алатки за сечење

алатки за сечење

Хикота Завртка Чешми Машина Навој Допрете 90-150 Долго Стебло Директно Флејта Завртка Допрете Метрички Приклучок Допрете М2-М12 За Алатки

12 Мислењата на корисниците
DEN 1244.80

Микро Вежба Битови Издржлив и долг работен век.Висока цврстина, носете висока температура Рачката изра�

Sandvik Coromant, T200-XM100DB-M14X100C145, HSS CoroTap € 200 допрете За Сечење Со Спирална Точка, Десна Рака, Без Течност За Ладење

9 Мислењата на корисниците
DEN 3.00

Придобивки од семејството на овој производ : Шамфер Б (3,55 нишки) за висока безбедност на процесот Третма�

Sandvik Coromant E12S-SCLCL 3 Држач За Вметнување Вртење, Тркалезно Стебло, Цврст Карбид, Внатрешен, Стегач За Завртки, Лева

10 Мислењата на корисниците
DEN 0.67

ЗДОДЕВЕН бар : цврст карбид здодевен бар за вртење ТИП НА ДРЖАЧ : дизајн На стегач За Завртки, цилиндриче�

Навој Допрете Постави М3 М4 М5 М6 М8 Спирала Флејта Завртка Допрете Обложени Спирала Посочи Метрички Спирала Навој Допрете

14 Мислењата на корисниците
DEN 568.00

Дупчалки За Дрво / Дупчалки За Конусна Точка Издржлив и долг работен век Висока цврстина, носете висока

Материјали Mitsubishi MS2MTD0060T0100 Carbide Carbide Mestar Tapered End Mill, 2 средни флејти, дијаметар за сечење од 0,6 Mm, агол на намалување

9 Мислењата на корисниците
DEN 1.67

2 FLUTE TAPER END MILL за општа употреба 0,6 мм дијаметар на сечење Составен од ултра микро зрно карбид 2 FLUTE TAPER END MILL

Алатки За Сечење кодијак 5573541 KCT САД Направија 5/16-18 H3 3 Флејта Спирала Точка Приклучок Допрете Во Прав Метал Допрете

8 Мислењата на корисниците
DEN 1420.80

Направени во сад од премиум одделение материјал Третманот со црн оксид додава подмачкување и создава м�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.