• Новак
Худ лифт поддржува шокови на Struts за Lexus е F 2008-2013, IS250 IS350 2006-2015, IS300 2005 PM1050 QTY 2

Худ лифт поддржува шокови на Struts за Lexus е F 2008-2013, IS250 IS350 2006-2015, IS300 2005 PM1050 QTY 2

Вреднување на стоката:
DEN 319.84

Пристапност
Во достапна форма

Fitment : Lift Lift поддржува Shoks Shocks компатибилен со Lexus е F 2008-2013, Lexus IS250 2006-2015, Lexus IS300 2005, Lexus IS350 2006-2015 Спецификации : Продолжена должина : 17,96 ", Компресирана должина : 10,79", Тежина на поддршка : 185n по лента. Број на ОЕМ Дел : PM1050. Предност : Проповедите шипки на гасни извори се изработени од висококвалитетни материјали. Лесна за инсталирање, едноставна инсталација без специјални алатки. Услуга : 12-месечна гаранција. Било какви прашања, ве молиме контактирајте не и ние ќе ги решиме за вас ASAP. Можете да купите со доверба. Fitment : Lift Lift поддржува Shoks Shocks компатибилен со Lexus е F 2008-2013, Lexus IS250 2006-2015, Lexus IS300 2005, Lexus IS350 2006-2015. Спецификации : Продолжена должина : 17,96 ", Компресирана должина : 10,79", Тежина на поддршка : 185n по лента. Број на ОЕМ Дел : PM1050. Предност : Проповедите шипки на гасни извори се изработени од висококвалитетни материјали. Лесна за инсталирање, едноставна инсталација без специјални алатки. Услуга : 12-месечна гаранција. Било какви прашања, ве молиме контактирајте не и ние ќе ги решиме за вас ASAP. Можете да купите со доверба.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Temsone 15 инчен дрвен управувач со жито полирано полирано зборуваше со 6 завртки рогови копче класичен гроздобер носталгија стил прсти

DEN 1807.84

【Класичен дрвен стил】 Овој 380мм / 15инч 6дупки дрвени дрвени дрвени дрвени дрвени дрвени дрвени дрвени �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.