• Новак
Недели во боја работи вез на конец, душо роза

Недели во боја работи вез на конец, душо роза

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

6 заробени памучни влакна што се со претерано рачно Боите се доволно разновидни за да бидат забележливи, но сепак доволно суптилни за да се мешаат природно. Совршено за вкрстено бод и игла, како и игла и зашивање на волна апликација и килими за денар. 5 јарди по скин. 6 заробени памучни влакна што се со претерано рачно. Боите се доволно разновидни за да бидат забележливи, но сепак доволно суптилни за да се мешаат природно. Совршено за вкрстено бод и игла, како и игла и зашивање на волна апликација и килими за денар. 5 јарди по скин. 6 заробени памучни влакна што се со претерано рачно. Боите се доволно разновидни за да бидат забележливи, но сепак доволно суптилни за да се мешаат природно. Совршено за вкрстено бод и игла, како и игла и зашивање на волна апликација и килими за денар. 5 јарди по скин.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Модел на печатење на животни, пренесување на топлина винил ролна 12 инчи x 5 стапки железо на винил pu животинско печатење HTV за декорација на

DEN 2.67

Винил ролни за пренесување на топлина Персонализирајте ја облеката како маици, капи, торби, капаци за п�

Qililandiy 2 парчиња рамо епоулет кристал тасела раб, апликации Rhinestones, монистра украсени панк -закрпи рамо за накит додатоци за крпа за

DEN 223.84

Прекрасна модерна и шик рамо од рамо за рамо за кошула за блејзер со јакна Висококвалитетно рачно израб�

Jdesun 20pcs колаче везени закрпи чоколадо чип колаче железо на закрпи симпатична апликација за везење шие на лепенка за облека капачиња

DEN 2.00

Пакетот вклучува : ќе добиете вкупно закрпи за везење колачиња од 20 парчиња во вкупно, доволно количеств

Повлеки од патент од 20 парчиња, премија за замена на патент, ознаки за патенти, најлонски патент означуваат фиксаж за продолжување

DEN 60.32

Висок квалитетповлекувањата со патент се изработени од висококвалитетна пластика и полиестер Исклучи�

4 ролни есен Бурлап панделка 20 двор портокалова карирана есенска благодарничка лента од тиква есен лисја жичен раб завиткан лента

DEN 3.33

Полн со есенски дизајн : Овие панделки за проверка на Денот на благодарноста се прикажани со прекрасни е

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.