• Новак
Bettomshin DIY магнетски звучник 5W 8 Ohm 50 mm со дијаметар на тркалезна форма за замена на звучникот 1 парчиња

Bettomshin DIY магнетски звучник 5W 8 Ohm 50 mm со дијаметар на тркалезна форма за замена на звучникот 1 парчиња

Вреднување на стоката:
DEN 191.84

Пристапност
Во достапна форма

【Параметри】- Оценета моќ : 5 W; Отпорност : 8 ом; Diameter : 50mm/195"; Shape : Round. 【Feature】- The 5 W speaker component has Unique design, adopted well-performed magnet, imported rubber coil. 【Advantages】- This 8ohm speaker is a high quality speaker as a replacement for your Звучен систем и висока чувствителност, гласен глас, добар и јасен квалитет на звукот. Соодветен волумен, тоа ќе биде вашиот најдобар избор ако имате добра апликација. 【Апликација】- Малиот звучник на магнат ќе биде вашиот најдобар избор во звучниците за DIY и тоа ќе биде Добро работете за домашна аудио-визуелна опрема и други звучници, тоа ќе биде вашиот најдобар избор ако имате идеална апликација. 【Содржина на пакетот】- 1pcs x magnet звучник. 【Параметри】- Оценета моќност : 5 W; Отпорност : 8 ом; дијаметар : 50мм/1,95 “; Облик : круг. 【Функција】- компонентата на звучникот 5 W има уникатен дизајн, усвоен добро изведен магнет, увезена гумена калем. 【Предности】- Овој звучник 8 OHM е звучник со висок квалитет како замена за вашиот звучен систем и висока чувствителност, гласен глас, добар и јасен квалитет на звукот. Соодветен волумен, тоа ќе биде вашиот најдобар избор ако имате добра апликација.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Кабел за продолжување на продолжување на 3,5мм Ванаукс 4 Пол ТРРС 3,5мм продолжен кабел [поддржува функција на микрофон] Aux жици компатибилни

DEN 2.33

Универзална компатибилност : Поддршка на кабелот за продолжување на Vanaux Aux Поддршка за гласови и постиг�

РЕБОЛЕР ЗАБЕЛЕШКИ РАБОТНИ РАБОТНИ РИНСКИ РАБОТНИ РАБОТНИ ПЕРПОРОИРАНИ ДЕКСОФЕРНИ РИНГИ ДЕЛЕНТИ НА ПРОДАВНИЦИ [За декорација на звучникот

DEN 1.33

1 [Добра карактеристика] : Овој сабвуфер Grommet е алтернатива на перфорирани опкружувачки звучни прстени н�

Fancasee 6 ft замена од 3,5 mm машки приклучок до голи жица Отворен крај TRS 3 Полјак стерео 1/8 3,5 mm приклучок за приклучок за приклучок Аудио

DEN 1072.00

Совршена замена од 3,5 mm машки приклучок за приклучок на голи жица аудио кабел за истрошени или скршени с�

Преносно радио, Mini AM FM преносен радио виси прилагодлив волумен отпорен на оган пластичен материјал јасен глас силен здрав за бањата

DEN 171.20

AM FM радио : Преку AM 530‑1710k Hz прием на сигнал и FM 88108 MHz прием на сигнал, можете да ги слушате вашите омилени �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.