• Новак
Прстен терминал 16-22awg бакар црвен 17.07мм калај лабав

Прстен терминал 16-22awg бакар црвен 17.07мм калај лабав

Вреднување на стоката:
DEN 777.60

Пристапност
Во достапна форма

EU ROHS : Компаниран ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен HTS : 853600 Тип : РИНГ јазик Терминална големина на обетка (ММ) : 2,84 Позлата : Големина на калај жица (AWG) : 16-22 Максимален рејтинг на напон : 300 VAC ИНСУЛАЦИЈА : Најлон пакување : Должина на лабава производ (мм) : 17.07 Длабочина на производот (мм) : 5,54 боја : црвена.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ТОРБА ЗА Торба СО Кошница ПОЈАГУ Вокер Со Држач За Чаши За Вода, Додаток За Шетач Што Може Да Се Преклопи Без Раце Капак На Организаторот За

DEN 1.33

Торба за додатоци за шетачи со голем капацитет со 6 џебови овозможува лесен пристап до вашите дневни нај

2 Кутија За Складирање Рамка За Пакување - Оранганизатор За Облека Од Ткаенина Оксфорд Со Голем Прозорец И Рачка За Носење, Кутија

DEN 1470.40

€Преклопливи И Редење овие кутии за складирање рамка имаат цврста рамка од нерѓосувачки челик и цврст�

uxcell Вежба Битови Во Собата, Титаниум Нитрид Обложени Со Голема Брзина Челик 4341 Директно Тркалезна Стебло Дупчење Машина За Нерѓосувачки

DEN 1416.00

Дупчалка : дијаметар на Работ : 5мм / 0,2", 8мм / 0,31"; дијаметар на стеблото : 5мм / 0,2", 8мм / 0,31"; вкупна должин

Заплакнете Животински Животински Цртан Филм Џунгла Животинско Седиште За Седишта За Бебиња, Мека Шамија За Доење Што Дише Крошна За Седишта

DEN 2.67

[Материјал] : дише и мека висококвалитетна полиестерска ткаенина, лесен флексибилен дизајн обезбедуваа�

Организатор за складирање на среќа со среќа 10 во 1 хеликоптер шрафцигер клешти за хексадецимални алатки за поправка поставена со

DEN 696.00

Нашите клиенти го заслужуваат најдоброто, ако има какви било проблеми со квалитетот, ние секогаш сме ту�

ТОРБА ЗА КОШАРКАРСКА МРЕЖА ПАТИКИЛ, Спортска Торба За Складирање Мрежа Издржлив Носач Со Една Топка Задебелена За Одбојка Фудбал Фудбал

DEN 1.67

Боја : Црна Црвена; Вкупна Должина : 50см / 20 инчи; Дијаметар на Јаже : 0,4 см / 0,2 инчи; Број На Дел : 7; Број На

ЗСФБИАО Појас Половината Џеб Случај Електричар Алатка Организатор Торба Висок Капацитет Алатка Торба Половината Џебови Носење Торбичка Дома

DEN 1268.80

Материјал : изработен Е ОД 600д полиестерска ткаенина, погоден за носење, лесен и лесен за носење Прилагод

Комплет за адаптер за напојување на тркалото за напојување со железо со осигурувач и низок напон за заштита на плочата, прилагодлива брзина

DEN 638.40

Може да ја контролира вредноста на излезниот напон како 018 V, може да ја постави заштитата со низок напон

Симпатична Аквариум Чување Подароци, Аквариум Чување Ме Прави Среќен. Вие, не толку, Празник Застрелан Стакло За Чување Аквариум

DEN 159.20

Аквариум Чување снимено стакло слики изгледот на збунетост измешан со возбуда додека го отвораат тој п�

Дифро Метал Нерѓосувачки Челик Стапчиња За Јадење, Машина За Миење Садови Безбеден Ласерски Врежан Нелизгачки Стап За Јадење За

DEN 95.84

КАРАКТЕРИСТИКИ НА УПОТРЕБА : Безбедна Машина за Миење Садови СУС 304 Стапчињата за Јадење од нерѓосувачк�

ВИГИНД 9Л/2.4 Галон Висечка Корпа За Отпадоци За Врата Од Кујнски Кабинет Со Капак, Мала Под Канта За Ѓубре, Корпа За Отпадоци За Бања,

DEN 303.84

Материјали и Големина : Одлично запечатување,висококвалитетен полипропилен, 100% нова пластика,различна

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.