• Новак
Ironелезо на закрпи - црно срце за лепенка 6 парчиња железо на лепенка извезена апликација 2.2 x 1,8 инчи - 5,6 x 4,7 см - А -24

Ironелезо на закрпи - црно срце за лепенка 6 парчиња железо на лепенка извезена апликација 2.2 x 1,8 инчи - 5,6 x 4,7 см - А -24

Вреднување на стоката:
DEN 143.20

Пристапност
Во достапна форма

? * Беа користени висококвалитетни материјали* Користени се само квалитетни ткаенини од добро познати производители на брендови Закрпите се извезени со висококвалитетни навои за перење на издржлива, тврда ткаена ткаенина или почувствувано. Секоја залепена лепенка/лепенка е заштитена од абразија со ланец или ласерски раб за долготрајна издржливост. ? * Уникатен дизајн* - Ironелезо за лепенка на срце - Лепички закрпи на облеката Додајте ја забавата. Висококвалитетна топлина на железо на лепенка или шијте на лепенка, детален вез со софистициран и шарен изглед. Забавен и лесен начин за персонализирање на облеката, фармерките, торбите и скоро било што друго - одличен начин да ја искажете својата личност. ? * Оптимално решение* Подготвено за употреба. Ставете ја лепенката каде што ви треба, а потоа пеглајте го за кратко време. Овие закрпи се погодни за јакни, ранци, фармерки, облека, капи, облека, маици, украсни занаети, шиење, итн. За да ги поправите сите затворени закрпи или дупки во облеката и да го продолжите животот на вашата омилена облека. ? * Направено во ЕУ* Ние ги исполнуваме највисоките стандарди за безбедност. Совршен асортиман на закрпи Оли и Алекс за возрасни и деца. Уживајте во пребарувањето! Писмо и броеви за закрпи - Толку многу бои, фонтови, различни ткаенини и стилови што ги добивате исклучиво од нас! Овие закрпи се икони! Низ целиот свет, закрпи се апсолутен долг играч. ? * Различен мотив* - закрпи/извезени на квалитетно вештачко чувство, задната страна покриена со фолија за пеглање. ? * Беа користени висококвалитетни материјали* Користени се само квалитетни ткаенини од добро познати производители на брендови. Закрпите се извезени со висококвалитетни навои за перење на издржлива, тврда ткаена ткаенина или почувствувано. Секоја залепена лепенка/лепенка е заштитена од абразија со ланец или ласерски раб за долготрајна издржливост. ? * Уникатен дизајн* - Ironелезо за лепенка на срце - Лепички закрпи на облеката Додајте ја забавата. Висококвалитетна топлина на железо на лепенка или шијте на лепенка, детален вез со софистициран и шарен изглед. Забавен и лесен начин за персонализирање на облеката, фармерките, торбите и скоро било што друго - одличен начин да ја искажете својата личност. ? * Оптимално решение* Подготвено за употреба. Ставете ја лепенката каде што ви треба, а потоа пеглајте го за кратко време. Овие закрпи се погодни за јакни, ранци, фармерки, облека, капи, облека, маици, украсни занаети, шиење, итн. За да ги поправите сите затворени закрпи или дупки во облеката и да го продолжите животот на вашата омилена облека. ? * Направено во ЕУ* Ние ги исполнуваме највисоките стандарди за безбедност. Совршен асортиман на закрпи Оли и Алекс за возрасни и деца. Уживајте во пребарувањето! Писмо и броеви за закрпи - Толку многу бои, фонтови, различни ткаенини и стилови што ги добивате исклучиво од нас! Овие закрпи се икони! Низ целиот свет, закрпи се апсолутен долг играч.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Алатка за прицврстување на ткаенини од 3 -пакувања Vovolo за сечење работилница, сечење стегач за крпа, железни клипови стеги на ткаенини

DEN 3.33

♥ Големина : 8 "; Материјал : Метал ; ♥ Количина : 3 парчиња ♥ Вкупната висина од 8 инчи е околу 20 см, дното е �

Модели за шиење на Викисејс за жени - Нола летен фустан за шиење на фустани за жени, големина US2 - US14 - Соодветно за почетници со лесна за

DEN 3.00

Летни модели на фустани за шиење за жени Моделите за шиење вклучуваат обрасци за шиење на хартија и инст

21 парчиња владетел пластичен ватенка дизајн Стил дома, шиење акрилен стап мода занаетчиска алатка за занаетчиски алатки за цртање крпеница

DEN 681.60

Владетели на тркалезно ватирање : Одлична алатка за мерење на вредноста; Одлично за мерење на должината

Везено американско знаме закрпи во САД со знаме на знамето мулти тен тактички воени закрпи Американско знаме извезено лепенка стил-2

DEN 127.84

⭐ ́ ́ Velcropatches, Funy воени закрпи тактички за ранец ⭐ Поддршка на кука за лесна приврзаност кон предмети со

Hjgarden 2pcs 25 mm рамен странично ослободување на токи црн метален затворач, метални токи за DIY нараквици ранец торба Заменете ги додатоците

DEN 159.84

не е достапно Направени во САД или увезени Нема затворање на затворање Само Хемиско чистење Материјал с

Форма на фустан Axisrc Formенски манекенски приказ Форма на целосна форма на фустан со позлата со прилагодливи статисти за статив за екранот

DEN 5800.00

Прилагодлив : Секој дел од манекенот е одвојлив Главата на телото на манекен, рацете и нозете се прилаго�

450 парчиња Пластично Копче За Тока, 3 Големини 2 Бои Копчиња За Шарм На Чевли Црни И Проѕирни Тркалезни Копчиња Самостојни Чевли Шарм

DEN 127.84

Quadge вклучува Q : Доаѓа со 450pcs Копчиња Шарм Назад вклучете 225 парчиња транспарентно и 225 парчиња црно пласт

Реткостепен Сет За Лепенки 2 Еез. Црна Мачка Ноќта На Вештерките Железо На Закрпи Ѓавол Мачка Цртан Филм Детска Апликација Везена Шие

DEN 3.33

Големина : 2,7 / 8Х3, 4 / 8 инчи Пакетот ќе биде испратен директно од Тајланд преку Дхл Глобална Пошта или Тајл

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.