• Новак
За вас - K0122.2061x40 Прилагодлива рачка ,, SZ. 2, m06x40, умирај фрлен

За вас - K0122.2061x40 Прилагодлива рачка ,, SZ. 2, m06x40, умирај фрлен

Вреднување на стоката:
DEN 268.80

Пристапност
Во достапна форма

K01222061x40 Прилагодлива рачка ,, SZ. 2, M06x40, умираат кастинг. Вашето мислење е важно за нас.2061x40 Прилагодлива рачка ,, SZ. 2, M06x40, умираат кастинг. Вашето мислење е важно за нас.2061x40 Прилагодлива рачка ,, SZ. 2, M06x40, умираат кастинг.

Главните карактеристики

Избор на клиент

5 компјутери 12мм сечење диа Тунфстен карбид Ротари комплет за резба со двојно сечило за резба на сечилото 6мм мандрел за ротирачка алатка

DEN 460.80

❰Quantity❱✒ 5 парчиња 12мм со дијаметар на сечење карбид ротационен плескав, 1 / 4 инчен шанк, одговара на пов�

ВИДИА А20УДЦЛНЛ4КЦ3 А - ДЦЛН Д-Стил Стегање Здодевен Бар За Негативни Инсерти, -5° Агол, Челик, 1,25 Дијаметар На Стеблото, Лево, 14 Должина,

DEN 1.67

Се користи за влошки во негативен стил Склопот на стегачот содржи стегач, завртка и прстен за задржувањ�

Доријан Алатка С-Меклн Тркалезна Шанк Челична Мулти-Брава Здодевна Лента, Лево Сечење, 16 Вкупна Должина, 2-35/64 Минимален Дијаметар На

DEN 1.67

Максимална ригидност Користи игла за заклучување и стегач Држи вметнете и седиштето безбедно за помалк

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.