• Новак
Црното тркало TSW Vale со насликана завршница

Црното тркало TSW Vale со насликана завршница

Вреднување на стоката:
DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Големина на тркалото : 19x8 Модел на завртки : 5/100. Hub Bore Size : 72. Заврши : Сребрена со огледало исечено лице. Елаборат, инвентивниот дизајн на мрежи на новите тркала на Вале обичајни тркала од TSW легури може да се постигне само со користење на нашата напредна методологија за кастинг, процес на производство што се омажи за непречена дизајн слобода со комерцијална алуминиумска амалгам за погледи на очите, мала тежина и издржливост. Како и сите тркала за задниот дел на TSW, тркалата на Вале се достапни во популарни влечкани вклопувања за подобрени перформанси и поагресивен изглед. Покрај тоа, пет различни обрасци на завртки обезбедуваат прецизно вклопување за најширок спектар на автомобили, камиони и SUV. Великите на Вале се достапни во мат црно со сјајно црно лице и во сребро со огледало исечено лице.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Ксиагеана метални автомобили во тркала за тркала, матични капачиња 4 пакувања ладни сончогледни модели алуминиумски автомобили гуми капачиња

DEN 143.52

Материјал : нашите капаци на матични вентили се изработени од висококвалитетна алуминиумска легура, и�

Преносен компресор за надувување на цревата на гуми CeenPower - 2x побрз - 21V полнење на батеријата со рачен рачен инфлатор на гуми од 160psi,

DEN 1439.84

Режими на двојно напојување : Кога се надувува гуми во режим безжичен, напојување со батеријата за полне

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.