• Новак
Филтер Ман Ц 33 106 филтер за воздух

Филтер Ман Ц 33 106 филтер за воздух

Вреднување на стоката:
DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Оптимална ефикасност на раздвојување на нечистотија Специјално врежана хартија за добра стабилност на плетот. Филтри штетни честички како што се прашина, полен, песок, саѓи, па дури и капки вода од воздухот. Го намалува бучавата за внес. Го балансира воздухот што тече кон мерачот на проток на воздух и ги запечатува соседните компоненти. Тип на вклопување : Специфично за возилото. Оптимална ефикасност на раздвојување на нечистотија. Специјално врежана хартија за добра стабилност на плетот. Филтри штетни честички како што се прашина, полен, песок, саѓи, па дури и капки вода од воздухот. Го намалува бучавата за внес. Го балансира воздухот што тече кон мерачот на проток на воздух и ги запечатува соседните компоненти. Тип на вклопување : Специфично за возилото. Mann-Filter C 33 106 Air Filter OE квалитет значи дека нашите производи се во согласност со истите технички и квалитетни спецификации и со тоа со строгите барања на производителот на автомобили за кои станува збор. Ман-Филтер, врвен бренд за филтрирање во задниот дел, понуди вистинска компетентност на ОЕ повеќе од 65 години. И во оригиналната опрема на ново возило и во пакувањето „Yellowило и зелена ман-филтер“, се веруваат на оригиналните производи од Ман-филтер со 100% ОЕ квалитет низ целиот свет.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Комплет Од 2 Монтажа На Дебеломер На Предната Сопирачка Замена За Нисан Нечесните 2008-2013 Непријателските Изберете 2014-2015 Сузуки Кизаши

DEN 2.00

Премиум Материјал : Јхтауто Достапен И Главен Диск Дебеломер На Сопирачката со Држач, Дизајниран За Сиг�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.