• Новак
XDCHLK 3 канал 3,5 mm Aux Stereo Audio Surper Switch, 3 во 1 излезен сигнал за прекинувач за сигнал за вклучување на слушалките за слушалки за слушалки

XDCHLK 3 канал 3,5 mm Aux Stereo Audio Surper Switch, 3 во 1 излезен сигнал за прекинувач за сигнал за вклучување на слушалките за слушалки

Вреднување на стоката:
DEN 4616.64

Пристапност
Во достапна форма

> 3 во 1 надвор : Поддржете до 3 влезови на аудио извор и изберете 1 излез на аудио извор (исто така можете да притиснете 2 или 3 копчиња во исто време, кои можат да се комбинираат во миксер > 1 на 3 надвор : 1 Влез на аудио извор и 3 излез на засилувач или активни звучници или слушалки (ако ви требаат 2 или 3 излези во исто време, треба да притиснете само 2 или 3 копчиња во исто време и заклучени. > Ова е пасивен не-погон уред. Приклучете и играјте. > Изградете во цврста алуминиумска CNC шасија, изгледа убаво и издржливо. > Ова е добра идеја да се реши проблемот со исклучување и приклучување на жицата. > 3 во 1 надвор : Поддржете до 3 влезови на аудио извор и изберете 1 излез на аудио извор (исто така можете да притиснете 2 или 3 копчиња во исто време, кои можат да се комбинираат во миксер. > 1 на 3 надвор : 1 Влез на аудио извор и 3 излез на засилувач или активни звучници или слушалки (ако ви требаат 2 или 3 излези во исто време, треба да притиснете само 2 или 3 копчиња во исто време и заклучени. > Ова е пасивен не-погон уред. Приклучете и играјте. > Изградете во цврста алуминиумска CNC шасија, изгледа убаво и издржливо. > Ова е добра идеја да се реши проблемот со исклучување и приклучување на жицата.

Главните карактеристики

Избор на клиент

D Допрете б тип Допрете до DC 5.5mmx2.5mm Адаптер за адаптер 4K Кабел за напојување на фотоапаратот Б Порт до DC2.5 Пролетната жица за батеријата

DEN 1526.40

D Допрете го машкиот до 5,5x25 mm адаптер за приклучок изработен од квалитетни материјали, овој кабел за спл�

Tatuo 2 парчиња сега играат винил рекорд штанд Вуд винил држач за wallид гроздобер висина винил рекорд полица за држач лебдечки wallид планински

DEN 1.33

Пакет вклучува : ќе добиете 2 парчиња дрвени сега играат рекордни штандови, тие се добро спакувани за да �

ПВЈали 3,5 мм аудио кабел, 4 пол Aux кабел машко до машки, 4 пол Hi-Fi стерео аудио кабел за слушалки, автомобил и сите уреди со овозможени

DEN 1284.80

Аудио кабел од 3,5мм : Помошен кабел со тешки должни работи со трајно металик конектор за глава делува как

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.