• Новак
Владетели и додатоци за стискање на цигари за лизгање

Владетели и додатоци за стискање на цигари за лизгање

Вреднување на стоката:
DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Нанесете ги точките на владетелот Qypsy Quilter на долната страна на вашиот владетел- и не лизгајте повеќе! Бренд : Цигански квилтер. Вклучено : 24 големи и 24 мали зафати. Тежина на пакетот на артикалот : 0,05 фунти. Нанесете ги точките на владетелот Qypsy Quilter на долната страна на вашиот владетел- и не лизгајте повеќе!. Бренд : Цигански квилтер. Вклучено : 24 големи и 24 мали зафати. Тежина на пакетот на артикалот : 0,05 фунти. Владетелот се лизгаше се спушти? Не повеќе! Едноставно нанесете ги точките на владетелот на Циганот Quilter на долната страна на вашиот владетел- и не лизгајте повеќе! Содржи 24 големи држачи и 24 мали затегнувања по пакет. * Боја : Чиста * Направена од : Пластика * Употреба : Лепички прстени * Вклучени : 24 големи и 24 мали костец.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Велкро Бренд Леплив Грб за Ткаенини | Лента 24 х 3/4 Со Лепило | Не Е Потребно Шиење | Исечени Ленти До Должина Трајна Врска Со Облека за Обложување

DEN 63.52

ЛЕСНО ЛЕПИЛО ЗА ЛУПЕЊЕ и ЛЕПЕЊЕ : за лесни измени и закопчување на ткаенината, оваа леплива лента за лепл

Snaps 200 комплети бели и црни прилепувања големина 20 пластични прицврстувачи за прицврстувачи на копче без шипки за шипки за занаети за

DEN 2.67

100 комплети бели и 100 комплети црни прилепувања Големина 20 = 1 / 2 "дијаметар на капачето Се користи на обле�

Мерка на лента, 4 пакувања меки мерни ленти за мерење на половината на телото за занаетчиска ткаенина Мерење на ткаенина Дигитална

DEN 117.12

4 пакет мерна лента двострана, 79инчи / 200 см, преносна, издржлива мерка на лента Мала и лесна лента за мер�

Снабдувања за шиење 6 парчиња/ лот 36мм шарени влечечки метални патенти лизгачи глава прилагодена облека торби со поштенски заменски додатоци

DEN 466.88

Направено од метал, издржлив, долг сервисен живот и убав изглед Исклучителна технологија за обработка, �

Забележете ги децата играчки 5 парчиња Божиќен занает DIY цртање сликарство бело празно снешко кукла модел Божиќ за моделирање пена за

DEN 0.67

Дозволете ви да му дадете целосна игра на вашата имагинација, родителско дете, развој на мозок и практич

Мандала занаети 5 Пластичен патент - 5 парчиња црни 8 инчи одвојување патенти за шиење - патент за јакна за раздвојување на патентите

DEN 159.84

Направено од обликувана пластика Нема да залепи или солзи Компатибилен со полиестер, платно, ткаенина, �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.