ●Ergономска конструкција ●компактното тело на оваа рачна правосмукалка ви овозможува да го носите со себе многу удобно. Производот тежи 0,69 килограми, а неговиот лесен фактор на форма ви овозможува да чистите подолго време без да ги заморувате рацете. ●Прилози●овој рачен безжичен вакуум доаѓа со 2 различни додатоци за подобро да одговараат на вашите потреби за чистење. Алатката со врв на четка може да ја исчисти нечистотијата од бирачите за автомобили и отворите за климатизација на автомобилот, како и тастатурите и другите нечистотии. Алатката За Долга Млазница може да се користи во пукнатините на седиштата во автомобилите, како и во софи, пукнатини и ќошиња во ентериерите.Овој производ е за влажна и сува употреба. Кога апсорбирате вода, ве молиме навреме отворете го предниот капак за да ја исцедите водата. Дозвола, Магацин, Магацин. работи за 5 долари кул работи под 10 долари 5 долари 4 долари предмети за тинејџери 5 долари евтини работи под 5 долари за мажи случајни работи под 5 долари работи за долар работи за 10 долари работи за купување кул работи под 100 долари 25 долари предмети работи за долар 10 долари предмети за мажи кул работи под 5 долари евтини кул работи 5 долари работи 3 долари за тинејџери 24 долари работи. зделки за црн петок 2023 женски женски зделки женски зделки за црн петок 2023 година под 20,00 долари предмети за жени необјавени палети за продажба рефус денешни зделки денешен договор денес дневни зделки на денот премиер денес само денешни молњи зделки денес шоу зделки на денот за жени денес се занимава со тадејс се занимава со летен клиренс специјални зделки денес само на предмети од премиер продажба денес премиер продажба и се занимава денес да бидат доставени во очекување на нарачки палета продажба за 1. ①Разноврсна и ефикасна ● оваа пренослива правосмукалка работи беспрекорно на речиси секоја површина. Може да ја исчисти внатрешноста на вашиот автомобил, софата, тепихот, мебелот, па дури и тастатурата! Обезбедете поголема погодност за вашата работа за чистење, користете додатоци разумно за различни сценарија. ●Уживајте во безжичната слобода●Чистете ги дури и тешко достапните места со леснотија, бидејќи граничните жици повеќе не ве врзуваат. Оваа рачна правосмукалка му овозможува на корисникот мобилност за слободно движење за чистење на вашиот дом, автомобил или тесни свиоци без кабли. ●Брзо Полнење И Батерија ● Рачна правосмукалка со батерија и технологија за брзо полнење за одлични перформанси. Рачната правосмукалка има заштита од температура, заштита од влезен напон влезна струја, заштита од краток спој за да се обезбеди безбедност на уредот во текот на целиот процес на полнење. Правосмукалката за автомобили може да работи континуирано 30 минути откако ќе се наполни целосно 3 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Птици На Зајдисонце Позадина Фитнес Салата Крпи за Мажи &засилувач; Жените Плажа Пешкир 2 - Пакет Печати Брзо Сушење Микрофибер Спорт Тренингот

DEN 1.67

1 Едната страна за прилагодено печатење, другата страна е бела 12 Х 35 Инчи, 30х89 см Изработени од 100% Микрофи

Weedkeycat Божиќни капи и белезници машка облека за плажа 2 парчиња Хавајско копче надолу со кошула Краток ракав и сетови за трупот на шорцеви

DEN 2.00

Кожа од праска Направени во САД или увезени Ткаенина : Мажите од плажа костуми се прават од ткаенина од к

Кловер Свети Патрик пилула кутија торба за пилули кутија со патент преносен витамин риба масло лекови случај за патување 7 дена семејно

DEN 159.84

【Големина】 : Нашата торба за случаи со пилули е 4,6x314x1,88 во, изработена од дрвена крпа (100% полиестерско вл

XJJZS лабава прашок четка за четка за четка за четка за четка за четка за преостаната прашок четка за шминка четка за шминка меки влакнести

DEN 1.00

Повод : Погоден и за професионална употреба и за домашна употреба Повеќенаменски работи со четки одличн

ЛОГИСКИ ЛОГИК ДОБРАНА МАСКИНГ ЛАПА, 2 инчи x 36 јарди, дебелина од 7 милји - за голф -клупски костец, спојување, занаети, употреба на домови и

DEN 2.67

Одлично за голф клупски костец и спојување хартија, фолија, филм и ткаенина Лента за хартија од креп со д

Алатка за опстанок на Xiaoxiong 1 инчи со алатка за опстанок на аугер со кожена кутија, аугер рачен рачно дрво Аугер вежба за вежбање за засолниште

DEN 1024.00

1 Тешка челик : Направено од висококвалитетен зацврстен оксидиран челичен материјал, силен и издржлив...

Златни мониста за нокти метални шарми мини кавијар нож од монистра пикси кристали starвезда месечина за рибелинг делови 3Д украси

DEN 990.40

Боја : 77206 Информации за производот ОИТЕ : Метални мониста за нокти : злато, среброто : кавијар мониста за �

Сонувај на мене Рок со мене 2-во-1 рокер и стационарно седиште | Компактен преносен рокер за новороденчиња со отстранлив играчки бар

DEN 1029.76

Мултифункционално : Режимот на канцелариски и лулка од 2во1 може да се користи во стационарна позиција и�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.