• Новак
Anncus 2PCS AY-3-8610-1 AY-3-8610 DIP-28

Anncus 2PCS AY-3-8610-1 AY-3-8610 DIP-28

Вреднување на стоката:
DEN 967.20

Пристапност
Во достапна форма

Потекло : CN (потекло) Состојба : Ново. Тип : ESP8266 TSOP IC чип ново. Број на модел : AY-3-8610-1 AY-3-8610 DIP28. Спецификации на артикалот : Потекло : CN (потекло) Состојба : New Type : ESP8266 TSOP IC чип Newmodel Број : AY-3-8610-1 AY-3-8610 DIP28 APPLICATION : SSOP TSSOP QFP SOP SOICOPERING TEMPETERION : MODULE MODULE COMCUNICATIONSUPPLEPPLE COMCUNICATIONSUPPLEPPLE COMCULAICATIONSPPLEPPLEPPLEPPLEPPLEPPLEPPLEPPLEPPLEPPLEPPLEPPLEPPLEPPLY Напон напон на напон на напојување : QFN : QFN PLCC TQFP BGA Dippackage : Standardis Прилагодено : Да.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Ксиксиан Касета Диспензерот, Метал Лента Диспензерот Злато Десктоп Леплива Лента Машина Канцеларија Материјали Биро Декорација

DEN 139.04

? Елегантен Дизајн : авангарден шуплив дизајн, зачудувачки и привлечен, стилски канцелариски материјал �

Професионален детектор на метал за возрасни и деца водоотпорен - 12 '' IP68 Водоотпорен калем за пребарување, 6 режими - Професионален детектор

DEN 3.00

Не се препорачува да се тестираат во затворено и е високо минерализирани области Постојат многу работи,

Стобок Вудски декор Прв ден на училишна креда Последен ден училишен одбор за еднократна употреба на училишен знак креда од двострана табла

DEN 3.33

Студентски пораки Chalkboards : Двоен прв ден од училишниот одбор знак, голема големина за првиот ден и послед

1810 парчиња црвени налепници во форма на срце, постојани етикети за loveубов на 10 листови за забави за забави, заптивки за покани, пакување

DEN 0.67

Пакет со вредност : 1810 парчиња самолепливи налепници на срце, трајно лепење стапчиња одлично на најмног�

Оаренкол Гроздобер Сончоглед Весник Цветни Подлоги Маса Душеци Во собата на 4, Топлина Отпорни Перат Чиста Кујна Место Душеци За Трпезариска

DEN 207.84

МАТЕРИЈАЛ : ова место душеци Висок квалитет полиестер ленкако крпа Трајни И Повлекување Сила НеДеформа�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.