• Новак
Рувен црна шарена лента со лента жичен за венец, занаетчиска жична лента за домашен декор 2.5 '' x 10 дворови

Рувен црна шарена лента со лента жичен за венец, занаетчиска жична лента за домашен декор 2.5 '' x 10 дворови

Вреднување на стоката:
DEN 191.84

Пристапност
Во достапна форма

Style- The black striped burlap wired ribbon is 25" x 10 yards(30 feet) roll of high quality. Widely Application- The striped decorative ribbon is perfect for festive decorations, farmhouse decor supply, DIY wreath, floral bouquet wrapping, home Decor, Шиење, завиткување на подароци, свадба, венци, скалила, фенер, правење лакови од венец и повеќе. Висок квалитет-Удобната и издржлива занаетчиска лента имаат тенка скриена метална жица по должината на рабовите што им помага на лентата да се обликува во совршени јамки и лакови и да држи нивната посакувана форма. Willе ја донесе вашата декоративна ефикасна и удобна. Забелешка- Ве молиме внимавајте на местото на сечење на металните жици кога ја користите лентата. Најдобри желби- со нетрпение очекувам да бидете дел од вашата декорација. Ако не сте задоволни од Производи од која било причина, ве молиме слободно контактирајте не, ветуваме 24 часа поддршка на клиентите! Широко апликација- Шарената декоративна лента е совршена за празнични украси, снабдување со украси на фарма, DIY венец, цветно завиткување на букет, украси за дома, шиење, завиткување на подароци, венчавки, венци, скалила, фенер, правење лакови од венец и многу повеќе. Удобната и издржлива и трајна занаетчиска лента има тенка скриена метална жица по должината на рабовите што им помага на лентата да се обликува во совршени јамки и лакови и да ја задржи посакуваната форма. Willе го донесе вашиот декоративен ефикасен и удобен.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Ирисгарден 3ММ Бонбони Боја Еластична Лента Јаже Гумена Лента Лента Ушен Кабел Жица Уво Виси Јаже САМОСТОЈНИ Заштитни Занает Додатоци За

DEN 2.00

Изработен од висококвалитетен еластичен материјал, без мирис, безбеден и издржлив, пријателски за кожа�

35 чаршафи DTF трансфер филм, филм за пренос на топлина A4, сјајно чиста хартија за пренесување на топлина за директно печатење на маици

DEN 3.33

【Материјал】 : високо квалитетен транспарентен филм за трансфер на DTF, светли бои и јасни обрасци, груба

Олфа 45мм ротирачки секач на бранот, 1 сечило - не'рѓосувачки челик кружен декоративен раб сечило за занаети, шиење, ватирање, белешка за

DEN 3.00

Остри ротациони лопати од 45мм овие сечила од бран од 45 мм се направени од висококвалитетен не'рѓосувачк

Баокиу 100 парчиња тркалезни цвеќиња со големина 1/2 инчи за уметности и занаети колекции за декорација на шиење различни копчиња за смола

DEN 108.80

Боја : Мултибоја Количина : 100 парчиња пакет (по случаен избор ќе ја добиете количината на секоја боја) Го�

WUWEOT 100 пакувања за шиење на бобини клипови, пластични држачи за држачи на бобин, додаток за алатка за шиење, спречете ги опашките од

DEN 382.24

Организаторите на конецот можат да направат прекрасен и практичен подарок за секој што сака да шие дома

2,5инх x 11yards Природна ткаенина ткаенина лента тен јута лента ролни за забави за украсување, занаети за DIY, украсување новогодишна елка.

DEN 2.00

Постелнината, Бурлап Пакетот вклучува : 11 тина по ролна, ширина од 2,5 инчи, погоден за украсување на новог

Замена на патент Повлечете сет од 8-2 секој од злато, сребро, црно, сиво - табулаторот за одвојување на клип - куфер и заменски патент за влечење,

DEN 2.33

Сет од 8 повлекувања со високи патентиПремиум сет од 8 високи замени за влечење на патент во 4 бои : 2 злато

160 парчиња Божиќни дрвени копчиња 4 бои Бафало карирани занаетчиски копчиња околу декоративни подароци Божиќни копчиња со 4 дупки за занает за

DEN 0.33

Содржина на пакетот : ќе добиете 160 парчиња копчиња за дрво Ден на вineубените во 4 различни стилови, секој

100 парчиња копчиња за смола за шиење смола за шиење 4 дупки занаетчиски копчиња за шиење за шиење и занаетчиски занаети разнобојни,

DEN 95.84

Висок квалитет : Всушност многу убави копчиња, цврсти со заоблени рабови, јасни, светли бои, без обезбоју

Ирисгарден 5мм 10јард Рамни Шарени Еластични Гумени Ленти Лента Низа Уво Виси Јаже Еластичен Кабел САМ Занаети Облека Додаток За Шиење

DEN 606.40

Изработен од висококвалитетен еластичен материјал, без мирис, безбеден и издржлив, пријателски за кожа�

Металиксичност Пластичен кабел за заклучување50pcs, двојна дупка за затоплување на пролетта за стоп на кабелот за затоплување на кабелот за

DEN 0.67

[1] : Пријавете се на широко користено за влечење на чевли, пешачки пакувања, капаци на отворено, ленти, ба

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.