• Новак
X-Ree DC 1.5V-6V 4300RPM Брзина со висок вртежен момент микро вибрации мотор за електронска играчка (DC 1.5V-6V 4300RPM Motore A Vibrazione Micro Ad Alta Coppia по giocattolo elettronico

X-Ree DC 1.5V-6V 4300RPM Брзина со висок вртежен момент микро вибрации мотор за електронска играчка (DC 1.5V-6V 4300RPM Motore

Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Вратило со дијаметар од 2m_m, постојан магнет, 2 конектори на терминали Мотор микро-мотор за играчки со модел на брод, електрични играчки. Има 2 дупки за емисија на топлина за да може лесно да работи и да не се прегрее лесно. Работен напон : DC 1,5-6 V Брзина : 4300rpm (Tensione di Lavoro : DC 1,5-6 V Velocità : 4300 вртежи во минута. Содржина на пакет : 1 x DC Vibration Motor (Contenuto della confezione : 1 X DC вибрации.5 V-6 V 4300 RPM Брзина со висок вртежен момент микро вибрации мотор за електронски Toy Description : 2m_m вратило со дијаметар, постојан магнет, 2 терминали конектори. Параметар : Име на производот : DC Vibration Motorworking Voltage : DC 1.5-6 Vspeed : 4300rpmbody Големина : 20,5 x 28m_m (d*l) Главна боја : Сребрен томатеријал : Метал, Електричен дел од делот : 22 Gpackage : 1 x DC вибрација моторекција во Spanish DC 1.5 V-6 V 4300 RPM Motore a vibrazione micro ad alta coppia per giocattolo elettronico Albero con diametro di 2 mn, magnete permanente, 2 connettori terminali.Motore Micro-motore per giocattoli da barca modello, giocattoli elettrici.Ha 2 di emissione di calore i_n modo che possa funzionare più a Lungo Senza Surriscal Damento Facilmente.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нејзиното фудбалско време Тенеси Гроздобер ретро држава портокалова бела пупкипки Поп Грип: Затегната зафат за телефони и таблети

DEN 0.33

Претставувајте ја состојбата Vol со оваа кул, кошула со знаме на Pruitt TN, совршен подарок за секој од 865, 901, 423

Фото-книга, ScrapBook, албум со албум со фотографии Фото албум DIY Бебе раст за раст Семејно издание прирачник со голема капацитет со голема

DEN 3.00

Метално пенкало, сет од пенкала за трепкање од 8 бои, налепница за пишување, налепница за loveубов, торба за

ПЗЗ Плажа Бафало карирани весели Божиќни торби со кадифен поларна мечка мода уникатен празник подарок Божиќно декорација на дрво

DEN 1.00

【Димензии】 20,5*23 см (81 in), погодни за торби за подароци 【Висок квалитет】 Направено од висококрајни поли�

Нано пиштол за спреј K5 Pro за санитација на допир за распрскувач на автомобили за безбедност лесен за носење за жени за училиште за бербер

DEN 468.80

Спариерот има два брзини што можат да се прилагодат, висока и ниска брзина може да се вклучат слободно, н

24 -инчен индустриска сила памучна прашина за прашина Пополнете ја главата за замена за дома, индустриска и комерцијална употреба, одговара

DEN 287.84

Тешка должност Наменето за дома, индустриско и комерцијално мепирање Машина за перење 24 "x 5,5", поставете

5pcs DIY црно сребро M3x6/8/10/12mm јаглероден челик тркалезна глава компјутер компјутер Компјутер за капакот на капакот Затегнете ја завртката

DEN 1228.80

Големина : M3x10, боја : црна Димензии : М3*10 Е прилагодено : да Број на модел : DIN362 Пакет : Под 50 парчиња Големи�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.