• Новак
13581558 13586335 1PCS TPMS Сензори за следење на притисокот на гумите 315MHz компатибилен со GM GMC Buic-K Pontia-C Saturn

13581558 13586335 1PCS TPMS Сензори за следење на притисокот на гумите 315MHz компатибилен со GM GMC Buic-K Pontia-C Saturn

Вреднување на стоката:
DEN 175.84

Пристапност
Во достапна форма

OEM? Сензор за монитор на притисок на гуми за автомобили TPMS се вклопува за GMC GM 13581558 22854866 12768826 25920615 13589597 15922396 Премиум квалитет : Евтин и весел, лесен за инсталирање со поврзано видео за инсталација, трајно, инженерско, инженерско од високо-квалитетни материјали за подобрување на доверливоста и трајноста. Инсталација : Пребарување на видео за инсталација на Интернет ќе се препорачува и секогаш ќе носи заштита на очите и ќе започне со алатки за инсталација. Забелешка : Ако купите погрешен тип за вашето возило, не оштетете ја етикетата и баркодот, вратете ја во оригиналниот пакет. Ако сте инсталирале, исчистете го и ставете го во оригиналниот пакет за препродажба. Ви благодариме!. Fitment : Buic-K Allure (2008) Buick Enclave (2014-2009) Buic-K лакрос (2009) Buic-K Lucerne (2011-2007) CADILLA-C CTS (2013-2008) Cadilla-C DTS (2011-2007) Cadilla-C Escalade (2013-2007) Cadilla-C Escalade ESV (2016-2007) Cadilla-C Escalade Ext (2016-2007) Cadillac SRX (2009-2007) Cadilla-C STS (2011-2009) Avalanche (2013-2007 Aveo (2011-2007) Aveo5 (2011-2007) Captiva Sport (2013-2012) Cobalt (2010-2009) Corvette (2009) Equinox (2009-2008) Express 1500 (2014-2008) Express 2500 (2014-2008) Express 3500 (2013-2009) Express 4500 (2012-2009) HHR (2011-2008) Impala (2013-2006) Impala Limited (2014) Malib-U (2012-2008) Monte Carlo (2007) Optra (2007) Silverad- o 1500 (2016-2007) Silverad-O 1500 HD (2007) Silverad-O 2500 (2016-2007) Silverad-O 2500 HD (2016-2007) Silverad-O 3500 (2016-2007) Silverad-O 3500 HD (2016 -2007) Suburba-N 1500 (2016-2007) Suburba-N 2500 (2016-2007) Tahoe (2016-2007) Traverse (2014-2009) GMC Acadia (2012-2009) GMC Profy (2009-2007) GMC Savana 1500 (2012-2010) GMC Savana 2500 (2012-2010) GMC Savana 3500 (2012-2010) GMC Savana 4500 (2012-2009) GMC Sierra (2016-2007) GMC Sierra 1500 (2016-2007) GMC Sierra 1500 HD (2007 ) GMC Sierra 2500 HD (2016-2007) GMC Sierra 3500 (2007) GMC Sierra 3500 HD (2016-2007) GMC W3500 Forward (2008-2007) GMC Yukon (2016-2007) Yukon XL 2500 (2016-2007) H2 (2009-2007) Pontia-C G3 (2010-2008) Pontia-C G3 Wave (2009) Pontia-C G5 (2010-2008) Pontia-C G6 (2010-2009) -C G8 (2009-2008) Pontia-C Wave (2008-2007) Сатурн Аура (2009-2007) Сатурн Outlook (2010-2009).

Главните карактеристики

Избор на клиент

Замена на капачето на тркалото за сузуки, капачињата за гуми ги покриваат капаците на воздушниот вентил, компатибилни со Suzuki Swift Vitara

DEN 1.33

1Технологија : умре, фрлете го бакарното обликување истовремено Подготвувајќи ја површината за да се из�

Снежни ланци на банда автомобил, 2 парчиња итни случаи против влечење на гуми за влечење на снег за лесни камиони/SUV/ATV Зимски гуми за

DEN 1494.40

Дизајн на дијамантска мрежа ниска вибрација, низок шум Обвинение на абење на квадратниот ланец од типот

Мини лисја на вентилатор безжични , Удари за нега на тревници со батерија и полнач за нега на тревници и гуми на инфлатор преносен воздушен

DEN 2.00

Безжичен вентилатор на лисја и вакуум? Meikela Електричен лист вентилатор дува и цица со двојна намена, удо�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.