• Новак
Црните loveубовни цвеќиња го сакаат мирот хипи -цртан филм лого извезено шиење на железо на лепенка за ранец фармерки јакни облека итн.

Црните loveубовни цвеќиња го сакаат мирот хипи -цртан филм лого извезено шиење на железо на лепенка за ранец фармерки јакни

Вреднување на стоката:
DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Ironелезо на лепенка / шиење на лепенка, Спецификација : приближно големина : 1,89 "x 4,33" (H x w) / Количина : 1 парче Ironелезо на лепенка или шијте на лепенка со високо квалитетно железо на примена лепенка, деликатно и исклучително везено. Совршено за фармерки, јакни, елеци, капи, ранци, белешка и многу повеќе! - И тие се исто така корисни за криење на оштетени или искинати места на облеката и додатоците. Врвен квалитет, детален вез, одлично за облека, капа и торба, производи направени во Тајланд. Предупредувања : Бидете многу внимателни со полиестерски ткаенини, бидејќи нанесувањето на висока топлина неопходна за пеглање на закрпи може да ја запали ткаенината или да предизвика да се обезцвете. Свилата и другите деликатни ткаенини не се добри кандидати за закрпи. Ironелезо на лепенка / шиење на лепенка, Спецификација : приближно големина : 1,89 "x 4,33" (H x w) / Количина : 1 парче. Ironелезо на лепенка или шијте на лепенка со високо квалитетно железо на примена лепенка, деликатно и исклучително везено. Совршено за фармерки, јакни, елеци, капи, ранци, белешка и многу повеќе! - И тие се исто така корисни за криење на оштетени или искинати места на облеката и додатоците. Врвен квалитет, детален вез, одлично за облека, капа и торба, производи направени во Тајланд.

Главните карактеристики

Approx Size :
1.89 x 4.33 (H x W) / Quantity

Избор на клиент

Henoyso 360 компјутери геј гордост иглички кружни копчиња за виножито од виножито 1,5 инчи ЛГБТК иглички Виножито иглички и копчиња ЛГБТ

DEN 575.84

Голема количина за задоволување на вашите потреби : Пакетот доаѓа со 360 парчиња геј гордост иглички во б�

Ph pandahall 2pcs бисер закрпи, шијте на апликација за чевли невестински фустан Апликација железо на бисерни закрпи со монистра од бисери за

DEN 1.00

Апликација за високи потпетици : Нашите шии на бисерни закрпи се полни со исклучителни бисери и rhinestones, у

Мк.Мечка Копче Создателот Машина Повеќе Големини 1.25 во+2.25 во, Копче Пин Машина Комплет ЗА САМОСТОЈНИ Подароци, Копче Притиснете Машина Со

DEN 1439.84

?●Погоден за Сите Големини На Машината за Копчиња ● мкМашината за производство на копчиња за мечка при�

21 парчиња владетел пластичен ватенка дизајн Стил дома, шиење акрилен стап мода занаетчиска алатка за занаетчиски алатки за цртање крпеница

DEN 681.60

Владетели на тркалезно ватирање : Одлична алатка за мерење на вредноста; Одлично за мерење на должината

Комплет за ножеви за хоби Артеза, сет од 17 парчиња, вклучувајќи 13 челични лопати, прецизни ножеви со прецизност, кастрење и рачки за сечење,

DEN 79.84

SK5 волфрам јапонски челични сечила со сечење МАТ : Нашиот занаетчиски комплет за ножеви доаѓа со 13 сечил�

АБАОДАМ 2СЕТС Орнамент комплет подароци бело за уметнички играчки за занаети за занаети со големина моделирање на училишни деца деца Божиќни пени

DEN 239.68

Велигденски јајца за сликање : Совршена декорација за Велигден Исто така одлична играчка и подарок за д�

Didiseaon роза мечка роза мечка цветна мечка 2 парчиња матура мечка кукла букет пена мечка полистирен модел на мечка за 2023 година за дипломирање

DEN 2.67

Синтетички Дипломирање мечка кукла букет пена мечка полистирен модел за мечка за 2023 година за фаворизи�

Игли за замена на врвот на длето, игли за спуштање на челик од манган, игла за замена од 38 парчиња поставена за скала за игла - 7 инчи

DEN 399.84

Материјал : Висок челик од манган, дизајниран да издржи влијание Големина : Ø1 / 8 '(3мм), должина 7' (180мм) Ови�

Заклучување на тапанот со двојна дупка со двојна дупка | ПАРАКОРД ЛОК ЗА РОПЕ, ТВИНЕ, ТАГИ, БУГАГ, ОБРАЗОВАНИЕ, УПОТРЕБА НА ОБУКА | Паракорд

DEN 2.33

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Паракорд хардвер со издржливост : �

Комплет за сечење ткаенини за ватирање | 45мм Ергономски ротационен секач | Самото заздравување ротационо сечење мат 18 x 24 | 6 x 24 Владетел

DEN 1919.84

Ергономски ротационен секач Ротациониот секач од 45мм е дизајниран да го намали стресот на зглобот и ра�

30 парчиња Инсертер за шиење на риба од типот на риба, брз пластичен навој на игла за машина за шиење со кутија за занаетчиски занаетчии за

DEN 95.84

【Пакетот вклучува】】 willе добиете 30 парчиња алатка за игла за навој за брзо шиење, вклучително и жолти, з

Hahiyo 2pcs 3inches не'рѓосувачки челик и 2 парчиња 11inches чистете црвена флексибилна пластична нишка за влечење лесен навој на игла за занаетчиска

DEN 1.67

Висококвалитет и издржливост : Навојката за влечење е изработен од висококвалитетен не'рѓосувачки чели

7 компјутери Виолетова сина везена закрпи за усни/кармин железо на лепенка шиење на sequins diy облека Апликација облека мотив жена девојка

DEN 3.00

Одличен креативен додаток за украсување на DIY за рачно изработени проекти за уметности и занаети Аплика

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.